Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent? Zdecydowanie najlepszym wyborem okazał się model RC https://www.scorpio-polska.eu/oferta , bo prezentu szukalem dla chrzesniaka. Chcialem mu sprawic jak najwiecej frajdy i radochy, takze byl to calkowicie trafiony i udany wybor. Moim wymogom sprostalo to calkowicie. Takie zabawki interaktywne poprawiają kreatywność, co warto mieć na uwadze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 03, 2021 17:15    Temat postu:

Powrót do góry
Krysia1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 318

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezent to zbliża się dzień dziadków więc warto podarować im coś extra. Ja bym stawiała na taki kosz delikatesowy https://smaczajama.pl/pl/p/Zestaw-Delikatesowy-Przywileje-i-Przyjemnosci/11992 który składa się z markowych win, herbat, kaw i łakoci. Myślę że to dobre rozwiązanie i sprawdzi się w tym dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bowis
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 515

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ta książka https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/igraszki-z-bestiami/ będzie fajnym i do tego przydanym prezentem. Jeśli wasi bliscy lubią czytać, to to fantasy na pewno im się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kupujecie swoim drugim połówkom na Walentynki?? Chyba większość facetów lubi rzeczy praktyczne, zastanawiam się nad maszynkę X-metal Babyliss. Ma się szybko ładować, w necie jest dużo opinii pozytywnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 261

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na prezent jest też jakis fajny kominek no i np olejki eteryczne. Taki komplecik właściwie każdego ucieszy, a olejki mają naprawdę fajne zapachy no i jest ich spory wybór Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wnuczka od dawna marzy o tablecie. Więc znalazłam taka ofertę tu https://abfoto.pl/produkty/komputery/tablety Są tu tablety najlepszych marek i to w promocyjnych cenach. Ja chyba zdecyduję się na tablet marki Lenovo. Tablet to chyba dobry pomysł na prezent dla starszego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartos
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam wskazówek, co warto kupić jako prezent dla rodziców. Jedyne praktyczne wskazówki na chwile obecną znalazłem tu http://www.freestyle.pl/blog/uid,215601/id,125979/jak-wybrac-oryginalny-prezent-dla-rodzicow-na-slubie.html Czy macie jeszcze podobne porady czym wzbogacić taki jubileusz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3114

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2022 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego prezentu dla dziecka to śmiało mogę polecić książkę "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?", najlepsza powieść dla dzieci o pasji i talentach, która na pewno przypadnie do gustu waszym dzieciom. Moja siostra ją uwielbia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tjaaaga
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli wiem, że ktoś lubi praktyczne prezenty to właśnie takich szukam, kupiłam siostrze suszarkę Babyliss. Sprzęcik fajnie wygląda i doskonale spełnia swoją funkcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Mortalion dnia Pon Cze 27, 2022 10:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kosmetykach i perfumach? Moim ostatnim odkryciem są https://aleperfumeria.pl/pl/hollister-festival-vibes-for-her-woda-perfumowana-2.html Po prostu genialne, cudne kwiatowo-owocowe aromaty, które pachną naprawdę długo i intensywne, a dla mnie to najważniejsze. Wybierając perfumy na prezent zawsze zwracam uwagę na takie szczegóły, aby ktoś, kogo chcę obdarować był zadowolony. W końcu prezent, to prezent, ma cieszyć Very Happy Dlatego przywiązuję ogromną uwagę do tego, co wybieram. Jakbym wybierała dla siebie Wink
_________________
https://www.websitestyle.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bliska223
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 116

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kupować dzieciom praktyczne prezenty. Ostatnio kupiłam im szaliki bawełniane organiczne, malinowy dla córki i czarny dla syna. Są super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Billy
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 108

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajnym pomysłem na prezent może być spersonalizowany podarunek albo bluza czy koszulka ze śmieszny bądź uroczym tekstem. Musicie wyczuć, co kto lubi. Ja bratu kupuję ubrania zawsze ze śmiesznymi nadrukami, ale dziadkom i rodzicom już coś z własnym tekstem od serca. Biorę takie upominki w sklepie internetowym NASZE NADRUKI, bo oferuje wysoką jakość tkanin przy niskich cenach. To jest link do sklepu https://naszenadruki.pl/kontakt-i-dane-firmy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda79
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym prezentem mogą być świece sojowe Smile zarówno dla facetów i kobiet będzie to fajny prezent. Ponieważ są męskie zapachy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaHab
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 04, 2022 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy co dana osoba chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 04, 2022 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group