Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czas wolny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 17:53    Temat postu: Czas wolny Odpowiedz z cytatem

Jak spedzacie czas wolny? Niestety mam fizyczną prace i często jestem przemęczona. Najczęsciej aby się zregenerować i odpocząć wybieram tajski masaż w Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/. Celem masażu jest osiągnięcie stanu harmonii – równowagi dla duszy i ciała. Ogromną zaletą masażu tajskiego oferowanego przez profesjonalny salon masazu jest fakt, że może on być stosowany przez osoby w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. To skuteczne narzędzie do walki ze stresem, bólem oraz przemęczeniem. Polecam każdemu z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 25, 2018 17:53    Temat postu:

Powrót do góry
anigo
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię czas wolny spędzać albo w moim salonie z książką, dobrym filmem albo w aktywny sposób, spacery, góry, basen siłownia w zależności od dnia Smile
_________________
zasłony kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię zaszyć się w domu z książką albo przed tv oglądając ulubiony serial. Oczywiście staram się spędzać czas aktywnie na przykład często wychodzimy ze znajomymi do kina czy do teatru. W repertuarze https://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/ jest dużo ciekawych spektakli, koncertów, więc jest w czym wybierać. Warto sobie do nich zajrzeć, jeżeli jesteście z okolic Trójmiasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JolkaB
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co uwielbiam? Podróżować i smakować nowych rzeczy - bardzo przyjemne! Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spędzam swój czas wolny zazwyczaj bardzo aktywnie, ale niestety coraz częściej pojawia się ból w stawach. Sprawdzam sobie wszystkie informacje i chyba pójdę do lekarza, a dodatkowo będę wspierała się żelem magnezowym ze strony http://zechsal.pl/ Wiele udało mi się wyczytać na jego temat i wiele osób jest bardzo zadowolonych. Mam nadzieję, że i ja również będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię chodzić na siłownię, ale miałam ostatnio dłuższą przerwę. Teraz chcę do tego wrócić. Kompletują sobie strój do ćwiczeń i tak się zastanawiam, czy lepsze będą legginsy, czy np. takie spodenki model n266? Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
estisavi
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej w wolnym czasie lubię po prostu przeczytać dobrą książkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Wto Gru 25, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam trójkę dzieci wiec o czas wolny dla siebie dosc ciezko Razz Czasem łape sie za szydelkowanie ale to naprawde bardzo sporadycznie Very Happy Odpoczynkiem moge nazwac jakis wyjazd poza dom. Czy to na weekend, feriee czy wakacje. Teraz np w styczniu jedziemy do całorocznych domków u Anny w Ślesinie koło Konina. Jedziemy na 4 dni ze znajomymi a dzieci beda u dziadkow Very Happy Wiem ze odpoczne bo to fajne miejsce no i bez obowiazkow codzienych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freund2
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
Dwudziestolatek kocha niekiedy jak szaleniec, ale czterdziestolatek kocha jak głupiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzatapeterman
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz w tygodniu wyrywam się na jogę. Bez tych zajęć zwariowałabym, dają mi one wytchnienie i przywracają spokój ducha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czecza1
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się uciekać od miasta i wchodzę w naturę Razz ostatnio zainspirował mnie artykuł o atrakcje bieszczady i myślę czy się nie wybrać, choć to będzie taka hybryda Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie ogladac ciekawe filmy oraz blogi czy videoblogi odnosnie motoryzacji. Na szczescie nie musze szukac po calym necie takich filmow, gdyz tutaj - jest ich multum! Co wazne - do pobrania offline, wiec nie musze miec nawet netu - moge je pobrac wczesniej, a potem odtwarzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rkwiatkowska
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię po prostu wyjść na miasto, napić się dobrego alkoholu, poderwać kogoś i grzmocić się z nim jak zwierzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również za bardzo nie mam wolnego czasu. Jeżeli już to tylko w weekendy mogę pozwolić sobie na jakiś odpoczynek czy rozrywkę. Wtedy staram sobie jakoś ciekawie zorganizować czas i zwykle wybieram się na różnego wycieczki. Kolejnym celem na mojej liście będzie Woliński Park Narodowy - https://www.polska.travel/pl/co-zobaczyc/parki-narodowe/wolinski-park-narodowy. Często jeździłam nad morze, ale akurat tam jeszcze nie byłam. A słyszałam, że jest tam naprawdę pięknie. Jeziora sztuczne Turkusowe czy jeziora polodowcowe muszą prezentować się naprawdę bajecznie. Mam nadzieję, że już niedługo uda mi sie tam pojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czas wolny lubię spędzać w takich miejscach jak na przykład park linowy https://parklinowyjachranka.pl/ pod Warszawą. Od dziecka lubiłem sport, ruch na świeżym powietrzu, chyba rodzice we mnie to wpoili. No i tak zostało do teraz, wybieram się niedługo w góry na wspinaczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Sty 22, 2019 16:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group