Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Za co płaci się w przedszkolu państwowym?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tolmisze
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:13    Temat postu: Za co płaci się w przedszkolu państwowym? Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje Was pobyt dziecka w przedszkolu publicznym? Ile płacicie za jedzenie, dodatkowe składki, wyprawkę? Na jakie koszty się nastawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 20, 2018 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
morfene
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 25

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałam tekst na ten temat -
https://infokonsument.pl/przedszkole-prywatne-i-publiczne-ile-kosztuja
W przedszkolach państwowych musisz dopłacić, jeśli chcesz żeby dziecko chodziło na takie zajęcia jak angielski, rytmika, czy gimnastyka, z tego co wiem, spotkania z logopedą czy innymi specjalistami też są chyba dodatkowo płatne. U nas wychodziło prawie 400 zł, a w miesiącach takich jak wrzesień, kiedy kupuje się nową wyprawkę czy opłaca komitet rodzicielski, to nawet ok. 600. Ale np. koleżanka z mniejszej miejscowości mieści się w 200 zł ze wszystkim, więc dużo zależy od tego skąd jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze ci powiem, że wolałabym chyba dołożyć i posłać dziecko do prywatnej placówki. Ja tak zrobiłam. Długo się nad tym zastanawialiśmy i w końcu nasz wybór padł na Tequestę - prywatne przedszkole dwujęzyczne z atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych do wyboru. Mała jest zadowolona, rozwija swoje pasje, uczy się języków itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przede wszystkim za zajęcia dodatkowe, lepsze wyposażenie i ciekawszy program dnia. U nas ostatnio pojawiła się szarfa gimnastyczna, z której panie robią tory przeszkód, które dzieciaki uwielbiają, a jednocześnie rozwijają się i ćwiczą równowagę i wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem wypatrzyłem rewelacyjny serwis, i odkryłem wpis na ten temat. Zerknijcie sami i poinformujcie co o nim myślicie - swarzędz żłobek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 472

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przedszkolu na pewno płaci się za wyżywienie dziecka, zajęcia dodatkowe. W http://www.alaikot.pl/ w Piasecznie opłata 1 zł jest za każą godzinę dodatkową poza podstawowe 5 godzin dziennie. Poza tym dzieci mają bez kosztów zajęcia jak angielski, rytmikę. Jeśli mają odpowiednie diagnozy to można realizować także w przedszkolu zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinXedo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 525

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wszystko. Te przedszkola są naprawdę świetne. Ja po prostu je uwielbiam. Takie rzeczy są doskonałe w moim przekonaniu!!!
______________________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2595

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwowe przedszkole na pewno wyniesie dużo mniej niż placówka prywatna. Jednak moim zdaniem nie jest to najważniejsze. Warto wybrać placówkę dla dziecka, w której liczy się jego rozwój osobisty i jest traktowany indywidualnie z szacunkiem. Wioski https://www.wioski.co są naprawdę dobrym wyborem, z racji, że dla nich liczy się zdanie dziecka i wychowują ich zgodnie z filozofią Reggio Emilia . Myślę, że jest to ważne. Dla mnie rozwój mojego dziecka jest ważniejszy niż kwota, którą bym musiała zapocić za jego edukację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Czw Paź 13, 2022 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do prywatnego przedszkola chodzić. To jest moim zdaniem najlepsza opcja po prostu!!!
__________________________________
http://pracemagisterskiewroclaw.pl/prace-magisterskie-poloznictwo-cena/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 13, 2022 12:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group