Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aparat ortodontyczny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olida
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 29

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 02:40    Temat postu: Aparat ortodontyczny Odpowiedz z cytatem

Jak aparat ortodontyczny warto założyć córce na zęby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 08, 2017 02:40    Temat postu:

Powrót do góry
Trójka
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że o takie rzeczy najlepiej zapytaj podczas wizyty u ortodonty. On najlepiej oceni jaki córka potrzebuje aparat. Ja już jestem na etapie, że potrzebuje implanty a nie aparat Very Happy Jednak jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to polecam klinikę 3gDentist: implanty zębowe Kraków. Tutaj akurat piszą o implantach ale zajmują się także aparatami. Warto poczytać przed wizytą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością na to pytanie odpowiedzą Tobie specjaliści z gabinetu http://wroclaw-dentysta.com.pl/ortodoncja-wroclaw/. My nic nie wiemy na temat stanu uzębienia Twojej córki, czy są to zęby mleczne, czy stałe, jaka jest wada zgryzu i jakim budżetem dysponujesz. Te i wiele innych rzeczy determinują decyzję o wyborze odpowiedniego aparatu. Myślę, że wszelkie potrzebne informacje uzyskasz na wizycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja ze swojej strony polecam wam zajrzeć na stronę https://www.tourmedica.pl/kliniki/aparaty-ortodontyczne/ . Znajdziecie tam wszystkich specjalistów na terenie całej Polski, którzy zajmują się między innymi zakładaniem aparatów ortodontycznych. Uważam, że to spore ułatwienie ponieważ wszystkie informacje zawarte są w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia274
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam za dzieciaka taki wyciągany, musiałam w sumie w nim tylko spać , a w dzień nosić tylko jakiś czas teraz już chyba się od tego odchodzi i zakłada od razu stały na kilka lat... chodziaz nie wiem jak to jest w przypadku gdy dziecko ma jeszcze mleczaki.
_________________
Szukasz sposobu na trądzik różowaty? Zobacz opinie o Acnerose
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtas_wrocek
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zostawić specjaliście ten temat? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie Wink
_________________
Czuł się zupełnie sam. Przeszłość była martwa, przyszłość niewyobrażalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic strasznego nosić aparat, wielu ludziom sie nawet to bardzo podoba Smile ja też będę nosić. Znalazłam dobrego ortodontę na tej stronie https://ranking.abczdrowie.pl/s/ortodonta/rzeszow bardzo fajny ranking lekarzy dzieki któremu bardzo szybko można znaleźć dobrego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
varico
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym kompletnie... Lepiej zapytać o to jakiegoś speca... Ja nie jestem w stanie pomóc.
_________________
Uważaj jednak, o czym marzysz, bo marzenia czasem lubią się spełniać.I to niekoniecznie tak, jak byś chciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to ciekawie.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba pytanie do ortodonty a nie do nas na forum. Ortodonta dokładnie zbada dziecko, pomierzy co trzeba, u nas na mleczaki na początek córka dostała taką specjalną, silikonową nakładkę, żeby zacząć kształtować prawidłowy układ mięśni, teraz wylazły stałe jedynki i za 2 tygodnie idziemy na kontrolę i mamy się przygotowywać do wymiany aparatu na inny. Warto poszukać dobrego i sprawdzonego ortodonty i jemu powierzyć zębiska dziecka. Ja tak właśnie zrobiłam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Ci do tego aparatu - zakupic od razu dla corki irygator. Zapewni to jej komfort uzytkowania aparatu dentystycznego oraz uniknie mnozenia sie bakterii w tych trudno dostepnych do szczotkowania przestrzeniach. Jesli nie wiesz jaki wybrac - spytaj w sklepie Shop-Dent - na pewno doradza. Spojrz, jaki maja wybor irygatorow do zebow: https://www.shop-dent.pl/pl/c/Irygatory-do-zebow/24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
comvers
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ,że warto ! ja po 3 latach ściągnęłam w tym roku i uważam,że to była doskonała decyzja. Są też nowoczesne aparaty w formie nakładek nie trzeba nosić drutów
_________________
ubezpieczenia zdrowotne niemcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niestety usunąć było trzeba klika zębów ze względu na aparat, bo zęby nie miały miejsca gdzie się ustawiać. Ale szybko i sprawnie poszło nam usuwanie http://www.westdent.pl/stomatologia/chirurgia-i-implantologia/usuwanie-zebow . Chociaż nie raz nie jest to łatwe, zwłaszcza u dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olafa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 27

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałabym, abyście się zgłosili do specjalistycznego centrum http://ortolingwa2.pl/ w Krakowie. Specjaliści doradzą jaki aparat będzie najbardziej odpowiedni. Maja tam do wyboru aparaty stałe/wyjmowane, nakładkowe i lingwalne. Te ostatnie są moim zdaniem najciekawszym rozwiązaniem, ponieważ zakładane są od wewnętrznej strony zębów. Dzięki czemu są dyskretne i dlatego noszenie ich jest bardzo komfortowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takze noszenie aparatu moze pomagac w leczeniu chrapania i OBS. Mozna wlasnie pomyslec o noszeniu aparatu, gdy mamy problem z chrapaniem. Chrapanie moze przynosic meczace objawy, wiec lepiej sobie pomoc w pozbyciu sie go http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 25, 2018 12:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group