Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowko i zdroweczko. Jak o nie dbac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3116

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest zdrowe odżywianie. Akurat ja od jakiegoś czasu zamawiam przepyszne posiłki, które dostępne są w Light Catering. Nigdy nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością, posiłki są bardzo smaczne, dobrze urozmaicone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Sty 24, 2022 16:56    Temat postu:

Powrót do góry
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się jak najczęściej badać. Specjalnie na tą okazję postanowiłem zainwestować w badania moczu, realizowane przez https://www.dia-bakter.pl/oferta/badanie-moczu . Zwyczajnie byłem ciekaw, czy coś wyjdzie - warto dmuchać na zimne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zdrowe, ale jednocześnie niestety niedoceniane, są wszelakie...kiszonki! I to nie tylko chodzi mi o kapustę czy ogórki kiszone. Kisić można naprawdę dużo różnych warzyw. Zobaczcie zresztą np tutaj, co można kisić: https://superbutelki.pl/pl/blog/Co-mozna-kisic-Popularne-i-nietypowe-propozycje/40 - znaliście te wszystkie możliwości i przepisy na kiszonki? Bo ja muszę przyznać, że nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy dba jak potrafi, względnie na ile go stać. Niestety zdrowie kosztuje, leki są coraz droższe. Może warto byłoby wypróbować medycynę naturalną. W Warszawie jest taki gabinet https://www.chinskilekarz.pl/ NOAH DEFU w którym leczą z wielu dolegliwości. Aby poczuć się lepiej wystarczy się po prostu umówić, ten krok musimy wykonać my sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borowka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto w wolnej chwili przejrzeć sobie propozycje na stronie tej firmy https://superpolisa.pl/partner/ergo-hestia/ . Tam możecie znaleźć naprawdę ciekawe oferty jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju ubezpieczenia zdrowotne i nie tylko. Zajrzyjcie i przekonajcie się sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3116

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na problemy zdrowotne mogę polecić wam soledum . Jest to bardzo dobry i skuteczny lek na infekcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 865

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości naturalnych propozycji w zakresie żywności to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na takie opcje jak naturalne swojskie produkty które pozwolą Wam skutecznie zadbać o swoje zdrowie i jednak poznać coś zupełnie innego jeśli chodzi o naturalne smaki wyjątkowych wędlin, czy również kiełbas i boczków. Mnie Paczka z Rusiborza naprawdę pozytywnie zaskoczyła, pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowinka
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto umówić się do Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Mają świetnych psycholigów, psychoterapeutów i psychiatrów. Ja akurat chodze tam na terapię z synkiem, ktory ma autyzm. Czas oczekiwania na wizytę jest krótki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1576

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że trzeba być osobą aktywną fizycznie i dobrze się odżywiać dlatego jeśli sami nie potraficie ugotować dobrego jedzenia polecam oferty w stylu https://wysmakowani.waw.pl/dieta-premium-warszawa/ w moim przypadku tego rodzaju dieta premium bardzo się sprawdza i mam 100% pewności, że jem zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co będzie dla Was najkorzystniejsze?

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Czw Sie 11, 2022 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga89
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest również zdrowie psychiczne. łatwo o tym zapomnieć. Sam tak miałem i zaniedbywałem ten aspekt mojej kondycji. Na szczęście trafiłem na kurs rozwoju osobistego dostępny na stronie https://przewodnikwewnetrzny.pl/kurs/. To bardzo fajna oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikno
Renesans
Renesans


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 56

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze miałam problemy z kręgosłupem, ale jako dziecko nie dbałam o nie wcale. Dlatego już jako osoba dorosła miałam poważne kłopoty, ból był nie do wytrzymania. Byłam u lekarzy i poszłam na neurorehabilitację w "AKTIV-MED" w Cycowie. Tam miałam świetną opiekę wielu specjalistów, no i sama rehabilitacja odbywała się w bardzo fajny sposób, dzięki niej czułam się coraz lepiej, obecnie to już w ogóle nie odczuwam bólu, wiec mogę wam powiedzieć, że zabiegi okazały się skuteczne, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek887
Barok
Barok


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jesteście w stanie polecić mi sprawdzoną poradnie wad postawy w Warszawie? Chodzi mi o wizytę z dzieckiem, szukam sprawdzonego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo pomogła rehabilitacja w Gdańsku. Po ciąży bardzo bolał mnie kręgosłup, dlatego postanowiłam wybrać się do specjalisty, żeby coś z tym zrobić. Chciałabym cieszyć się noszeniem maleństwa na rękach, a obecnie niestety nie mogę tego robić bez bólu. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do życia bez bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszKirek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich osób mających problem z plecami - polecam masaż kręgosłupa Szczecin. Fachowa pomoc i obsług. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Mar 06, 2022 13:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group