Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój osobisty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luekas
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 3
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 10:05    Temat postu: Rozwój osobisty Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o samorozwoju osobistym? Na YT jest bardzo dużo filmików motywacyjnych. Czy da się dzięki nim coś osiągnąć? Ja staram się motywować do nauki właśnie dzięki różnym filmom na YT, ale ciężko dotrzeć do wartościowego kanału, bo bardzo duzo się ich już pojawiło.
_________________
http://www.lupiez-pstry.pl/lupiez-pstry-leki/
Znajdziecie tu leki na łupież pstry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 07, 2016 10:05    Temat postu:

Powrót do góry
haniatorun
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, podoba mi się, że podpowiadają nam jak wierzyć w siebie. Mam wrażenie, że w szkołach jest tego za mało. Na przykład całą podstawówkę i liceum mówili mi, że ja nie mam głowy do liczenia, cyfr. A jakiś czas temu byłam na rozmowie w agencji pracy GP People, gdzie pani rekrutująca od razu powiedziała mi, że mam smykałkę do liczenia i powinnam odnaleźć się w jakiejś pracy biurowej itd. No i to był strzał w dziesiątkę, bo okazało się, że w dziale księgowości radzę sobie niezle. Dlatego fajnie, że powstają takie motywujące filmiki, wiadomo czasami są one naciągane, ale w większości mają bardzo dobry wpływ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorokan
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej jestem za rozwojem osobistym innego typu, mianowicie nie umiejetnosci miekkich a twardych. Ja np nauczylam sie programowania i teraz pracuje w duzej firmie nad tym https://www.sente.pl/lp-program-kadrowo-placowy/ projektem i bardzo jestem z siebie zadowolona ze moge byc czescia takiego przedsięwzięcia. A przy tym nieźle zarabiam Smile Wiec zamiast uczyc sie wiary w siebie to naucz sie np programowac a wiara sama przyjdzie, uwierz mi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnie jest jeśli praca zawodowa umożliwia rozwój osobisty. To chyba jedna z najlepszych opcji dla pracownika. Firma, ktorej zależy na tym, aby pracownicy byli kreatywni otwarci i rozwijali swoje zainteresowania to nordea operations centre łódź opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym, aby decydując się na określony rodzaj pracy, rozwijać swoje zdolności językowe? Moim zdaniem fajną opcją w tym zakresie może okazać się np. praca w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z http://opieka.felizajob.pl/ . Można tutaj bowiem nie tylko liczyć na legalne zatrudnienia z dobrym wynagrodzeniem, ale też na pewno rozwiniemy swoje zdolności językowe:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemar
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest to ciekawa sprawa.
__
NOCLEGI ROZTOCZE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomo0001
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, musze przyznać, że też mnie to zainteresowało.
_________________
ZnajdzKurier.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się również na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Ta okoliczność będzie sprzyjać w nawiązywaniu nowych oraz umacnianiu już istniejących relacji biznesowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój jest ważny dla silnej i niezależnej kobiety. Motywacja jest potrzebna każdemu i w każdej dziedzinie życia. Można się poczuć w pełni sił, kiedy się człowiek sam realizuje i jest niezależny od innych. Trzeba się cały czas rozwijać, spełniać marzenia i rozwijać pasje. Warto też ukończyć różne szkolenia online, które są łatwe i przyjemne. Więcej można przeczytać tutaj: http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/wydarzenia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulpresidento
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty to moim zdaniem fundamentalna dziedzina nauki.
_________________
kosmetyki ekologiczne sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 18

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam niedawno, że będę się uczyć w domu i przy okazji pracować. Potrzebowałam nowego komputera, takiego do biurowych spraw. Znalazłam taki model http://techfresh.pl/jaki-komputer-do-biura-do-2500-zl-ranking-5-najlepszych-modeli/ i jestem bardzo z niego zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 08:02    Temat postu: Samorealizacja Odpowiedz z cytatem

Hm, rozwój osobisty jest dla mnie ważny, ale nie najważniejszy. Jeśli miałabym wybierać między domem, a na przykład lepszą pracą, wybrałabym dom. Po prostu takie są moje priorytety. rodzina na pierwszym miejscu. Dużo czytam o możliwych kursach, takich jak te np.: http://edumedical.pl/ i może nawet niektóre z nich odbędę, ale tylko jeśli pogodzę to z moim życiem osobistym Wink . Co jest dla Was ważniejsze?
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solyt66
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowa tutaj o rozwoju intelektualnym, a zapominamy niejednokrotnie o zawodowym. Oczywiście aby zaliczyć progres czy postęp na takiej płaszczyźnie, trzeba zdobywać wiedzę, umiejętności oraz poszerzać swoje dotychczasowe kwalifikacje. Dlatego w pierwszej kolejności szkolenia i kursy, powinny być czymś co okaże się nad wyraz przydatne. Nie stójmy w miejscu, niech nasz rozwój stanie się faktem.
_________________
Gdzie jest odwaga, tam znajdzie się i ciekawość, a gdzie jest ciekawość, znajdzie się i odwaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kathelini
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w siebie, o czym niejednokrotnie zapominamy. Oczywiście dzięki temu ulega poprawie nasza sytuacja na rynku pracy, także niekiedy sama płaca. Rozwój intetelektualny i osobisty może iść w jednej parze z zawodowym. Nie zastanawiajmy się zatem nad kursami ewentualnie szkoleniami, bo dzięki nim możemy jedynie zyskać.
_________________
Kiedyś przekonasz się, że ludzie z reguły nie są ani całkiem dobrzy, ani źli. Może w nich tkwić odrobina dobra i cała masa zła albo mogą być z gruntu dobrzy z niewielką domieszką zła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 17:14    Temat postu: Rozwój osobisty Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że trzeba w siebie inwestować. Ale to moim zdaniem trzeba mieć ku temu predyspozycje , ponieważ nie każdy potrafi z dnia na dzień przestać być sobą na przykład. Swoją drogą, trzeba się starać, by mieć pracę i ją utrzymać. Pamiętajmy, że pracownicy ze Wschodu do nas przyjeźdżają i nie będzie tak łatwo o zmianę stanowiska.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 11, 2018 17:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group