Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Centralny odkurzacz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gapa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 26 Gru 2021
Posty: 26

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 22:21    Temat postu: Centralny odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Znalazłam takie rozwiązanie na stronie tej firmy: https://centrumrekuperacji.pl/ - czy ktoś z Was ma taki centralny odkurzacz? Warto w to inwestować, na ile później jest to naprawdę wygodne i bezproblemowe? Strasznie mi się podoba ta idea, to że nie trzeba ciągnąć za sobą kabli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 28, 2021 22:21    Temat postu:

Powrót do góry
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja wybrałam roombe i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dzięki niej w końcu nie muszę się męczyć z odkurzaniem całego domu, okazała się dla mnie wielkim odciążeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
węzeł
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 119

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto to sobie kupić, bo jestem pewna, że macie dość mioteł, czy wyciągania sprzętów z różnego rodzaju zakątków. A tak macie wszystko w jednym miejscu, dlatego podpowiadam, że to naprawdę dobra myśl. I wiem, co to znaczy, jak macie do tego podejść. W kwestii finansów doradca finansowy Szklarska Poręba pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 16, 2022 08:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group