Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki kolagen kupić ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 10:04    Temat postu: Jaki kolagen kupić ? Odpowiedz z cytatem

kolagen - jaki wybrać ? Odkąd regularnie ćwiczę w domu pojawiły się problemy ze stawami. Czytałam, ze kolagen mógłby mi w tym pomóc. Czy możecie polecić jakiś naprawdę skuteczny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 25, 2021 10:04    Temat postu:

Powrót do góry
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuję ten z Pharmovit, on jest w płynnej formie. Polecam bo rzeczywiście działa, u mnie wszystkie problemy ustąpiły po 2-3 miesiącach kuracji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z koleżanką wyzej Smile ja też często sięgam po ich produkty glównie ze względu na czysty i naturalny skład. Jeśli chodzi o kolagen to miartkę ( chyba 25 ml) dodajesz raz dziennie do napoju/wody i tyle. pomaga szybko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją jest kolagen do picia. Poczytajcie sobie na temat tego typu rozwiązania. Jest nie tylko praktyczny, ale również pomaga zachować młodą skórę i ładny wygląd. Trzeba uzupełniać jego niedobory, ponieważ po 26 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie spada. Pomyślcie koniecznie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki44
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest wiele firm produkujących produkty z kolagenem. Warto szukać tych najlepszych, od sprawdzonych producentów. Jeśli planujecie stosowanie kolagenu to tutaj https://www.lifebymarcelka.pl/2022/04/kolagen-pielegnacyjne-must-have.html jest fajny artykuł o najlepszych kosmetykach z jego zawartością. Myślę, że taka wiedza może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 29, 2022 10:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group