Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój w sferze prowadzenia własnego biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 17:45    Temat postu: Szkolenia dla pracowników Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto szkolić pracowników pod względem językowym. Szkoła Lincoln z Krakowa ma dobre oferty dla grup. Ja lubię czytywać ich blog i uczyć się w jednym momencie 5 języków . Ostatnio tutaj https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/jak-porozumiec-sie-w-restauracji/ szkolę się z rozmów w restauracjach.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 20, 2018 17:45    Temat postu:

Powrót do góry
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 557

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kika wydaje mi się, że szczególnie w biznesie dużo bardziej opłaca się korzystać z telefonów na abonament. To dużo bardziej praktyczne niż oferty na kartę. Nie trzeba od razu płacić kroci za miesiąc, można skorzystać np z oferty operatora Otvarta. Tam za najdroższy abonament ( przy umowie na 24 miesiące ) płaci się niecałe 30 zł także mega ekonomiczna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już od Was zależy, na co będziecie chcieli postawić.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marieo9
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio robiłam kurs social media i zdecydowanie polecam taką formę rozwoju Smile Marketing to ważny element każdego biznesu
_________________
https://sprintpozyczka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okinakis
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 119

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to się mówi kto stoi w miejscu ten się cofa i według mnie jest w tym sporo racji. Obecnie trzeba cały czas się rozwijać żeby nie zostać z tyłu w biznesie. Mnie teraz ineteresuje wdrożenie świetnego systemy ERP od https://nav24.pl/microsoft-dynamics-nav/ W jednym miejscu można zarządzać sprzedażą, zasobami ludzkimi, wszystkimi danymi firmowymi i ten ERP posiada także moduł marketingowy. Jak dla mnie rzecz niezbędna w większych alei także tych mniejszych firmach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama prowadzę własny biznes juz kilka lat i uważam, ze szkolenia sa bardzo potrzebne i przydatne. Jak tylko mi czas pozwala to chodzę na szkolenia i kursy, zawsze jestem bardzo zadowolona, szczególnie z tego że mogę się rozwijać. Jedyne co, to najwiekszym problemem były "przeterminowane" dokumenty, co z nimi robic, gdzie je trzymac. Przecież wyrzucic nie wolno, a nie mam czasu zeby siedzieć przy niszczarce. Siostra poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Jestem juz umówiona na odbiór dokumentów, mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasjapisania
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na to popatrzeć po za tym,że to budowanie piramidki to jednak jeśli uda Ci się stworzyć własny zespół konsultantów to tak jakbyś stworzył mechanizm, który na ciebie zarabia a to już coś
_________________
treści na bloga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydadza sie w firmie nowoczesne rozwiazania, takie jak specjalne oprogramowanie. Wiem, ze tutaj https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ mozna znalezc firme, ktora takie tworzy. To bedzie duza pomoca jesli chodzi o rozwoj firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1313

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, to myśląc o rozwoju własnej firmy, na pewno warto wysyłać swoich pracowników na jakieś szkolenia specjalistyczne JGT na przykład oferuje takie szkolenia z zakresu prawa budowlanego, transportowego, administracyjnego, ochrony środowiska i wielu innych dziedzin, które na pewno uda się Wam dopasować do profilu działalności Waszego przedsiębiorstwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie problemów z płynnością finansową warto znać pojęcie kredytu obrotowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/, który da nam czas i sfinansuje bieżące wydatki firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że bardzo rozwijające jest korzystanie z różnego rodzaju innowacji. W tej dziedzinie znam jedną firmę - ItMagination https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ . Ona pomoze wdrożyć innowacje w firmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikel
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę, trzeba łączyć wiedzę z różnych dziedzin - zarządzania, psychologii, ekonomii, prawa, HR... Trochę tego dużo, dlatego tylko nielicznym udaje się osiągnąć sukces. Na szczęście usługi szkoleniowe znacznie się rozwinęły w ostatnich latach, więc łatwo jest się teraz dokształcić w którejś dziedzinie, aby nie odstawać w tyle. A rozwijając siebie, poniekąd też wpływa się na rozwój prowadzonej przez siebie firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Higii34
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś również byłam konsultantką lecz nie była to opłacalna praca.

__

szkolenie wstępne bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój jest naprawdę bardzo ważny, firma nie może stać w miejscu- więc trzeba stale myśleć, co można w niej zmienić. Dobrym pomysłem może okazać się nowoczesne oprogramowanie, którymi zajmuje się firma https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/ Każdy takie rozwiązanie kosztuje, ale bardzo szybko może się zwrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil456
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, wydaje mi się, że to jest najważniejsze. Takie programy jak https://wfirma.pl/program-do-faktur-online mogą pomóc w zarządzaniu firmą. Ten program można zintegrować z magazynem oraz księgowością online, bankowością czy narzędziami do samodzielnej windykacji, sporo możliwości. I wcale nie jest to rozwiązanie drogie, co ważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 28, 2018 22:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group