Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moda - co lubicie ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swiatlnu
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:21    Temat postu: moda - co lubicie ? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny !

Ciekawi mnie na co stawiacie w modzie? Jaki jest wasz styl, co lubicie nosić, a co wam się nie podoba w trendach na 2018/2019 rok Smile
_________________
lniana żółta tkanina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Sie 27, 2018 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
damiannoo
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię nosić tego co aktualnie modne. Zawsze stawiam na oczywistą klasykę i do tej pory się nie zawiodłam. Ani trochę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stylowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że saszetki skórzane wracają do mody, co mnie bardzo cieszy, bo jestem fanką praktycznych dodatków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam buty, szczegółnie na takich stronach jak ta https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-zamszowe-575.html Jest tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które grzechem było by nie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to wszystko zależy od okazji, ale zgadzam się ostatnio jesienią przeważnie zwracam większą uwagę na buty. Nawet ostatnio udało mi się znaleźć świetne botki. Ale z tego co widziałam oprócz botków na stronie https://zoio.pl/obuwie, można znaleźć obuwie damskie dla każdej kobiety. Dodatkowo ogromnym atutem jest cena. Temu z pełną odpowiedzialnością polecam sprawdzić, ofertę tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie przeglądam sobie ciuszki tutaj: https://dolcevita-boutique.pl/vicolo-odziez-wloska/ Czas kupić coś nowego Wink Ostatnio naprawdę dawno nic sobie nie kupowałam, więc czas w końcu na zakupy Smile Brakuje mi jakiś fajnych sweterków, spodni i jakiejś ładnej sukienki wyjściowej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pozytywna
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie koszulki z ciekawymi hasłami czy wolicie raczej tradycyjne, gładkie modele, które pasują do wszystkiego. Ja się zastanawiam nad zamówieniem koszulek z indywidualnymi grafikami tylko nie wiem jeszcze jak zrobić druk na koszulce i komu go zlecić. Zamawialiście kiedyś takie ubrania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku modne sa różne sukienki takie jak np.:

Kobietom, które chcą ubierac się modnie polecam przyrjzeć sie ofercie sklepu Merg.pl, ponieważ wybór produktów jest bardzo duży, a ceny przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jozek34
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się strasznie cieszę, że moja żona śledzi też trendy w modzie męskiej. Ja samemu nie mam na to czasu ani ochoty. Zresztą chyba jak każdy mężczyzna, choć ostatnio gdy potrzebowałem spodni to znalazłem stronę gdzie są spodnie do garnituru i samemu wybrałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie buty, podobaja mi się Sneakersy ze skóry, znalazłam nawet kilka ofert na takich stronach jak ta http://noevision.pl/dla_niej/malea_x-1724_czerwony.html Bardzo fajne ceny a buty dość ciekawe, wydaje mi się że lada dzień zrobie tutaj zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
towka
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie stawiam na wygodę. Ale to pojęcie też się zmienia. Kiedyś nie wyobrażałam sobie chodzenia w sukienkach, by były dla mnie niewygodne. Ale teraz są dla mnie znacznie wygodniejsze niż spodnie. Poza tym w końcu dobrze się w nich czuję i mogłabym w nich chodzić prawie codziennie. Nie mogę się za to przekonać do butów na obcasie i chyba na to potrzebuję znacznie więcej czasu. teraz wygrywają buty na płaskim obcasie, ewentualnie na koturnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda zmienia sie caly czas, praktycznie co roku jest co innego modnego, prawda? Dlatego warto sledzic na biezaco przerozne blogi czy czasopisma modowe. Ja mam kilka ulubionych, ktore na biezaco sledze. Jesli chodzi o torebki to trafilam na ciekawy artykul: https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/09/18/torebki-na-jesien-2018-najmodniejsze-propozycje/ - najmodniejsze propozycje na jesien 2018 - takze, jezeli chodzi o kolory, jak i o wzory. Ktora Wam sie podoba najbardziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrzymala
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam modę stylizowaną na celebrytki, głównie interesuje mnie print zwierzęcy, jak panterka, zeberka, motyw skóry węża czy nawet krokodyla etc.
Wygląda ona szałowo z futerkiem, które też jest modne, tak jak teraz co jest zresztą wszystko puchowe, włochate i miłe w dotyku Smile Do tego dodanie srebrnej lub złotej minimalistycznej biżuterii to jest to Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero... zakupy!" - Coco Chanel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 84

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie mam bardzo podobnie, bardzo lubię zwracać uwagę na to co nasz celebrytki i tym się inspirować. Tym bardziej, że pracuje w biurze i przeważnie staram się wybierać bardziej rzeczy trafiające w bardziej oficjalny styl. Nawet ostatnio u jednej z obserwowanych celebrytek zauważyłam świetny żakiet. Przez co pokusiłam się też o poszukiwania i udało się dla mnie znaleźć podobne tanie żakiety damskie na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety. Polecam sprawdzić jak ktoś jak ja pracuje w biurze lub po prostu szuka czegoś co może narzucić na wierz to warto sprawdzić ofertę tego sklepu. Bo można znaleźć tam na prawdę wiele innych, w dodatku tanich rzeczy dodatkowo podkreślające trendy, na każdy sezon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksowa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 38

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podoba się trend, który co prawda był już wcześniej, ale dopiero teraz zwrócił moją uwagę. Eko torby są moim zdaniem ciekawym dodatkiem do stylizacji, który przy okazji dobrze wpływa na nasze środowisko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 08, 2018 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group