Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bubus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 451

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo odstresowujące jest dla mnie czytanie książek. Sporo czasu przy nich spędzam i czas mija mi błyskawicznie. Ostatnio sobie kupiłam książkę o tytule: "Akademia Pana Kleksa" - https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/akademia-pana-kleksa-jan-brzechwa . Mam nadzieję, że będzie dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 21, 2022 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała kupić jakiś śmieszny prezent dla wędkarza, bo mój mąż uwielbia moczyć kije i mnóstwo czasu spędza nad wodą. Teraz swoją pasją zaraził naszego syna i dzięki temu spędzają więcej czasu razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już rozmawiamy o hobby, to nie ukrywam, że mi ogromną przyjemność sprawia tworzenie nowych ubrań. Kupiłam sobie ostatnio nową maszynę do szycia na stronie tego sklepu https://pl.strima.com/hafciarka-jednoglowicowa-texi/item-1046784 i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli również będziecie potrzebować nowego sprzętu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bowis
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 514

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest czytanie książek, od dziecka lubię po nie sięgać. Ostatnio udało mi się kończyć czytać esej "Poświęcenie " Kowalczyk Paris https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/poswiecenie/ bardzo mi się spodobał, zachęcam do przeczytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awron
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 8

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku dobrych lat wędkuje. Bardzo mnie to relaksuje i mogę wykorzystać czas wolny tylko dla siebie. Niezmiennie towarzyszy mi w zaopatrzeniu sprzętu sklep https://sneck.eu. Od lat jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hamilton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 285

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieła sztuki sa dzisiaj popularne i także wiele osób zajmuje się wykonywaniem niektórych. Na pewno warto zainteresować się tym, jak sprzedać dzieło sztuki bo gdy mamy talent to możemy nawet i zarabiać na takich dziełach. Zawsze przyda się nowa ozdoba do swojego domu i można wybrać ją właśnie wśród dzieł ręcznie wykonanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patapon
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 30

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest aktywne spędzanie czasu, najczęściej to właśnie ćwiczę na siłowni. Żeby moje wysiłki nie szły na marne zażywam sterydy ze sklepu https://esterydy.pl/clomid/ są skuteczne i tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku zdecydowanie śmiganie na rowerze. I to nie bez powodu - przy pomocy sprzętu z oferty Lider https://www.rowery-lider.pl/oferta/rowery możliwe okazało się podróżowanie w ten sposób. Zakupilismy tam rowery dla calej rodziny - dla mnie, żony, synka i córeczki! Dużo przy tym frajdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agataso4
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 217

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelnica to świetny sposób na odreagowanie stresu. W U27 przeprowadzają egzamin teoretyczny i praktyczny na patent strzelecki. Ponadto pomagają w uzyskaniu pozwolenia na broń do ochrony osobistej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeataJ
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 249

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś osobą która zaczęła insertować się stolarstwem? Praca w drewnie ciebie inspiruje i interesuje? To może zapisz się na stolarstwo dla początkujących . Dzięki temu nauczysz się podstaw stolarstwa i będziesz się uczyć na profesjonalnych narzędziach które ułatwią ci pracę. Zobacz sam pewnie ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek887
Barok
Barok


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam podróżować. Jest to dla mnie doskonały sposób na oderwanie się od problemów, czy reset po ciężkich dniach w pracy. Jeśli mam mniej wolnego czasu wybieram kierunki w Polsce. Ostatnio pokochałem Mazury, dziwię się, że dopiero teraz je odwiedziłem. Znalazłem świetne noclegi w Mikołajkach i pojechałem, już nie mogę się doczekać powrotu w te rejony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjaala
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 127

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn uwielbia sklejać modele samolotów i ostatnio kupiłam mu następny do sklejania , niech ma Smile . Model kupiłam ze sklepu https://www.napolskimniebie.pl/pl/p/Westland-Whirlwind-FB.2-wersja-XL/362 i wybrała model Westland Whirlwind w rozmiarze XL to brytyjski samolot myśliwski zbudowany w 1938 roku przez wytwórnię Westland Aircraft.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1427

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład wędkarstwo traktuje jako moje hobby. Ostatnio na przykład skorzystałem z bardzo dobrego sklepu https://nahaczyk.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bliska223
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 116

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jazdę na rowerze. Dzięki modelowi lapierre overvolt tr 5.6 udało mi się nakłonić moją mamę do wspólnych wypraw rowerowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 251

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, bardzo lubimy spędzać aktywnie czas i jeśli tylko mamy wolną chwilę wybieramy się w góry na piesze wędrówki. Latem zaś koniecznie musimy mieć wodę by móc popływać na desce. Spodobały nam się bardzo deski do pływania - tzw. sup`y. Jeśli tylko będziecie mogli spróbować i popływać na takich deskach to skorzystajcie z okazji i popływajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 31, 2022 18:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 12 z 18
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group