Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naturalne kosmetyki - używacie ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:13    Temat postu: Naturalne kosmetyki - używacie ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Jakie macie zdanie na temat kosmetyków naturalnych ? Używacie takich na co dzień ? Czy one rzeczywiście są dużo bardziej skuteczne od takich tradycyjnych produktów dostępnych w drogeriach ? Jakie firmy są godne uwagi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 30, 2018 13:13    Temat postu:

Powrót do góry
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na pewno takie naturane produkty nie powodują takich podrażnień jak te kosmetyki drogeryjne nafaszerowane tymi konserwantami i parabenami. Ja od lat używam kosmetyków naturalnych i uważam, że są mega skuteczne. A jeśli chodzi o konkretna markę to zerknij sobie na Eldan Cosmetics.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo o Eldan Cosmetics coś kiedyś obiło mi się o uszy jak byłam u kosmetyczki. Bo to są produkty wykorzystywane w salonach prawda ? Czy można sobie je kupić także do użytku domowego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak agatula spokojnie można je też kupić do użytku domowego Smile Moja kosmetyczka też na nich pracuje. Uważam, że nie ma skuteczniejszych produktów pielęgnacyjnych. Podejrzewam, że to zasługa naturalnego składu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się szczerze i bez bicia, że ja nigdy nie zagłebiałam sie w tematyke kosmetyków naturalnych. Moje podejście zmieniło sie jakiś czas temu, gdy zaczełam oglądać tutoriale na YT. Pewnego razu natknełam się jednak na bardzo ciekawy film o pielęgnacji azjatyckiej https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Cały zabieg dokonywany jest Polskimi producentami w stylu Azji, Kosmetyki wegańskie o których nawet istnieniu nie słyszałam. Film jak najbardziej na plus, bo otworzył mi oczy na tematyke makijażu i dbania o cerę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki werka2 za odpowiedzi Smile Na pewno sprawdze sobie na ich stronie dokładnie jakie mają produkty i w przyszłym tygodniu złoże zamówienie Smile Myślę na początek o jakimś kremie i może jakimś preparacie do demakijażu bo obecny właśnie mi się kończy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muctancer
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam się interesować naturalnymi kosmetykami, gdy zaczęło się u mnie pojawiać uczulenie. Naturalne kosmetyki przyniosły mi ulgę i nawet cera mi się poprawiła Very Happy Znacie jakieś fajne masła shea?
_________________
Dowiedz się więcej o skuteczności leku Axotret na trądzik tutaj: www.sposoby-na-tlusta-cere.org.pl/axotret/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, znam dobre kosmetyki których sama zresztą używam a dobre masło i to takie do całego ciała od stóp po koniuszki włosów masz tu http://freshandnatural.pl/pl/naturalne-balsamy-i-masla-do-ciala/kompleksowa-pielegnacja-bogate-maslo-do-ciala , poczytaj sobie o nim, jest rewelacyjne jako odżywka do włosów i jako balsam do ciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam okazję poznać skuteczność tych kosmetyków. Moja kosmetyczka na nich pracuje i też potwierdza, że są świetne Smile muszę kupić sobie jakiś krem do stosowania na co dzień Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się wybierać naturalne kosmetyki. Uważam, że są skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Wiem, że Magvita ma w ofercie takie naturalne balsamy. Tutaj https://magvita.pl/ do kupienia. Ich produkty oparte są na oleju kokosowym, który dostarcza skórze witaminy E oraz antyoksydantów. Jako element zapachowy zawierają aromaty - olejki z roślin z wysp Pacyfiku. Myślę, że warto przetestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyki dla mamy zawsze powinny być naturalne, tak jak przykładowo te: https://ebutik.pl/pol_m_DROGERIA_Wlosy_Produkty-do-modelowania-8465.html. Moim zdaniem najlepiej jest zamawiać w internecie, w drogeriach tego typu: http://instabutik.seo.ebutik.pl/produkty-ktore-mozna-znalezc-w-drogerii. Tak jest po prostu ekonomiczniej i taniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laleczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pielęgnacji mojej cery używam często holika holika maski. Bardzo je lubię, ponieważ pozytywnie wpływają na skórę oraz szybko się wchłaniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brandex
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dopiero zaczęłam, kupiłam mydło do twarzy. Ogólnie działa fajnie ale muszę częściej nawilżać twarz. Ale mam mniej zanieczyszczeń na twarzy Wink
_________________
hurtownia okularów przeciwsłonecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to mi wpadł w oko ostatnio olejek cbd https://charlottesweb.pl/ olejek cbd jako baza kosmetyczna sprawdza się wysmienicie, olejek cbd to ekstrakt z konopi leczniczej dzieki czemu sprawia że kosmetyki są wydajniejsze i szybciej działają. Warto sie zagłębić w ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maria30 napisał:
Jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to mi wpadł w oko ostatnio olejek cbd

Ja używam kosmetyki zawierające olejek konopny już od jakiegoś czasu


Ostatnio zmieniony przez Kobietka34 dnia Wto Lut 12, 2019 09:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group