Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na bliznę po usunięciu pieprzyka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 14:04    Temat postu: Co na bliznę po usunięciu pieprzyka? Odpowiedz z cytatem

Została mi nieduża blizna po takim zabiegu ale dość mocno mi ona przeszkadza, co zrobić żeby zniknęła? Da się to usunąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2018 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz ją smarować olejkiem bio oil i na pewno się zmniejszy jej widoczność, też miałam podobny problem i po 3 miesiącach smarowania prawie blizny nie widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pokaz
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja na bliznę stosowałam tak jak poprzedniczka bio oil i póki była ona ciemna, olejek starczał lecz niestety okazało się że efekty nie były zadowalające w 100% więc zdecydowałam sie na usunięcie laserem
_________________
Chcesz powiększyć biust, ale nie chcesz mieć zabiegów? Musisz przeczytać ten artykuł https://powiekszanie-biustu.net.pl/jakie-sa-metody-na-bezinwazyjne-powiekszanie-biustu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, czasem się może zdarzyć że efekty nie są takie jak oczekiwałaś bo każda z nas jest inna, ma inną skórę i inaczej reaguje, no i blizna każda inna, jedna głębsza inna płytsza, nie ma na to reguły ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona i cieszę się że nie musiałam wydawać fortuny na zabiegi laserowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 556

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bierzesz pod uwagę profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym ? Jeśli tak i jeśli masz blisko do Wrocławia to wybierz się do salonu COCO-TIME. Ja usuwałm tam bliznę jakieś pół roku temu. Kosmetyczka zaproponowała mi zabieg mezoterapii mikroigłowej Dr Pen. Bardzo skuteczny i stosunkowo niedrogi, naprawdę warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz merytorycznej porady na temat blizn, to najlepiej będzie jeżeli weźmiesz pod uwagę stronę http://wszystkoobliznach.pl/ , jak dla mnie nie ma bardziej fachowej opinii jak tutaj na tej platformie. Niestety czasami blizny, siłą rzeczy są nam przypisane ze względu na poważne operacje etc. Jedne są do usunięcia drugie zaś nie, wszystko zależy od rodzaju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darcia
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieprzyki powinno sie uwuwać laserowo http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-usuwanie-zmian/ ponieważ nie zostaja po tym takie blizny jak po chirurgicznym usunięciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelina
Barok
Barok


Dołączył: 05 Maj 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pieprzyki sa dosyć uciazliwe i zazwyczaj nam przeszkadzaja jesli sa duze i odstajace. Mi wlasnie laserowo "wypalali" znamie i w sumie bylo ok chociaz to z czym pozniej mialam klopot to przesuszona skora w okolicy gdzie byl pieprzyk. Ale wystarczylo regularnie nawilzac skore balsamem cetaphil md dermoprotektor z kompleksem dermasoft wlasnie dla przywrocenia skorze wlasciwego poziomu nawilzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 556

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, że taka blizna po usunięciu pieprzyka nie jest jakiś wielkich rozmiarów i spokojnie poradzi sobie z nią seria zabiegów karboksyterapii. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Wrocławia to polecam wybrać się do salonu COCO-TIME. Ja sama usuwałam tam w ten sam sposób bardzo nieestetyczną bliznę po cesarskim cięciu. Efekty super, a sama cena zabiegu bardzo rozsądna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odys
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślicie,że maść nie pomoże musi to być laser? Swoją drogą na rozstępy w sumie tylko lasek działa więc w tym wypadku może być podobnie...
_________________
imprezy firmowe śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 675

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem na blizny najlepiej działają laserowe zabiegi, czytałam o tym na https://klinikamiracki.pl/zabieg/discovery-pico-usuwanie-tatuazu-przebarwien-blizn-odmladzanie-pikosekundowe/ - ja do tej kliniki chodzę już dość długi czas i naprawdę na najwyższym poziomie wszystko wykonują. Przede wszystkim mają doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę więc na pewno będziesz w dobrych rękach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolrafal121
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem blizny najlepiej usuwać w profesjonalnych klinikach medycznych. Pracują tam lekarze, którzy znają się na swojej pracy. JA polecam http://medest-silesia.pl . Sam korzystałem z ich usług kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Jeśli nadal wahasz się to nie warto czekać czy chodzić do ludzi, którzy nie mają pojęcia co robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja smarowałam maścią. Zobacz sobie tutaj https://sutricon.pl/ mają takie. Zobaczysz że po bliźnie nie będzie śladu. Na stronie znajdziesz wszystko co tyczy blizn, co pomoże ci odpowiednio dobrać produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinetach kosmetycznych są wykonywane zabiegi, które usuwają blizny. Może zapiszesz się na taki zabieg?
_________________
Dobry gabinet kosmetyczny Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irensia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 84

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żel silikonowy się najlpiej sprawdza przy bliznach w okolicy twarzy, ja takiego używałam https://sutricon.pl/silikonowe-zele-na-blizny-sutricon-oraz-sutricon-uv-protect fajnie się zachowuje na skórze bo tworzy cienką, matową warstwę, ja nakładałam go pod makijaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 08, 2019 20:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group