Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjazd na wakacje a pies
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w ogole sie wybieracie? Spedzacie wakacje w Polsce? Przynajmniej raz w roku warto poleciec sobie na duze wakaje. Patrzyliśmy na wakacje za granica. Jest mnostwo ofert last minute. Takie wakacje na Malcie https://www.ewakacje.pl/oferta/malta-last-minute/ nam sie spodobaly. Mozna smialo tam poleciec i odpoczac. Za granica jak zmienimy klimat to dobrze nam zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 01, 2018 16:37    Temat postu:

Powrót do góry
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieska zawsze można zostawić pod opieką rodziny, ja co roku zostawiam moją psinke z mamą a obie się uwielbiają. W przyszłym roku też tak będzie bo wybieram się na Wczasy Playa Blanca . Z tego, co sobie poczytałam i pooglądałam zdjęcia, to bardzo ciekawe i piękne miejsce, warto dać mu szansę i sie tam wybrać. Mam nadzieje że będą to niezapomniane wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tofja56
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się wybierać takie miejsca gdzie mogę zabrać psiaka.

__

torby ekologiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa, przy czym dzisiaj wakacje z psem nie stanowią już takiego wyzwania, chociażby dlatego, że znacznie zwiększyły się możliwości podróżowania.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 144

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się nie rozstawać z moim psem ale nie zawsze to się udaje. Zostawiam go wtedy u rodziny, ale wiem że tęskni i ja też, ale przy obroży ma lokalizator gps https://bezpiecznezwierze.pl/ i mogę nawet słyszeć jak co dzieje się wokół zwierzaka i jak się zachowuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dlugie wakacje sobie jezdzicie? W jakich miejscach juz byliscie? Wakacje zagraniczne nie sa drogie a bedziemy mogli szybko odpoczac. Takie https://www.ewakacje.pl/oferta/maroko-last-minute/ oferty last minute wakacji w Maroku mozna popatrzec. Zupelnie inny kraj bedzie fajna atrakcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 251

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej sama organizuję sobie wczasy i dzięki temu dogaduję się z właścicielami w wielu kwestiach - pewnie tak samo było by z pieskiem.W tym roku postanowiliśmy odwiedzić nasz polskie morze. Nie szukam gwarnego miejsca ale spokoju.Jak będę miała ochotę to wybiorę się na główną promenadę w Gdyni.No właśnie teraz jest więcej spokoju - a tego właśnie oczekuję.Wybrałam noclegi w Gdyni w willi Mewa.To miejsce jakiego szukałam , zresztą zostało mi polecone przez znajomych a oni są wybredni ,więc wiem ,że będzie fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zawsze można zabrać psa ze sobą na wakacje. Jeśli nie macie co zrobić z psem to najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go na czas wyjazdu do hotelu dla zwierząt. Bardzo dobrą opiekę oferuje psi hotel Morris. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferty a także samego hotelu. W hotelu pracują doświadczone osoby dzięki czemu psy mają zapewniony maksymalny komfort co łagodzi skutki stresu związanego z rozłąką z właścicielem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu wybierzecie się w miejsce, w którym akceptują zwierzęta? Wiem, że jest fajna agroturystyka, do której można się udać z czworonożnym przyjacielem. Zresztą sami sprawdźcie http://agro-starka.pl/ Na łonie natury można naprawdę dobrze wypocząć. Warto wybrać się tam choćby na weekend. Pospacerować czy pojeździć na rowerze wśród pięknych widoków i czystego powietrza. Wiem, że można tam też pojeździć na koniach czy wybrać się na spływ kajakowy. To taki spokojny sposób na spędzenie wakacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi, mają psa i to jest dość duży piesek to zabierają go ze sobą na wakacje, zresztą wszędzie. Kupując psa, trzeba wziąc pewne rzeczy pod uwagę jak właśnie podróże z psem etc. Co do znajomych to zazwyczaj zabierają pieska w samochodzie nad morze, w Bieszczady, no serio wszędzie. Piesek to nie maskotka, ze zostawicie go w jakimś schronisku, a potem zabierzecie. Sorry... ewentualnie może ktoś go mieć przez ten czas z rodziny. Poza tym wybierając się na takie wakacje z psem trzeba oglądać oferty hoteli, które akceptują zwierzęta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olaf3434311
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze na wakacje jadę z moim psem.Z tego powodu jestem bardzo zadowolony.
_________________
karma dla psów alergików
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 20:16    Temat postu: Tanie noclegi w Jastarni z pieskiem Odpowiedz z cytatem

Pies jest w niektórych domach traktowany jak członek rodziny i wyjazd wakacyjny bez towarzysza życie często będzie niemożliwy. Moja znajoma jak nie może się wybrać ze swoim pupilem na wyjazd to rezygnuje z niego i szuka tam gdzie jest możliwość zabrania psa. Tanie noclegi w Polsce często są takie, które nie akceptują zwierząt. Jeżeli cena dla Was nie jest priorytetem to polecam z pieskiem nocleg Apartamenty Jastarnia. Niczego Wam nie braknie, apartamenty są czyściutkie, nowe i komfortowe. Nocleg w Jastarni z psem ? Czemu nie Smile Apartamenty Jastarnia przyjmą Was i Wasze psiaki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Trzeba wybierac takie miejsca gdzie pieska można ze sobą zabrać. W tym roku może pojedziemy na Mazury, nie wiem jeszcze... W ogóle oglądam teraz stronę na temat czarterów na Mazurach https://www.sailor.pl O co chodzi ? Wypożyczał ktoś z Was kiedyś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niedobrazmorka
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście czworonoga biorę ze sobą! Nie ma nic lepszego niż wycieczka z psiakiem Smile
_________________
abcogrodnictwa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darek444412
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem na bardzo fajnych wakacjach.Naprawdę te wakacje miło wspominam.
_________________
Fuehrung durch Opole auf Deutsch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 15, 2019 15:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group