Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieci i szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buszko
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 98

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak w waszej szkole jest w wyżywieniem? u nas dzieciaki jedzą obiady w szkole, bo tak jest najwygodniej i dla nas i dla nich. No i trzeba przyznać, że faktycznie te obiady mają nie tylko smaczne ale i zdrowe. Dostarcza je firma cateringowa - Smakuś - http://www.smakus.eu/. Firma znana jest z dań przygotowanych specjalnie dla dzieci. Nie dodawane są do nich żadne wzmacniacze smaku, ani półprodukty. Wszystko jest świeże, pyszne, kolorowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 30, 2021 07:33    Temat postu:

Powrót do góry
tronek
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dzieciaki będąc w szkole uwielbiają się bawić i uczyć z pomocą urządzenia jakim jest magiczny dywan - taki specjalny projektor, który świetnie posłuży do nauki ale i gier, zabaw a także rehabilitacji. uważam, że to świetne rozwiązanie które daje naprawdę sporo możliwości rozwojowych dzieciakom w każdym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dywanów do pokoju dziecięcego, to skorzystajcie z ich oferty https://panidywanik.pl/85-dywany-dzieciece Dywany są prześliczne, kolorowe, dobre gatunkowo i co najważniejsze - nie są drogie. Dzieciaki lubią mieć kolorowe dywany w pokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Billy
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 108

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 04:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwowałam moją Oleńkę i zauważyłam, że pod względem psychicznym nie jest jeszcze gotowa do edukacji szkolnej. Zgłosiłam się z córeczką do prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Garwolinie https://www.rehabilitacjadladzieci.com.pl/oferta/poradnia-psychologiczna która potwierdziła moje przypuszczenia. Postawiono diagnozę o konieczności odroczenia obowiązku szkolnego. Przez cały rok Oleńka była rehabilitowana w poradni. W tej chwili bez problemu radzi sobie w szkole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq08
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 162

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moich to na całe szczęście nie muszę zaganiać do szkoły, same chętnie wstają o dziwo. Ja tak nie miałam w ich wieku:) No ale też dużo może zależeć od szkoły, kolegów z klasy, nauczycieli. Starałam się dobrze wybrać, postawiłam tak na Te Vizje Morena. Jest tu 8 godzin angielskiego na tydzień, całkiem sporo matematyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili zastanawiam się, gdzie zakupić podręczniki dla mojego dziecka na nowy rok szkolny. Przyznam szczerze, że udało mi się znaleźć ten sklep internetowy: https://www.taniaksiazka.pl/odkryc-fizyke-1-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-szkoly-ponadpodstawowe-marcin-braun-p-1260054.html . Właściwie to księgarnia internetowa, gdzie kupicie sporo ciekawych pozycji w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 101

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w szkole była spora drama związana z nauczaniem i tym, jak nauczyciele oceniają pracę. W robocie u mnie informacja zwrotna spinka była fajnym sposobem na przekazanie informacji zwrotnej i tak zaproponowałem na zebraniu. Co myślicie, sprawdzi się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bubus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 451

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu szukałem dobrego portalu learningowego dla moich dzieci. Moja znajoma z pracy poleciła mi ten: odrabiamy.pl. Udało mi się znaleźć tam masę bardzo ciekawych zagadnień dla moich dzieci, jak na przykład wizerunek jednorożca i legendy o koniu z rogiem na głowie Very Happy. Myślę, że znajdziecie tam sporo ciekawych zagadnień, o których warto wspomnieć dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zerówkę, to koniecznie sprawdź ofertę przedszkola językowego Tequesty - mój syn właśnie ukończył naukę w placówce na Żoliborzu i powiem jedno - przedszkole bardzo dobrze przygotowało go do dalszej edukacji. Nie ma problemów ani z językiem angielskim, ani też matematyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoreq
Barok
Barok


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, ze sporo osób zastanawia się gdzie można kupić dzieciom fajne ubrania w dobrej cenie to tutaj https://www.advoider.pl/firma/scan4fun mozecie znaleźć dużo ciekawych propozycji. Ja przed rokiem szkolnym robilem zamowienie u nich i szybko przesylka doszla. Ubrania sa dobrej jakosci wiec oplacal sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowaja
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dzieci nie tylko ważne są podręczniki, ale też i dodatki. Zobaczcie tu https://www.gandalf.com.pl/papiernicze-biurowe/wyprawka/ W tym sklepie dostaniecie elegancki plecak, piórnik, a tez i inne akcesoria szkolne. A wszystko w promocyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 101

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn poszedł do szkoły, ale ma mega dużą ilość zajęć w szkole i poza nią. Znacie może sposoby efektywnego uczenia się, żeby mu nieco ułatwić sprawę. Dajcie znać proszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalsa
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a możecie mi powiedzieć jak u Was w szkołach wygląda kwestia ubezpieczenia dzieciaków? Jak to jest z polisami i jak one są Wam rodzicom przedstawiane? U nas w szkole do tej pory płaciłam na ślepo składkę i jak coś się działo to różnie ubezpieczenie pokrywało albo i nie... ostatnio przeczytałam artykuł https://miastodzieci.pl/czytelnia/rozsadny-rodzic-bezpieczny-uczen-jak-ubezpieczyc-dziecko-i-nie-zalowac/ i chyba zdecyduję się po prostu zrobić osobno polisę mojemu dziecku aby jednak mieć tą pewność w razie jakiegoś wypadku, że maluch jest rzeczywiście chroniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie dzieci lubią szkołę, ale rodzice powinni też zwrócić uwagę na pomoce naukowe. Widziałam, że układanki lewopółkulowe pomagają dzieciom, które mają problemy z komunikacją i tych, które mogą mieć dysleksję. W zestawie znajdują się kwadraty w różnych kolorach i książeczka z układankami. Można go zamówić tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/trudnosci-w-nauce-czytanie-pisanie-ortografia-matematyka/ukladanki-lewopolkulowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://activekids.edu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 14, 2021 10:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 7 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group