Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zamówić tort na urodziny?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babciabogusia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 15:06    Temat postu: Gdzie zamówić tort na urodziny? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Cukiernia Szczecin pilnie poszukiwana! Jak w temacie, szukam zaufanej firmy, która upiecze kolorowy tort dla wnuczka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 29, 2015 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
mamanaetacie
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz do mnie napisać prywatną wiadomość. Zajmuję się produkcją tortów i zamierzam też na większą skalę to rozwinąć. Koleżanka doradziła mi, żebym przy okazji zastanowiła się nad faktoringiem tej firmy https://www.bibbyfinancialservices.pl. Spotkał się ktoś z Was z tym?
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sama spróbuj z tym tortem? Dokup do tego odpowiednie dekoracje urodzinowe - balony, serpentyny, czapeczki. Myślę, że wnuczek najbardziej będzie zadowolony z tego, że może spędzić urodziny z rodziną i przyjaciółmi.
Powrót do góry
Marta6
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raczej staram się zamawiać torty online bo zwykle po prostu nie mam czasu, aby piec je samodzielnie. Urodziny wymagają naprawdę dużo pracy. Trzeba zadbać o odpowiedni wygląd mieszania oraz zatroszczyć się o dekoracje. Nie mówię już nic o poczęstunku, bo z tym schodzi mi zazwyczaj najdłużej. Dobrze, że dzieci mi trochę pomagają. Inaczej nie dałabym rady.
Powrót do góry
kulkka
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja torty na urodziny czy jakieś inne imprezy to zamawiam z reguły u http://piekarniaskalski.pl/ . Całe szczęście znam ich ofertę bardzo dobrze i wiem że nigdy mnie nie zawiodą
Powrót do góry
konwalia
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tort to wiadomo, że na urodzinach musi się znaleźć, ale też nie można zapominać o elementach dekoracyjnych. Nie tylko dzieci je lubią, ale także dorośli. Dlatego jak u nas w rodzinie zbliżają się kogoś urodziny to obowiązkowo wchodzę na https://godanparty.pl/ i wybieram balony, girlandy no i różne jeszcze takie podobne elementy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 25, 2019 11:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: