Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi porządkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 23

PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 18:03    Temat postu: Usługi porządkowe Odpowiedz z cytatem

Na rynku istnieje wiele firm, które oferują nam usługi porządkowe, czyli zajmują się sprzątaniem nie tylko biur, ale i domów prywatnych. I fajnie, bo w dzisiejszych czasach nie mamy zbyt dużo czasu na to i warto z takich usług skorzystać, nie sądzicie? Ja jestem bardzo zapracowana i dlatego mam swoją zaprzyjaźnioną firmę z Poznania KKJ sprzątanie mieszkań poznań, która zajmie się również praniem waszych dywanów, czy nawet jak będzie potrzeba zaopiekuje się grobem. Super sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 26, 2022 18:03    Temat postu:

Powrót do góry
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3110

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam Pionowe odkurzacze bezworkowe 2 w 1 digital lithium arancio z Ariete. Faktycznie odkurzacze wyróżniają się wysoką jakością i co ważne skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sob Gru 10, 2022 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group