Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niespokojne dziecko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evunia
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 23:35    Temat postu: Niespokojne dziecko Odpowiedz z cytatem

Mój dwumiesięczny synek jest ciągle niespokojny, płacze, marudzi, a ja nie umiem mu pomóc. Raz, że jest mi go żal, a dwa, że sama juz jestem wykończona tym. Co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 30, 2017 23:35    Temat postu:

Powrót do góry
Agatte
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 52

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że może Twój maluch ma kolkę niemowlęcą. Sprawdź, czy objawy się potwierdzają https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kolka-niemowleca-lub-bol-brzuszka-objawy-i-leczenie Jeśli tak, to oprócz wymienionych tu zaleceń, pozostaje przeczekać lub ewentualnie poradzić się lekarza, może da jakieś kropelki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mammeczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może taka przytulanka termofor by pomogła? Ja właśnie zamówiłam i czekam na niego, ponoć pomaga też na kolki.
Wygląda pięknie no i dzięki jego właściwościom może uspokoi maluszka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym obstawiała kolkę niemowlęcą. Dziecko wtedy płacze, nie chce pić mleka modyfikowanego, a co za tym idzie, chudnie. Płacze zarówno z powodu bólu brzuszka, jak i męczy go zdecydowanie głód. Możesz masować jego brzuszek i okładać ciepłymi ręcznikami, ale też i kupić zabawkę MR B . Jest to miękki termofor, idealny do zwalczania takiego problemu.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtas_wrocek
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukajcie informacji w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie Wink
_________________
Czuł się zupełnie sam. Przeszłość była martwa, przyszłość niewyobrażalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamoantos
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko czuje Twój stres, że coś idzie nie tak, niestabilne relacje w rodzinie itp. Jeśli pracujesz, to nie ma Cię przy nim, to po drugie. W pierwszym roku życia dziecka kształtuje się poczucie zaufania, bezpieczeństwa, nadzieja na przyszłość (wynika z relacji z matką, ojcem, otoczeniem, w rozumieniu malutkiego dziecka oczywiście), jeżeli jest to zaburzone przez ten roczny obszar czasu, to wywiera to u dziecka odczucia niebezpieczeństwa, brak nadziei na przyszłość. W mniemaniu niemowlęcia/rocznego dziecka brzmi to absurdalnie, jednak w późniejszym życiu takie nierozwiązane konflikty już z okresu wczesnego dzieciństwa odbijają się na radzeniu sobie w życiu. Jeżeli ten konflikt wewnętrzny nie zostaje później zwalczony w późniejszym wieku. Wiadomo, ze trudno się nie stresować przy dziecku itp, ale jeśli matka nie radzi sobie psychicznie permanentnie, lub ogólnie jej osobiste życie idzie źle - konflikt u dziecka powstanie.
_________________
http://pikavippivertailu.eu
http://prestamosrapidosonline.site
http://crediterapide-ro.eu
http://greitospaskolos-lt.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ostatnio mój synek zachorował i męczył go uciążliwy katar, któremu towarzyszyło krwawienie. Czy zdarzyło się Wam, że w trakcie przeziębienia wystąpiła krew z nosa u dziecka? Czy jest to objaw czegoś groźnego? Z góry dziękuję za wszystkie rady! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
techno
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek też jest mocno niespokojny w nocy. Skorzystam z waszych porad, do tej pory musiałam kupić ochraniacz na materac ze względu że cały czas się moczy.
_________________
https://ochraniacz-na-materac.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Trzeba przede wszystkim dobrze się rozejrzeć w sieci. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teczeryk99
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co o tym temacie uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 06, 2021 17:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group