Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spalacze tłuszczu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Comownika
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 15:06    Temat postu: Spalacze tłuszczu Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Ostatnio w końcu zabrałam się za dietę i ćwiczenia. Zaczęłam dużo czytać o suplementach i zaciekawiły mnie spalacze tłuszczu: https://sklep.kfd.pl/spalacze-tluszczu-c-13.html. Zastanawia mnie czy ktoś tutaj miał okazję korzystać z czegoś takiego i jakie były efekty użytkowania. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 08, 2018 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 586

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że takie cuda nie są dobre. Lepiej postawić na dobrą dietę, na przykład tłuszczową - https://michalwrzosek.pl/dieta/dieta-tluszczowa/ To zapewni nam nie dość że ładne chudnięcie to jeszcze organizm na tym nie ucierpi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabro
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na spalanie tłuszczy wypijaj rano kawę oraz wodę z cytryną, przed treningiem też kawa. czarna bez cukru bądź ze słodzikiem Wink
_________________
Nivona 778
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie rewelacyjnie sprawdza się siłownia, kilogramy leca jak szalone. Dodatkowo mój trener zachęca mnie do zakupu mk 677 brawn https://bodyshock.pro/product-pol-47-Sarm-Mk-30-caps.html Badania potwierdziły że nie tylko zwiększa wydzielanie kilku hormonów, ale również powoduje ich trwały wzrost stężenia w osoczu, co tworzy idealna środowisko dla budowy mięśni i redukcji tłuszczu, nawet w tym samym czasie. Mam nadzieje, ze i u mnie sprawdzi się ten produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piterson
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy warto z tego korzystać.
_________________
Autoholowanie Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brayank9
Barok
Barok


Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 61

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to najlepszy pomysł dla naszego zdrowia takie spalacze. Wydaj mi się to niezbyt zdrowe ale też nie chce się wypowiadać jak nie mam pewności co do tego. Ja stawiam na sprawdzoną dietę, oraz na ćwiczenia na siłowni. Na stronie https://powerrubber.com znalazłem specjalne maty na siłownie, dzięki temu moge ćwiczyć wygodnie u siebie w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikel
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zacznie się stosować te cudowne spalacze tłuszczu, w najlepszym razie nie zadziałają i nie przyniosą efektów ubocznych. W najgorszym mogą doprowadzić do rozregulowania pracy żołądka, jelit i całego metabolizmu, przez co zacznie się odkładać tkanka tłuszczowa. Należy pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej na leki czy suplementy i nie można stosować ich lekkomyślnie. Lepiej zrobisz, zmieniając dietę i włączając ćwiczenia - minie więcej czasu, ale unikniesz problemów zdrowotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że wiele osób szuka ciekawych propozycji na schudnięcie. U mnie też kilka znajomych, ja również od czasu do czasu aby się wspomóż. Widziałam ostatnio fajny suplement https://pastigliedimagranti.eu/come-perdere-10-kg-e-mantenere-gli-effetti-del-trattamento/ . Może was też zainteresuje, bo skład ma fajny i sama jestem ciekawa o nim opinii, może ktoś z was stosował taki suplement?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sportsmanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego akurat nie stosowałam, ale z czystym sumieniem mogę polecić Ci Finaflex Stimul8 - spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym. Ja sama zaczęłam od połowy porcji i już wtedy czułam niesamowity przypływ energii, a podczas treningu bardzo się pociłam. Po kilku tyg stosowania efekty były już widoczne gołym okiem: tłuszcz zamienił się w czystą masę mięśniową, a także zwiększyła się siła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nofika
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 225

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jeśli sięgam po spalacze tłuszczu to te naturalne. Na https://shapeandbody.eu/pl/ są miedzy innymi suplementy diety na bazie szafranu, imbiru czy piperyny. Które regulują nasz metabolizm i wspomagają trawienie tłuszczów. Ale prócz tego ważna jest dieta, nawyki żywieniowe i aktywność fizyczna i nie można o tym zapominać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GracjanWtorek
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku treningów to w ogóle nie ma co brać się za spalacze tłuszczu, trzeba najpierw dopiąć dietę i efekty przyjdą same.
_________________
kara za brak bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksowa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 38

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie stosowałam żadnych odżywek, czy suplementów diety i udało mi się skutecznie bez nich schudnąć. Mój przepis na świetną sylwetkę? Siłownia + sportowy strój, np. evolite wear koszulki i spodenki = piękne ciało. Polecam każdemu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 424

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruch i dieta. W przeciwnym razie nie pomoże żaden specyfik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to najlepsza opcja na skuteczne odchudzanie. Może i efekty będą ale nie wiem czy to wam nie wróci, albo nie będzie to najbardziej zdrowa metoda dla waszego organizmu. Postawcie na odpowiednią dietę oraz zestaw ćwiczeń. Na stronce https://specialfitness.pl/55-suwnice-smitha znajdziecie sprzęt niezbędne do zaaranżowania domowej siłowni. Może warto i na to postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belciaa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 22 Kwi 2019
Posty: 117

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalacze to sama chemia... a na dodatek wcale nie schudną za ciebie.. aby zrzucic nadmiar kg trzeba sie troche wysilic, pocwiczyc i najlepiej na diete przejsc.. ja mialam rozpisany plan zywieniowy od dietetyka z Warszawy z Panaceum i polaczylam go z aktywnoscia fizyczna.. efekty sa takie na jakich mi zalezalo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 23, 2019 19:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group