Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płatności internetowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bulbulator
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 18:09    Temat postu: Płatności internetowe Odpowiedz z cytatem

Polecam serdecznie Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. które obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą umożliwiającą akceptację kart płatniczych oraz rozliczanie przelewy internetowe w Polsce oraz za granicą. Zobaczcie sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 31, 2018 18:09    Temat postu:

Powrót do góry
gupeda
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie ze cos takiego wgl jest !
_________________
Chmura dla małej firmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 16:52    Temat postu: Płatności internetowe Odpowiedz z cytatem

Dzięki , sprawdzę firmę, o której piszesz. Niedługo mam zamiar otworzyć własny sklep internetowy i potrzebowałabym metod płatności online, dostępnych w moim sklepie. Na początku nie chciałam w ogóle z tego korzystać, jednak doszło do mnie ilu klientów straciłabym przez takie myślenie, w związku z czym zaczęłam się rozglądać w poszukiwaniu firmy, która wprowadzi tę możliwość. Znalazłam tę https://www.cashbill.pl/ i rozważam podpisanie z nimi umowy. Sądzicie, że byłby to dobry krok?
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gucio_
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zachęcam do rozliczenia swoim pitów online. Można to zrobić np. tutaj [url]chidusz.com/pity[/url]. Warto zajrzeć i spróbować, można naprawdę wiele czasu zaoszczędzić na takim rozliczaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, płatności internetowe i w ogóle transakcje on-line, to temat bez którego nie da się teraz prowadzić biznesu w przestrzeni wirtualnej. Wydawało mi się, że jestem na bieżąco z tym tematem, jednak ostatnio musiałem przyznać, że nie nadążam. Przeczytałem na stronie https://www.przelewy24.pl/blog/paypo-czyli-metoda-kup-teraz-zaplac-pozniej-dostepna-w-przelewy24 o odroczonych płatnościach i się bardzo pozytywnie zaskoczyłem. Wiedzieliście o takich możliwościach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metod płatności internetowych mamy dzisiaj bardzo dużo. Także tu https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online można znaleźć najnowsze opcje płatności internetowej. Jest to znane przez klientów i możemy szybko wdrożyć takie rozwiązania u siebie w sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczne płatności internetowe to kluczowe narzędzie np. sklepów internetowych. Obecnie dostępnych jest wiele różnych usług tego typu. Mnie zainteresował Paybynet - https://www.paybynet.pl/dla-internauty/bezpieczne-platnosci-internetowe/ . Zapewnia on bezpieczeństwo płatności oraz ich szybkość. Wyznaczona kwota przekazywana jest do sklepu niemal natychmiast po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. Usługa jest wygodna dla klienta, dane do przelewu są wprowadzane automatycznie, wszystko odbywa się kilkoma kliknięciami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piloa
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że ja obecnie płacąc przez internet zazwyczaj wybieram blika Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 01, 2020 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group