Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dezynfekcja domu i firmy - jak, żeby nie śmierdziało?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wacek89
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 03 Lis 2019
Posty: 86

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 10:44    Temat postu: Dezynfekcja domu i firmy - jak, żeby nie śmierdziało? Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja domu i firmy - jak, żeby nie śmierdziało?
Szukammetod, które pozwola odkazić pomieszczenia ale tak, żeby nie unosił się w nich ten charakterystyczny smrodek chemii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 10, 2020 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Reliktowa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 106

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też czegoś takiego szukałam i przypadkiem trafiłam na epidair, taki spray do dezynfekcji rozpylający w pomieszczeniach mgiełkę oczyszczajacą przestrzeń z grzybów, wirusów, bakterii i całej reszty tego dziadostwa Smile
Łap link: https://epidair.com/
A co do zapachu, to tam masz trzy różne opcje, ja używam cytrusowego i jest to taki przyjemny cytrus, egzotyka, ale bez skojarzeń z chemią itd.

W ogóle naprawdę dobry produkt, w kilkanaście sekund odkaża całe pomieszczenie i jest super wydajny, a cena niewysoka wg mnie jak na jego plusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanok
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz firmy mają najróżniejsze sposoby na to aby przeprowadzić całą "operację" szybko sprawnie i skutecznie. my dosyć często korzystamy z https://instytutosuszania.pl/dezynfekcja-ozonowanie-opole/ i naprawdę pomaga. zarówno biura jak i magazyny są wolne od nieczystości czy pleśni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz wybor padł na Derpol https://derpol.com.pl/dezynfekcja/ , których usługi polecili mi znajomi. I faktycznie mieli rację! Na tym polu zrealizowali niezmiernie solidne zadanie a my raz a porządnie pożegnaliśmy kłopot. Absolutny profesjonalizm!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas urlopu odszukałem rewelacyjny blog, i przestudiowałem artykuł dotyczący tego tematu. Zweryfikujcie sami i powiedzcie co o nim uważacie - płyny do dezynfekcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowoczesnidzis
Barok
Barok


Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 69

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej jest zadać takie pytanie profesjonalnej firmie, która wykonuje na przykład dezynfekcje pluskiew. Wtedy nie będziesz miał wątpliwości czy coś zrobiłeś dobrze, czy jednak nie do końca skutecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław207
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 17

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem powodem przykrego zapachu jest problem z utrzymującą się wewnątrz budynku wilgocią. Jej źródłem może być na przykład nieszczelny dach. W takim przypadku warto zdecydować się na izolacje natryskowe w województwie lubuskim wykonywane przez Smart Budownictwo. Do takich zadań wykorzystują oni systemy poliuretanowe i płynne membrany dachowe, dzięki czemu można łatwo i szybko naprawić dach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buszko
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 98

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 05:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd się bierze ten nieprzyjemny zapach? To podstawowe pytanie? jeśli sam nie jesteś w stanie tego ustalić zgłoś się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Przeprowadzą oni badania budowlane, które ustalą czy jest to kwestia wilgoci i grzyba, czy może do budowy domu czy jego wykończenia użyty zostały jakieś toksyczne materiały (jeśli dom jest z lat 60-tych ubiegłego wieku może to być np. ksylamit - jeszcze dość często u nas spotykany w starszych budynkach). Po badaniu eksperci z firmy wskażą też sposób jak usunąć przyczynę problemu oraz przedstawią kosztorysy wszystkich potrzebnych prac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 675

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze potem mozesz wstawic taki depot odświeżacz powietrza ktory pomoze ci zniwelowac zapach dezynfekcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1044

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w tej sytuacji najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, w Krakowie zajmują się tym FastKraków https://fastkrakow.pl/jak-wyglada-profesjonalna-dezynfekcja-pomieszczen i naprawdę mogę ich polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3114

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak dezynfekcja jest bardzo ważna. Dodatkowo na stronie http://www.instaperfect.pl/dezynfekcja-biur-jak-dbac-o-sterylnosc-przestrzeni-biurowej/ dowiecie się jak można też zadbać o sterylność w waszym biurze, dlatego warto tutaj zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hancia
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dezynfekcji też, żeby przebiegła jak najbardziej sprawnie, to ważne są dobre środki do dezynfekcji. Można ich naprawdę sporo znaleźć w internecie, ale ja szczególnie polecam tą hurtownię środki do dezynfekcji hurtownia mają spory wybór i naprawdę dobre ceny w porównaniu do konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
żanka
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 57

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy wybrać dobre środki. Może tutaj - https://medim24.pl/ ? Bo wybór mają naprawdę całkiem spory więc na pewno jest coś godnego uwagi i skutecznego wśród tego asortymentu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 23, 2022 09:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group