Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kartka6
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 129

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiesz na t shirt z nadrukiem? Jak na mój gust to jest to niezmiernie oryginalna i charakterystyczna opcja, jesli chodzi o upominek. Wykonanie takiego dodatku powierzylismy do firmy Nasze Nadruki https://naszenadruki.pl/pl/i/Nasze-Realizacje/24 . Zrealizowali T shirt ze specjalna dedykacja, widniejaca jako glowne logo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 06, 2022 20:29    Temat postu:

Powrót do góry
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli o mnie chodzi, to ja zazwyczaj prezent dopasowuje do zainteresowań konkretnych osób. Ostatnio szukałam czegoś dla mojego brata i na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/potomek-graham-masterton-p-1669086.html udało mi się wybrać kilka ciekawych lektur. Polecam wam tam zerknąć, ponieważ wybór mają na tyle duży, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
węzeł
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 119

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, co komu pasuje i dlaczego. Ja osobiście mam problem z tym, żeby spróbować, bo widzicie, każdy ma swoje jakieś widzimisię i nie wiem, czy na przykład podchody dla dzieci są opcją, która się spodoba. Na pewno mi to odpowiada i bardzo chciałabym coś takiego dać, ale muszę mieć pewność, że to będzie grało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulek86
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Lip 2022
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem prezentem, któy na pewno się sprawdzi będzie zestaw różnych rodajów kaw. Ja sama jakiś czas temu dostałam taki prezent i teraz często zamawiam na https://kawazmleczkiem.pl/ i daję innym. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś był niezadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alban
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza będzie książka rozwojowa. Na upominek kup "potega terazniejszosci" z https://rewolucja.co.uk/9788375791372/potega-terazniejszosci . Myślę ze obdarowana osoba będzie szczęśliwa, że dbasz o jej rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3116

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja dostałam niedawno bardzo dobry ekspres do kawy z Breville. Powiem wam, że jestem mega zadowolona z zakupu, ponieważ teraz codziennie mogę pić przepyszną kawę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Wto Lip 05, 2022 10:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group