Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy finansowe w rodzinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czaszaniak
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 14:16    Temat postu: Problemy finansowe w rodzinie Odpowiedz z cytatem

Mam problem w zadłużeniem. Wzięliśmy pożyczkę na samochód, ale żona straciła pracę i od dwóch miesięcy już nie zapłaciłem raty, bo nie mam za co. Żona nie za bardzo przykłada się do szukania pracy, stała się jakaś taka ospała, niezadowolona, jest ciągle zmęczona... Coraz częściej się kłócimy... Co mam robić? Wszystkie problemy są tylko na mojej głowie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 25, 2017 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Laguna
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie ma innej metody jak wziąć się do roboty. Co żona na to, że nie potraficie spłacić kredytu? W takiej sytuacji powinna szukać każdej dodatkowej pracy. Może poszukajcie jakiejś dodatkowej pracy do wykonania w domu? zawsze coś wpadnie
_________________
Dziewczyny zobaczcie jak dbać o biust, żeby mieć piękne piersi http://pieknepiersi.net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorokan
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to zajmij się zadłużeniem. Tutaj znajdziesz kilka porad jak możesz sobie z tym poradzić https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady/mam-dlugi-co-teraz-zrobic może uda się zmniejszyć wysokość rat w związku ze zmianą Wasze sytuacji materialnej? Z żoną może być ciężej, ale może ona jest załamana po stracie pracy? Ludzie reagują na taką wiadomość w różny sposób...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorokan
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Czaszaniak I jak to teraz u Ciebie wygląda? Pytam, bo sama byłam w podobnej sytuacji. Poradniki zawsze warto poczytać, ale co mogę jeszcze polecić to sprawdź kto obsługuje Twój dług, bo bank mógł go sprzedać do firmy windykacyjnej – tak było u mnie. Polecam tutaj https://goo.gl/zKuzHg - jeżeli nadal pracujesz sam, to ugoda pomoże Ci w utrzymaniu rodziny. A co do żony… To może umów ją na wizytę do psychologa? U mnie to pomogło w przypadku męża, okazało się, że bardzo źle znosił utratę pracy i nie mógł się po tym pozbierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatte
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 52

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie dlatego ja unikam pożyczek jak ognia. Samochód nie jest produktem pierwszej potrzeby jak dla mnie i nie wzięłabym go na kredyt. Zawsze też może się przydarzyć jakaś stłuczka co robić w takiej sytuacji, kiedy jeszcze samochód na pożyczce. A doradzić to mogę jedynie, żebyście sprzedali ten samochód albo poprosili kogoś o pomoc może w znalezieniu pracy dla żony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muuzen
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo unikam pożyczek nauczyłem się oszczędzać i wychodzę na tym o niebo lepiej.
_________________
zwyżka kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy już mamy naprawdę duże problemy finansowe to przyda się nam kredyt. Super ofertę ma Concash. Firma ma same dobre opinie: Concash.pl opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, dzisiaj generalnie jednak nawet jeżeli stracimy pracę, na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych ofert zatrudnienia, chociażby w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy . Możemy tutaj liczyć na fajne wynagrodzenie, a tym samym uda nam się szybciej uporać z problemami finansowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vesna
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też niebardzo jestem w stanie pomóc...
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynos
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 28

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast kłócić się z żoną lepiej z nią szczerze pogadaj. Być może jej zachowanie jest depresja po utracie pracy. Możecie też wziąc kredyt konsolidacyjny w banku Raiffeisen. Raty są niższe a czas spłaty dłuższy. Nie wpuszczam cię w maliny bo połowę kredytu można przeznaczyć na dowolny cel, np otworzyć własny biznes. Ale zamiast się kłócić musicie rozmawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keragon
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Kutno

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto w tej kwestii doradzić się jakiegoś specjalisty. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
rewolucji nie można robić bez uczciwych ludzi. ale bardzo szybko należy ich się pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keragon
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Kutno

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to za bardzo mój temat. Nie będę mógł w tym obszarze pomóc..
_________________
rewolucji nie można robić bez uczciwych ludzi. ale bardzo szybko należy ich się pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gerard556
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sytuacji kiedy mamy do spłacania kilka zobowiązań warto pomyśleć o pożyczce na spłatę. W https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-na-splate-zobowiazan/
pomagają w uzyskaniu takiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy tylko jedną ratę do spłaty, zwykle okres kredytowania się wydłuża a rata jest niższa. Warto skorzystać z pomocy doradców kredytowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, dzisiaj wcale nie jest trudno wpaść w takie tarapaty.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jedfi46
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto o ty porozmawiać i rozwiązać tą sprawę.

__

sklep z garniturami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group