Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabiegi na skórę
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 07:59    Temat postu: Zabiegi na skórę Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się gdzie wykonasz takie zabiegi jak depilacja laserowa, karboksyterapia, laserowe zamykanie naczynek czy wypełnianie ust kwasem hialuronowym?
Ja osobiście plecam gabinet LaserSkin Care w Gliwicach Smile
Korzystam z usług tego gabinetu już naprawdę długi czas i zawsze wychodzę zadowolona Smile
Sprawdźcie sami - https://laserskincare.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 30, 2021 07:59    Temat postu:

Powrót do góry
Marinka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio staram się regularnie dbać o skorę. Kupiłam sobie balsam beauty milky z kokosem z bielendy i codziennie stosuje i znacznie poprawił się stan mojej skory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowalijka
Barok
Barok


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 61
Skąd: Góra Czarownic

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobra rada,regularne dbanie o skórę sprawia,że jest ona gładka,świetlista i elastyczna.Zamiast biegać na różnego rodzaju drogie zabiegi,można szybko i tanio zadbać o skórę za pomocą dobrze dobranych kosmetyków.Zaglądając na https://cellfusionc.pl/ będziemy mieli okazję poznać kosmetyki cenione przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej. Są to delikatne toniki,płyny miceralne,peelingi,pianki do twarzy,różowy syrop,który łagodzi podrażnienia i problemy skórne. Działa leczniczo, przeciwzapalnie, kontroluje proces keratynizacji i wydzielanie sebum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarinka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 39

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam dziewczyny depilacje laserową, teraz jest na to najlepszy czas, najbardziej docenicie to latem Smile Ja jestem po serii zabiegów na nagi i powiem wam, że efekt jest super, chodzę do salonu w Warszawie https://www.depicare.pl/, maja tam laser vectys, jest bardzo skuteczny. Warto bez dwóch zdań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Taborator42
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten temat jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie mam namiar na świetny salon. To Studio urody PRO. Doskonale wiedzą jak zająć się skórą. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i dobiorą zabiegi, które będą odpowiednie i skuteczne. A oferta szeroka m.in. karboksyterapia, mezoterapia, endermologia. Sporo zabiegów w promocji więc tym bardziej warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 586

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak marzy się wam piękna i gladka skora to na pewno depilacja laserowa jest dobrym krokiem - https://klinikamiracki.pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-sosnowiec/ dodatkowo nie trzeba się co chwilę golić czy woskować skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziula
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 153

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o skórę w zaciszu domowy. Regularnie robię sobie domowe SPA. Mam zestaw luksusowych kosmetyków Rosafilo - https://rosafilo.com/ - sole do kąpieli, pilingi i masła do ciała, które sprawiają że moja skóra jest gładka, nawilżona, oczyszczona i odpowiednio odżywiona. Są to kosmetyki w 100% naturalne, ręcznie robione, w oparciu o autorskie receptury. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie składniki najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilianka34
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 36

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetnie, że o siebie dbacie. Ja jestem wielką zwolenniczką zabiegów medycyny estetycznej. Niedawno byłam na konsultacji w Akademii Ciała w okolicy Rybnika. Razem z Panią Danutą wybrałyśmy dla mnie odpowiednie zabiegi, czyli mezoterapię multigłową próżniową i peeling kwasowy. Powiem szczerze, że moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak po wizycie w klinice. Pani, która wykonywała zabieg, jest profesjonalistką. Dziewczyny, nic tylko się zapisywać! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje jak oczyścić ciało z toksyn. Są jakieś zabiegi, które ułatwiają oczyszczenie skóry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornaska
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię zabiegi z osoczem bogatopłytkowym. Chodzę na nie do SClinic w Warszawie i odkąd regularnie odwiedzam klinikę to moja skóra wręcz promienieje. Skóra jest odżywiona, nawilżona i wygląda tak zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koka
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegów na twarz jest bardzo dużo, kwestia co chcecie poprawić w swoim wyglądzie. Jeśli nie jesteście zadowolone z kondycji skóry lub macie pierwsze zmarszczki to zastanówcie się nad konsultacją w klinice zajmującej się zabiegami medycyny estetycznej https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/ . Moim zdaniem najlepiej udać się do specjalisty, który dobierze zabiegi odpowiednie dla Waszej skóry, oceni jaki efekt można uzyskać i ile zabiegów jest potrzebnych, aby poprawić wygląd cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madio30
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W celu złuszczania naskórka, zdecydowałam się na wykorzystanie specjalistycznej, jedwabnej rękawicy pozwalającej na ten zabieg. Zamówiona z oferty SYLKY https://sylky.pl/pl_PL/page/zastosowanie okazała się znakomitym sposobem na złuszczenie martwego naskórka. Pozwala to na głębokie oczyszczenie, czy nawet usunięcie sztucznej opalenizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy zabieg depilacji laserowej wykonacie w klinice https://kosmedica.pl/
Wiem co mówię, bo korzystam z usług tej placówki już kilka lat. Każdy zabieg wykonywany jest z pełną starannością, profesjonalizmem i fantastycznym podejściem do klienta. Chce się tam wracać na kolejne wizyty. Oczywiście oprócz depilacji laserowej możecie wykonać też cały szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowoczesna
Barok
Barok


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 64

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz ze zbliżającym się latem polecam preparat, który pomaga w zdobyciu trwałej, naturalnej i dodającej skórze uroku opalenizny. Tym produktem jest Melanotan Produkt jest godny polecenia. Więcej o jego stosowaniu oraz w jaki sposób działa można znaleźć na stronie: https://melanotan.biz/ Sądzę, że warto się nim zainteresować, jeśli ktoś chce być opalony, a nie chce godzinami leżeć na słońcu czy spędzać czasu w solarium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 18, 2022 08:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group