Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mazury czy góry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teb
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 93

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 05:23    Temat postu: Mazury czy góry Odpowiedz z cytatem

Na listopadowy urlop wybrać góry, czy Mazury? No i co robić na Mazurach? Maż cały czas przekonuje mnie, ż eto lepsze wyjście, ale sama nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 25, 2021 05:23    Temat postu:

Powrót do góry
ikno
Renesans
Renesans


Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my jedziemy na Mazury, wykupiliśmy pakiet na długi weekend listopadowy w rodzinnym spa w Zalesiu Mazury Active Spa. Ich oferta jest szeroka, mają różne pakiety, ale ten był dla nas idealny pod względem terminu. Jedziemy z dziećmi i z moimi rodzicami. Warunki w tym ośrodku są świetne, pokoje są eleganckie, dobrze wyposażone, a obsługa profesjonalna. W ramach pakietu będzie biesiada z ogniskiem, quiz wiedzy o Polsce, ale taki bardziej na wesoło, Listopadowa Olimpiada Sportów Dziwnych, itp.. Do tego mają jeszcze spa, basen, ofertę dla dzieci, w której są sale zabaw z animatorami, mini zoo i wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na Mazury, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/czartery/details,13,10,6,czarter-jachtow-mazury.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o czarter jachtów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą naprawdę idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w październiku byliśmy w górach i to był super wyjazd, bardzo dobrze się bawiliśmy, zregenerowaliśmy siły. Konkretnie to byliśmy w Wiśle i mieszkaliśmy w Apartamentach Przy Głównym Deptaku, to bardzo fajny pensjonat znajdujący się w samym centrum Wisły. Warunki są tam bardzo dobre, pokoje komfortowo urządzone, obsługa przemiła, także pod każdym względem fajnie. Tu sobie zobaczcie - http://apartamenty-wisla.com.pl/galeria No i na plus jeszcze fakt, że jeśli chodzi o ceny to jest tam bardzo w porządku, szczególnie jak na tak dobrą lokalizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania1888
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZDECYDOWANIE w góry! Są piekne polecam ci bieszczady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noclegi_Osrodek_Bolko
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie góry - większość osób po dłuższym zastanowieniu właśnie tak odpowie na to pytanie i nie ma się co dziwić. Morze to zwykle słaba pogoda i atrakcje kończą się na opalaniu przez większość dnia i stanie w kolejkach za jedzeniem. Góry natomiast to chęć poznania czegoś więcej, wyruszenia w ciekawą przygodę, zwiedzania i pozytywnego fizycznego zmęczenia się tymi atrakcjami. Jeśli wolisz góry - koniecznie odwiedź malownicze miejsce Ośrodek Bolko - z pewnością nie pożałujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xerxes
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 101

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie góry, nie ma piękniejszych widoków na ziemi, niż góry, piękne o każdej porze roku. A tak już konkretnie to gwarantuję, że spodoba wam się hotel ze strefą SPA w Kluszkowcach w pobliżu Czorsztyna - Pod Wulkanem, byliśmy tam jakiś czas temu i bardzo nam się spodobało, hotel ma komfortowo urządzone pokoje, przemiłą obsługę no i spa to jest cudowna sprawa, można się tam bosko zrelaksować. Konkrety tu sobie sprawdźcie https://www.podwulkanem.pl/hotel na bank też wam się tam spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonkaBang
Renesans
Renesans


Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 44

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zgadzam, że warto jechać w góry. Trzeba założyć buty trekkingowe, schować do plecaka prowiant i przeciwdeszczową odzież i można wyjść na cały dzień i podziwiać piękne widoki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowoczesna
Barok
Barok


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 64

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę Mazury. Romantyczne spacery brzegiem jeziora, przepiękne widoki na wodę. Jest jednak i problem spowodowany tym miejscem. Ogromna ilość komarów i wielu innych owadów, które utrudniają wypoczynek. Znalazłam znakomity środek na komary i meszki. Jest nim opaska na komary https://nobzzz.pl/ która świetnie się sprawdza na wycieczkach nad wodą. Idealna dla całej rodziny. Dzięki lampce LED dzieci mają dodatkową frajdę. Jest całkowicie bezpieczna i naturalna. Polecam na podstawie własnych doświadczeń z tym produktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorka964
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 262

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli marzysz o zdrowej i pięknej opaleniznie, Melanotan https://melanotan.biz/ to rozwiązanie, które warto wypróbować. Ten skuteczny sposób na opalanie sprawia, że skóra nabiera intensywnego koloru, a Ty prezentujesz się promiennie i atrakcyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna496
Renesans
Renesans


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 44

PostWysłany: Czw Sty 25, 2024 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym poleciła góry, uwielbiam wschody słońca z bieszczadzkich szczytów
_________________
Podkarpacie to region, w którym odpoczywam. https://rzeszowpodkarpackie.com/atrakcje-podkarpacia/ - Atrakcje turystyczne województwa Podkarpackiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poco
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Maj 2023
Posty: 142

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu, odpowiednie buty zimowe do dresów to klucz do stworzenia stylowego i funkcjonalnego zestawu. Na stronie https://www.denley.pl/Zimowe-buty-do-dresow-modny-sposob-na-styl-i-cieplo-blog-pol-1701421237.html znajdziesz porady, jak wybrać najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę góry. Kocham piesze wędrówki i piękne krajobrazy. Do tego świeże powietrze, cisza, spokój. Istny raj Smile W tym roku wybieramy się pierwszy raz z dziećmi. Szukałam im atrakcji, bo wiadomo, one po górach jeszcze chodzić nie będą. I wpadłam na kulig Zakopane. Rezerwacja zajęła dosłownie chwilę, a uśmiechy na twarzach dzieciaków bezcenne. Zobaczymy, może i ja polubię się z tego typu aktywnością Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Desfaq
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Mar 2024
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 07, 2024 15:45    Temat postu: Gdzie kupujecie sprzęt kempingowy? Odpowiedz z cytatem

Szukam porad dotyczących wyboru dobrego sprzętu kempingowego. Czy ktoś może polecić mi marki lub modele, na które warto zwrócić uwagę? Chciałbym, żeby mój sprzęt był zarówno funkcjonalny, jak i trwały, ale nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Mar 07, 2024 15:45    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group