Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie okna warto wybrać do domu - Poznań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 14:05    Temat postu: Jakie okna warto wybrać do domu - Poznań Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na jakie okna warto będzie postawić jeśli chodzi o budowę domu. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości, dobrej cenie, ale i też aby pasowały ogólnie do białej elewacji i czarnego dachu. Budowa będzie pod Poznaniem. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 03, 2021 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Rucki44
Barok
Barok


Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie tak dawno również byliśmy na etapie wyboru stolarki okiennej do naszego domu i zdecydowaliśmy się postawić na firmę Domega którzy mają dwa salony w Poznaniu. Przede wszystkim profesjonalizm, świetna organizacja i jednocześnie dobry zakres cenowy zarówno w zakresie wyboru stolarki, ale również ogólnie wykonania samego montażu. Przyznam, że wyszło to dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy (ze zgodnością odnośnie terminów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i również uważam, że jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej w tym również drzwi do domu to jak najbardziej Domega z Poznania da radę. Przede wszystkim fachowe podejście do klienta, dobre ceny i też terminowość przeprowadzonych realizacji co jednak jest kluczowe jeśli chcecie jak najszybciej się wprowadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Wto Sie 10, 2021 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje, może rzeczywiście nie ma co szukać na siłę wszystkie samodzielnie, a lepiej będzie skontaktować się ze specjalistami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne spostrzeżenia, jeżeli nie macie doświadczenia w zakresie wyboru odpowiedniej stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu i rozglądacie się za propozycjami z najlepszymi ofertami jeśli chodzi o stolarkę okienną do domu to na pewno warto wziąć pod uwagę firmę Domega z Poznania z którymi z resztą jak widać w temacie współpracowało już sporo osób. Wysoka jakosc, ponad 20 letnie doświadczenie i jednocześnie możliwość wynegocjowania naprawdę dobrych warunków cenowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiwo12
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem na etapie budowania domu i zastanawiam się, co będzie lepsze: okno dachowe drewniane czy pcv? Bardzo podobają mi się te drewniane, ale obawiam się o ich jakość - słyszałam, że te wykonane z pcv są lepsze. Mógłby mi ktoś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również akurat tutaj mogę się zgodzić z Waszymi wypowiedziami odnośnie firmy Domega z Poznania. Przede wszystkim jest to salon o szerokiej ofercie, profesjonalnym podejściu i dotrzymaniem warunków realizacji oraz wykonania montażu. Zamówione okna dotarły, bez uszkodzeń, montaż również wykonany na odpowiednim poziomie. Mam nadzieję, że również traficie na optymalne rozwiązania dla swojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilkaZ
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 193

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wyszło, już może wybraliście stolarkę do swojego domu. Słyszałam, że są trudności z dostępnością na rynku więc trzeba chyba zamawiać je dużo wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 28, 2021 10:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group