Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O wybielaniu zębów... i nie tylko
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelazalewska
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 09:02    Temat postu: O wybielaniu zębów... i nie tylko Odpowiedz z cytatem

Jeśli marzy Ci się śnieżnobiały uśmiech i chcesz uzyskać ciekawe informacje w tym zakresie, polecam stronę bloga http://referencjeodlekarzy.pl/. Blog prezentuje również ciekawostki i porady dotyczące wielu innych kategorii związanych ze stomatologią m. in. o bolesnym ząbkowaniu, nieświeżym oddechu, witaminach, sposobach na proste zęby i wiele innych... Piękny uśmiech to zdrowie i radość życia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 06, 2018 09:02    Temat postu:

Powrót do góry
dropsik34
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, a jak wybielanie wpływa na zęby ? na człowieka? jednak to jest ingerencja chemii w nasz organizm. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja uważam, że jeśli chcemy poprawić nasz uśmiech to tylko pod kontrolą stomatologa. W klinice http://centrum-dentalfraternity.pl/ w Warszawie chociażby macie możliwość nie tylko zadbać o śnieżnobiałe zęby, ale je leczyć, korygować wady zgryzu czy prostować ząbki u ortodonty albo zainwestować w niemal niezniszczalne implanty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje zęby wybielałam w Krakowie, w gabinecie Villa Dentica. Z efektów jestem bardzo zadowolona, bo jak na razie wszystko utrzymuje się bardzo dobrze. Z tego, co doczytałam mają bardzo nowoczesne metody i lampy. Pani dentystka wszystko idealnie dobierze do Twoich zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałam wybielania zębów rożnymi pastami i specyfikami, nic mi z tego ie wyszło. Może w 10 % zęby były jaśniejsze i tyle. Pomogła mi dopiero wizyta w gabinecie stomatologicznym http://denticaclinic-lodz.pl/stomatologia-estetyczna_12.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maruda
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mycie zębów pastą wybielającą nie jest domową metodą wybielania zębów, ale naturalną w tym sensie, że normalną, codzienną. Pasty wybielające są zwykle nieco droższe od zwykłych i w jakimś stopniu rzeczywiście pomagają zwalczyć uporczywy osad oraz przebarwienia, ale nie zdziałają cudów. Rzeczywiste wybielanie może wykonać stomatolog. W Katowicach wybielanie można wykonać w http://www.periort.pl/oferta/wybielanie-zebow-katowice.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie stanowi to większego problemu.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybielanie zębów to świetna sprawa ale musi to zrobić specjalista. Domowymi sposobami raczej nie da się wybielić zębów skutecznie. Ja wybielałam zeby lampą Beyond u stomatologa w Krakowie pani doktor Świątkowskiej. Ona ma swój gabinet na Podgórzu. Zabieg był krótki i bezbolesny a zeby stały się bielsze już po pierwszej wizycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybielanie zębów to całkiem fajny zabieg i zmienia zeby o kilka odcieni Smile widziałam dużo takich realizacji przed i po Smile Ja jednak zamiast wybielania potrzebuję pomocy Protetyka w Warszawie. Znalazłam gabinet http://odentimplanty.pl/ Ale martwie sie jedynie o moją wytrzymałość ma ból, stąd pytanie czy taki zabieg boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzieliście o tym, że olej kokosowy na pozytywny wpływ na zęby- można stosować go jako pastę do zębów, oraz jako środek do wybielania ich. Przeczytajcie sobie artykuł http://stomatologia-paszyna.pl/czy-olej-kokosowy-wybiela-zeby/ , w którym są 3 sposoby zastosowania oleju kokosowego właśnie na nasze zęby. Osobiście jestem w szoku, że natura ma ta szeroki wachlarz możliwości dla naszego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym odkryciem ostatnio jest pasta do zębów z węglem. Słyszeliście kiedyś o niej? Mnie przekonał fakt, że substancja wybielająca jest naturalna, dodatkowo wykazująca działanie przeciwbakteryjne, dzięki czemu zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi z ust. Może cena nie jest typowo "marketowa", ale jakość jest znacznie większa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki zabieg, pod warunkiem, że jest wykonany profesjonalnie, w gabinecie, jest naprawdę bezpieczny.
W nowoczesnych gabinetach: http://www.borczyk.pl/gabinet-stomatolog...ybielanie/
najczęściej proponują nakładkowe wybielanie zębów, które jest bardzo skuteczne i efektowne.
Wykonane przez specjalistów przywraca zębom atrakcyjny wygląd bez uszkodzenia szkliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka,
mozna rowniez samemu w domu postarac sie o wybielenie zebow. Wystarczy do tego dobra szczoteczka - najlepiej soniczna (nie kazda nawet ma taka opcje, ale ta ktora ja mam - ma: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Gold-White-ekskluzywna-szczoteczka-soniczna-NOWOSC/2639 ) do tego pasta wybielajaca i jedziemy - 2x 2 minuty dziennie. Efekt jest naprawde widoczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 340

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja parę lat temu wybielałem białą perłą za 50zł z apteki ale od tamtej pory podobno zmienili nieco formułę i skład tego środka więc już nie ma tego efektu. Chyba lepiej udać się do dentysty jeśli zależy nam na w miarę stałym efekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiewiórka
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emporio napisał:
Ja parę lat temu wybielałem białą perłą za 50zł z apteki ale od tamtej pory podobno zmienili nieco formułę i skład tego środka więc już nie ma tego efektu. Chyba lepiej udać się do dentysty jeśli zależy nam na w miarę stałym efekcie.

No proszę, u mnie biała perła w ogóle się nie sprawdziła. Pamiętam, taka sama historia była z paskami Blend-a-med. Wybielałam nimi zęby jakieś 7 lat temu, przysięgam że po 1 pasku zęby miałam 2-3 tony bielsze. Niestety odbiło się to na zdrowiu dziąseł. Krwawienie, nadwrażliwość i te sprawy.. Smile Ten płyn czyni cuda https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej-listerine-gum-therapy To jest chyba jakaś nowość, bo tą wersję Listerine widzę dopiero od kilku miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 23, 2018 13:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group