Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:38    Temat postu: ;-) Odpowiedz z cytatem

Męskie tematy, męskie sprawy, jednakże ja pozwolilam sobie na napisanie pierwszego tematu, tak żeby ośmielićWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:38    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat : Wink -rozumiem ,że mam puścic oko Wink a więc puszczam oko w stronę panów na naszym forum,żeby sie uaktywnili Very Happy
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 39

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przecierz się udzielam... Ale co poradzić, że jednak jestem tu jedyny i w tym dziale to bym sam ze sobą musiał chyba rozmawiać. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co moj mężczyzna Wink Ja go tutaj zapraszałam, niestety chyba jest zbyt zajęty żeby tutaj zajrzec;-) ale będę go jeszcze maglowaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałoby się zaprosić jeszcze parę osób Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zaprosić także jakichś facetówSmile Mało ich jak na lekarstwo, i rzadko się wypowiadająWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
skimoska
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 14

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 18:02    Temat postu: zawsze coś ciekawego dzieje sie tylko w dużych miastach Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jest ta moda na centra handlowe do których ciągną pielgrzymki kupujących. W Łodzi rekordy klientów bije Manufaktura. W gdańsku mają zaś Galerię Bałtycką którą teraz jeszcze wzmocnił CB Neptun. Oglądając jakie oferują powierzchnie handlowe () aż zazdrość bierze, że w naszym miasteczku jedynym sukcesem jest sklep w którym udaje się cokolwiek sprzedać nie na zeszyt. W polityce zaś mówi się że Warszawa zbankrutuje jak zapłaci Janosikowe. Przecież u nich są siedziby głównych firm handlowych. To oni zgarniają podatki które powinny zostać w miejscach lokalizacji ich sklepów. Zresztą o czym ja mówię w naszym mieście nie ma nawet marketów w którym by można zapłacić kartą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 23, 2013 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group