Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łazienka - remont

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bzik
Renesans
Renesans


Dołączył: 10 Gru 2021
Posty: 41

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 22:43    Temat postu: Łazienka - remont Odpowiedz z cytatem

Niedługo czeka mnie remont łazienki. Wiem, że część akcesoriów na pewno zamówię ze sklepu https://stella24.pl znam ten sklep i wiem, że mają piękne przedmioty. Ale zapytam już przy okazji, macie jakieś pomysły jak ogarnąć sprzątanie po takim remoncie? Słyszałam, że z pyłem radzi sobie mydło malarskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 10, 2021 22:43    Temat postu:

Powrót do góry
paulinabb
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 293

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede mną także remont łazienki. Myślę nad wykończeniem jej w stylu loftowym. Drewno lub jego imitacja, szarości, a do tego wszystkiego cegła w łazience. Uważacie, że tego typu aranżacje są na topie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EdytaW
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 88

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć gdzie możemy zamówić firmę, która oferuję takie działania jak sprzątanie po budowie czy inne czynności sprzątające. Niedawno miałam taką sytuacje, że robiłam remont i mieli nasi budowlańcy trochę ogarnąć....a okazało się, że zostawili taki bajzel, że nie mogłam otworzyć drzwi. Dobrze, że zamówiłam na drugi dzień osobę od sprzątania z firmy "Czyści Baba" https://www.netkowska.pl/kontakt i było po problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto w takim razie poświęcić trochę więcej uwagi na ofertę marki Oltens co do których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór, nowoczesny styl i jednocześnie różnorodność propozycji w zależności od konkretnych potrzeb czego oczekujecie. Najlepiej będzie jeśli zajrzyjcie sobie na https://oltens.com/pl/meble-lazienkowe gdzie świetnych propozycji wyposażenia w skandynawskim wydaniu nie brakuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ineczka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 26 Mar 2023
Posty: 30

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą baterię łazienkowa i kuchenna kupicie z Sotbe, doskonała marka. Daja na nie 5 lat gwarancji, my już mamy w łazience spokojnie z 6 lat nadal działa bez zarzutu i wyglada jak nowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pielegniarkapola
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Sie 2023
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj tak jak ineczka napisała bardzo dobra marka, ja też z niej korzystam i jest już 4 rok z nami i nic się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel8
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 282

PostWysłany: Sob Sie 26, 2023 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawczasu kup różne materiały, które np. uszczelniają miejsca łączeń rur np. folie hydroizolacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 26, 2023 15:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group