Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieci i szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie jednak, że niezależnie od wyniku najważniejszych egzaminów, czasami trzeba tłumić swoje emocje. Nie można zatem być wybuchowy, macie być wsparciem dla dziecka. Tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/wyniki-egzaminow macie informacje na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 24, 2021 09:21    Temat postu:

Powrót do góry
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrego przedszkola językowego? Wybierz Tequestę na Białołęce - nowoczesna placówka z atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych, polecam, polecam, polecam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o szkołę to zbliża się Dzień Nauczyciela i trzeba by podarować jakiś fajny prezent. Myślę że postawię na taki kosz delikatesowy https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Bajka-dla-Mamy/6532 bo idealnie się sprawdzi na takie święto. Jest tam mnóstwo łakoci więc zostanie na pewno zapamiętany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/mapa-szkol-internatow-i-burs już mieliście okazję się rozejrzeć? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat Programu Stypendialnego Horyzonty. Można się tam wiele dowiedzieć. Poza tym znajdziecie tam również mapę szkół, internatów i burs. Zerknijcie sobie na tę stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno, aby dziecku przyjemnie się chodziło do szkoły, warto kupić dobry plecak. Tutaj https://www.3kropki.pl/sklep/dzieci/artykuly-szkolne/tornistry/ znajdziecie przykładowo wygodne i jednocześnie solidnie wykonane tornistry szkolne. Które występują w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów. Możecie sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
losia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 383

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci by dobrze się uczyły, trzeba zainteresować nauką na różne sposoby. W takich przypadkach bardzo przydatne są takie strony jak ta - myszka miki ciekawostki. Z pewnością takie ciekawostki zainteresują historią nie jednego małego fana bajek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę i rozwój dziecka, to powiem wam, że bardzo pomocne w tym zakresie są portale learningowe. Gdy moją córkę zainteresowała myszka miki historia to udało mi się znaleźć bardzo ciekawe opracowanie na ten temat na stronie odrabiamy.pl. Zerknijcie sobie tam, a na pewno nie pożałujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyposażenia szkolnego dla dzieci to w tym roku w internecie sporo fajnych ofert było na zakreślacze i tym podobne rzeczy dlatego akurat moje dzieci były bardzo zadowolone Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy pamiętać, że dziecko ma tzw. okna rozwojowe w osiąganiu danych zadań. Dlatego nie wszystkie dzieci potrafią szybko i efektywnie się uczyć. To tak samo jak z siadaniem, lub pierwszymi krokami. Jednym przychodzi to szybciej, innym później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z doborem odpowiednich metod naukowych.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjechaliśmy z Ukrainy. Ja i mąż władamy dobrze polskim, jednak ten kłopot trapił nasze dzieciaki. Postanowiliśmy oddać je na edukacje z jezyka polskiego do szkoly https://polishnow.pl/pl/home-pl/ . Tak sie sklada, ze nalezycie edukuja z jezyka polskiego i widzimy spory progres u dzieciakow. Do tego stopnia, iz w domu zaczynamy gadac po polsku! Chcemy, aby poszly do szkoly wladajac jezykiem polskim na najwyzszym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas teraz jest szaleństwo na szarfy gimnastyczne. Dziewczynki je pokochały i ciągle czekają na zajęcia z wfu w szkole. Dodatkowo ja zainwestowałam i kupiłam jedną taką wstążkę w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
słonkoo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 687

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja jest ważna, dlatego ja bardzo pilnuję, aby moje dziecko uczyło się dobrze. Ale wiadomo, że gdzieś, kiedyś może noga się podwinąć. Całe szczęście dzisiaj można znaleźć przykładowo takie https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-chemia/ kursy maturalne chemia i na nie warto się zapisać, aby zyskać konkretną wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było oczywiste, że dzieci wyślemy do placówki niepublicznej. Zdecydowaliśmy się na ofertę https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/oferta , która pod tym względem okazała się trafiona. Na miejscu stawiają zarówno na rozwój intelektualny, jak i fizyczny oraz emocjonalny. Poza tym, edukacja ogółem przy takiej kadrze jest dużo solidniejsza niż w placówkach publicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczik
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To rodzice muszą wybrać szkołę dla dziecka, no i jak mieszkacie jak ja w większym mieście, ja akurat w Warszawie, to wiecie jak ciężko się na coś zdecydować. Ja to przekonałam się do Te Vizji, prywatnej szkoły. Wybór był trafiony w punkt, szkoła sprawdza się genialnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 14, 2021 19:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 8 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group