Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lniana
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często kupowałam na prezent kosmetyki, jednak od dłuższego czasu preferuję dekoracje do domu. Mojej mamie kupiłam przepiękne serwety stołowe, o których kilkukrotnie mi wspominała. To był bardzo dobry pomysł, bo jest nimi zachwycona i już zamówiła kolejne 2 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 21, 2018 15:44    Temat postu:

Powrót do góry
fanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja chrześnica miała tydzień temu urodziny. Ma 15 lat i postanowiłam kupić jej jakieś oryginalne ubranie. Bluza we frytki była świetnym pomysłem, bo mała była zachwycona i od razu pobiegła w niej do szkoły Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast kosmetyków proponowałabym zainwestować w coś co dostarczy jej rozrywki, a dodatkowo będzie wpływać dobrze na rozwój umiejętności. Dobrym pomysłem są kostki do układania skewb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zośka
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła jakąś serię kosmetyków dla nastolatek, pełno tego w drogeriach Smile
_________________
Nie wiesz jak wyleczyć rumień na twarzy? Tutaj wszystkiego się dowiesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że kosmetyki to tradycyjny i zawsze trafiony prezent. A w drogerii online widziałam ostatnio mnóstwo fajnych ofert. W szczególności wpadł mi w oko bb krem marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6258-mizon-snail-repair-blemish-balm-krem-bb-ze-sluzem-slimaka-50-ml.html jest on na bazie naturalnych składników i z tego co wiem jest naprawdę efektywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pina
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wybierałam kosmetyki na prezent, jednak teraz stawiam na oryginalne upominki, które będą dopasowane do danej osoby. Moja przyjaciółka uwielbia psy, dlatego zdecydowałam się na buttony z tym motywem. Była zachwycona taki pomysłem i znaczki są już wpięte do jej torby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 15:09    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Zawsze to powtarzam - kosmetyki są dobrym prezentem dla tych, którzy są nam bliscy, o których cokolwiek wiemy, znamy na przykład ich gusta czy ograniczenia. Przykładowo chciałam mężowi kupić tę brylantynę https://beardman.pl/proraso-tenax-brylantyna-do-wlosow-z-woskiem-100ml , bo wiem, że na sto procent będzie z takiego podarku zadowolony, patrzył na nią. Za to perfum nie mogę mu kupować, ponieważ mamy różne gusta i nie podobają mu się te, które mi pasują. Uważajcie z tymi kosmetycznymi prezentami.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na urodzinowy prezent staram się szukać wyjątkowych i oryginalnych produktów. W tym roku padło na topy z węzełkiem dla moich przyjaciółek. Wszystkie mają urodziny w wakacje i postanowiłyśmy również razem jechać nad morze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyki to bardzo dobry pomysł na prezent, osobiście polecam Ci tą stronę https://cosmetin.pl/kategoria/twarz/twarz-twarz/kremy-do-twarzy/ znajdziesz tutaj bardzo dużo kosmetyków na wiele rodzajów przypadłości z cerą, lub po prostu piekne zestawy makijażu. Warto się tutaj rozejrzeć bo oferta jest naprawdę ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelina
Barok
Barok


Dołączył: 05 Maj 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że kosmetyki sa jak najbardziej dobrym pomyslem na prezent, bo jesli ma byc dla kobiety to wiadomo o czym kobieta mysli srednio 100 razy dziennie... czy dobrze wyglada, czy nie przytyla, czy cera sie nie blyszczy albo odwrotnie czy nie jest za bardzo przesuszona... Tylko jeli ma to byc na prezrnt to trzeba jednak postawic na jakosc, bo tez nie wiadomo ktora Pani ma jaka cere... Najlepiej isc w cos pewnego jak chociazby tego rodzaju dermokosmetyki https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ sa o tyle bezpieczne dla cery ze nie zawieraja substancji drazniacych i maja delikatny sklad, a jednoczesnie dobrze nawilzaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mówimy o kosmetykach, to według mnie najlepiej cały czas śledzić promocje na https://www.wydawajdobrze.com/ w sklepach takich jak np. eZebra. Dzięki temu można kupić kosmetyki na zapas - to zdecydowanie bardziej opłacalne niż szukanie szybko kosmetyków, gdy się one skończyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetyki na prezent to polecam Ci carolina herrera good girl https://perfumeriaife.pl/pl/p/CAROLINA-HERRERA-GOOD-GIRL-80-ML-PRODUKT/853 Jest to bardzo dobry perfum, carolina herrera good girl bardzo dobrze będzie pasować na prezent, jeżeli potrzebujesz cos co dana osoba zapamięta na lata to carolina herrera goog girl będzie idealnym rozwiazaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze kosmetyki, na jakie do tej pory trafiłam są tu: http://instabutik.seo.ebutik.pl/drogeria-online. Poważnie - dobre kosmetyki do kąpieli zazwyczaj są drogie, ale nie tutaj. Te do higieny intymnej: https://factoryprice.pl/fao_m_DROGERIA_Cialo_Higiena-intymna-10858.html też są w świetnej cenie. Sprawdźcie sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laleczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała ostatnio urodziny i postanowiłam kupić zestaw jej ulubionych kosmetyków oraz trochę nowości. Wybrałam między innymi markę holika holika od której maseczki uwielbia i często ich używa. Była bardzo zadowolona z prezentu, który wybrałam specjalnie dla niej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej sprawdzone kosmetyki trzeba wybierac. Macie swoje ulubione? Wiem, ze Skin79 sa dobre. Teraz takich azjatyckich kosmetykow uzywam i bardzo mi sie sprawdzaja. Wazne, zeby dobrac sobie je do swojej skory,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 19, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group