Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cellulit
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każda z nas ma ten problem. Ja się zasnanawiam nad zapisaniem się na zabieg antycellulitowy bo słyszałam, że masaże i inne działania pomagają pozbyć się pomarańczowej skórki. Jak myślicie, warto? Szczerze to w domu już próbowałam wszystkiego i żaden sposób nie był skuteczny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 27, 2018 15:20    Temat postu:

Powrót do góry
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodzę do kosmetyczki na zabiegi wyszczuplające ale z cellulitem walcze też w warunkach domowych Smile Kupiłam ostatnio w moim salonie kosmetycznym świetny temoaktywny żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę Miniceur Thermo-Actif z firmy M'onduniq. Silnie nawilża, stymuluje pracę kolagenu i widocznie poprawia jędrność i napięcie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo długo próbowałam pozbyć się cellulitu na własną rękę. W kocu stwierdziłam,że to bez sensu i i znalazłam ofertę salonu Afrodyta expert of beauty na endermologię LPG Alliance. Stwierdziłam,że nie szkodzi spróbować w końcu to nieinwazyjne zabiegi więc ani blizn ani kłucia ani nic. Zdecydowałam się na 3 takie zabiegi aby zobaczyć czy to naprawdę działa i muszę przyznać,że efekt jest piorunujący. Cellulit praktycznie znikł a uda są jędrniejsze i szczuplejsze. O to mi chodziło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam tak samo, dieta, ćwiczenia kremy na mnie niestety nie podziałały dlatego zapisałam się na zabieg icoon laser do kliniki https://artederm.pl/ i żałuję że tak długo z tym zwlekałam bo to chwila, moment i po problemie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommo
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 94

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na skórkę pomarańczową najlepsza jest lipoliza strzykawkowa w klinice mediart clinic w Poznaniu, efekty świetne i bardzo szybkie, ja jak przeszlam ten zabieg to do dzisiaj jestem pod wrażeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu Magnifico , wykonałam go w salonie kosmetycznym. Zabieg ten modeluje sylwetkę, ujędrnia , a co najważniejsze zwalcza skórkę pomarańczową. Polecam taki zabieg wszystkim kobietom, które mają problem z cellulitem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drenka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 23

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo długo używałam chyba wszystkich dost ępnych na rynku kosmetyków antycellulitowych. Jednak nic nie zwalczało skórki pomarańczowej tak skutecznie jak tego oczekiwałam. Pomogła dopiero seria zabiegów z karboksyterapii, której poddałam się we wrocławskim salonie COCO-TIME. Szczerze polecam to miejsce i zabieg bo efekty przyszły dość szybko i co najważniejsze sa trwałe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takze odpowiednie nawilzenie skory jest dla mnie wazne, by ona ladnie wygladala. Krem witaminowy nawilzajacy HB ma fajne dzialanie, bo nie zostawia skory tlustej a ja nawilza. Macie takie kremy? Zdrowa i nawilzona skora od razu bedzie ladnie wygladala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Znacie może przyczyny powstawania cellulitu, a także jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się go? Próbowałam już wielu metod, jednak żadna z nich nie przyniosła skutecznego efektu Sad Z góry dziękuję za wszystkie porady! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tella
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie mogę poradzić sobie z celulitem. Schudłam bardzo szybko i mam go sporo Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynają się wakacje i znowu będzie się trzeba rozbierać... Aż drżę na samą myśl. Zapuściłam się przez zimę i teraz trzeba będzie zadbać o formę. Nie chcę wstydzić się na plaży - to przecież nic miłego.
_________________
wyniki na żywo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś ale wpisz sobie frazę gabinety medycyny estetycznej we Wrocławiu
i umów się na wizytę w takim gabinecie. Raz, że dużo szybciej pozbędziesz się cellulitu profesjonalnymi zabiegami, a dwa, że po prostu poczujesz się też lepiej.
To naprawdę dużo zmienia gdy człowiek czuje się dobrze sam ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Zastanawiam się nad skorzystaniem z profesjonalnych zabiegów, w celu pozbycia się cellulitu. Dlatego mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone miejsce, które oferuje zabiegi na cellulit warszawa? Z góry dziękuję za wszystkie polecenia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cellulit jest zmorą większości kobiet. Jeśli chcesz to zmienić i pozbyć się go to niestety ale same kremy nie wystarczą. Musisz dodać do tego ćwiczenia na uda i pośladki oraz pić dużą ilość wody w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ja znam ten problem ehhh. Ostatnio kupiłam tutaj https://www.maxdrogeria.pl balsam i krem na cellulit, mam nadzieje ze będzie działać. Do tego masaż rolką i oby było lepiej. Lato idzie a tu uda nie do pokazania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 22, 2019 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group