Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 19:09    Temat postu: Dobra restauracja. Odpowiedz z cytatem

Kto ostatnio był w restauracji Bubbles w Warszawie? Chce zorganizować spotkanie z przyjaciółmi, a słyszałam, że w tej restauracji panuje uroczy klimat, posiłki są doskonałe i można zakosztować wina ze wszystkich zakątków na ziemi. Co sądzicie o tej restauracji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 18, 2018 19:09    Temat postu:

Powrót do góry
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam niestety. Ale w Warszawie mogę Ci zaproponować inne miejsce na takie spotkanie. To restauracja Na Skrajnej. Tutaj http://naskrajnej.pl/ masz bliższe info o tym miejscu. Świetnie wygląda, a kuchnia polska, którą serwują, myślę, że przypadnie do gustu każdemu. No i atmosfera biesiady w lokalu - super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radka
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da sie zjesc tanio i smacznie.
_________________
http://www.oto-sushi.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście byli w okolicach Warszawy to zachęcam do skosztowania pysznego weekendowego obiadu dla rodziny w Restauracji Akademia. To chyba jedyne miejsce, gdzie dzieci i rodzice mogą spędzić cudowne chwile. Mają świetnie dopasowane menu zarówno dla dorosłych, jak i maluchów. Poza tym wspaniale organizują zabawę dzieciom w osobnym kąciku. Gorąco polecam ciepłą atmosferę tego lokalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to prowadzenia restauracji też trzeba mieć odpowiednie przygotowanie.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zjeść naprawdę dobry obiad za rozsądne pieniądze to na pewno spodoba Ci się ta polska restauracja warszawa. Znajdziesz tam zarówno przemiłą atmosferę, pięknie urządzone wnętrze i posiłki, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Miejsce jest idealne zarówno na rodzinny obiad jak i bardziej formalne wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 13:34    Temat postu: Dobra restauracja w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lokalem, w którym warto zarezerwować stolik w pięknym Krakowie, jest unikatowa Fiorentina. Jak przeczytacie na stronie https://fiorentina.com.pl/ , jadają tam najlepsi i znani, bo restauracja stawia na prawdziwe produkty, włoskie, polskie, a także wie, jak podać typowy stek po florencku. To danie najwyższej klasy, którego większość nie potrafi przyrządzić. Mam nadzieję, że uda Mi się tam kiedyś pojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zobaczyć polecane restauracje w warszwie , moim zdaniem najbardziej podoba mi się restauracja Papu, to restauracja premium z polską kuchnią, mają świetne wnętrze i niezwykle wykwalifikowaną obsługę. Wydaje mi się, że warto się ta wybrać i na randkę i na spotkanie z kontrahentem. Ta restauracja potrafi zaimponować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gerard556
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też od miasta w którym się znajdujemy. Jeżeli chodzi o Toruń, to zdecydowanie polecam http://panorama-restauracja.pl/
gdzie serwują znakomitą kuchnię polską. Bardzo klimatyczne miejsce z wyjątkowo miłą i wyrozumiałą obsługą a ceny nie są wygórowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wstazka
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam stołować się w restauracjach - gotowanie nie jest moją mocną stroną, a każdy lubi od czasu do czasu dobrze zjeść Smile Ja szczególnie, stąd moja sylwetka nie należy do najładniejszych :p
_________________
Automaty na pieniądze poker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej odpowiadają takie restauracje, gdzie mogę zjeść naprawdę zdrowe jedzenie, a to niestety bywa rzadkością. Ale znalazłam tą restaurację - https://imc.wroc.pl/ gdzie w menu znajdują się posiłki wegetariańskie oraz nawet świeże soki. Do tego można również wybrać się na zdrowotne zabiegi w strefie wellness przed i po posiłku. Fajne miejsce, dla osób, które bardzo dbają o swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie poszukujesz tej restauracji?
___
Porozumienie obligatariuszy GetBack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli chcemy jesc dobre jedzenie w domu to mozna sobie tutaj sprawdzic
https://glodny.pl sprawdzic, jakie restauracje sa dostepne i gdzie najlepiej zamawiac jedzenie. Szybko bedziemy miec jedzenie u siebie w domu. Takie sprawdzone restauracje dowiaza nam jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 635

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że wiele osób poleca restauracje w Stolicy. To ja dodam jeszcze od siebie Rozdroże, mam na myśli dokładnie tę restauracje http://www.rozdroze.pl/ . Pyszne, różnorodne jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Ja tam chcę zorganizować wigilię dla pracowników, koszt to ok 80zl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Wto Sty 01, 2019 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąć nie lubie chodzic po knajpach i restauracjach których nie znam i nie wiem jak tam zjem, zdecydowanie wolę zamawiać jedzenie do domu, a mianowicie catering https://cateringowy.com/ [nofollow] Szczegolnie na rodzinne imprezy jest to mega wygodne rozwiązanie. Cenią ich za profesjonalizm realizacji, indywidualne podejścia do klienta, smaczne i elegancko serwowane potrawy i przystawki. Ja nie mam tyle pracy w kuchni, a goście za zadowoleni i najedzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 01, 2019 17:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group