Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie mężczyzn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gumisia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dzięki za rady. Na pewno się przydadzą. Ja jeszcze dorzucę, że warto jest jeść kapustę - ma dużo witamin Very Happy i koperek!
_________________
Nowy wymiar depilacji laserowej już dostępny - sprawdź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 29, 2018 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
fitnesswoman
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wieku warto zadbać o dobrze zbilansowaną dietę i regularną aktywność fizyczną. Ważna jest również prawidłowa ochrona stawów, bo od tego zależy nasza mobilność w przyszłości. Mój tata np. po każdym treningu spożywa suplementy diety Flexit Nutrend i mówi, że widzi duże polepszenie ruchomości narządów ruchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kombas
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatne wskazówki i porady nt. tego jak właściwie dbać o swoje zdrowie, czy urodę znaleźć można w artykułach publikowanych na blogu medycznym lekarzewarszawa.edu.pl. Internauta ma tu możliwość dowiedzieć się m.in. jak codziennie dbać o swój organizm, oraz co robić by utrzymać się w zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście geriatry z Warszawy to proponuję zadzwonić na infolinię centrum medycznego Alcor w celu umówienia wizyty domowej. Geriatra z Warszawy to bardzo dobry pomysł dla pacjentów leżących, którym byłoby trudno dostać sie do lekarza specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni niestety bardzo często zapominają o tym, aby się badać. Na szczęście my kobiety zawsze o tym pamiętamy i zapisujemy ich tam, gdzie trzeba. Mój mąż ostatnio bardzo dziwnie się czuje i ma wrażenie, że boli go serce. Jestem tym bardzo przerażona, więc po weekendzie muszę zapisać go tutaj http://premium-medical.pl/aktualnosci/kardiolodzy-warszawa-zadbaj-o-swoje-serce na wizytę do kardiologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sakruman
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że aby cieszyć się dobrym zdrowiem trzeba też mieć zrównoważoną dietę. Ja staram się usunąć z niej nadmiar cukru, a tam gdzie warto by coś smakowało patrzę na produkty ze słodzikiem, bo prawda jest taka że dodatki takie jak aspartam wcale nie są dla nas złe, co objaśnia artykuł: https://www.nawidelcu.pl/dieta-pod-lupa/aspartam-5-ciekawostek-temat-tego-slodziku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma kłopot ze stawami i powiem szczerze, że nie wiem, jak już mu pomóc. Rozglądam się od dłuższego czasu za opcją grodzisk mazowiecki - ortopeda ale powiem szczerze, że ciężko mi cokolwiek znaleźć. Mam tylko nadzieję, że uda mi się wszystko załatwić i znajdę specjalistę dla mojego męża, który ulży jego bólowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć np. nad medycyną naturalną, bardzo dobra opcja, sprawdź http://klinika100.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój za to miał problemy z włosami tzn. zawsze miał słabe i mu wypadały. Użyliśmy preparat na wzmocnienie i problem minął https://phfsa.pl/grow-ultra/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie mojego męża jest dla mnie bardzo ważne. Kilka miesiecy temu postanowił zacząć zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Postanowiłam zrobić mu niespodziankę i kupić dla niego drążek do podciągania https://www.sportbody.pl/pol_m_Fitness-i-silownia_Trening-silowy_Drazki-do-podciagania-669.html#
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety zadbajcie o tych naszych mężczyzn, oni jednak potrzebują naszego wsparcia, wiem o czym mówię. Ja swojemu mówię, że z bólami głowy nie ma co walczyć na siłę, niech weźmie lek, np gardan który jest bezpieczny, nie otępia i można go stosować nawet w czasie gorączki. Nie ma co ryzykować, lepiej żeby nasz mężczyzna chory nie był Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest kwestią indywidualną, więc absolutnie nie powinnon się tego tematu bagatelizować.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verterns
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się teraz przerzuciłem na borówki amerykańskie z http://www.borowki.info.pl/ sobie zamówiłem i teraz dołączam do diety sobie takie owoce i warzywa i powiem szczerze ze jest poprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basiula
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, wiem że nietrzymanie moczu dość wstydliwy problem ale trzeba go poruszać i nie bać się pytać o poradę. Pamietajcie, że nasz układ moczowy takze może łatwo "wysiąść". Namawiam do zapoznania sie z tematem na https://www.uronal.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik123
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam również regularne mierzenie ciśnienia krwi. Im człowiek starszy, tym powinno się codziennie badań poziom ciśnienia. Tanie i dobre jakościowo elektronicze ciśnieniomierze można kupić w każdej aptece czy sklepie internetowym. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 09:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group