Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód do firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pilas24
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w przypadku wynajmu samochodu dla firmy, istnieje możliwość jego wymiany w przypadku gdy jazda próbna nie wykaże błędów i wad w nim istniejących?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 15, 2020 15:56    Temat postu:

Powrót do góry
ilow
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Czy znacie firmę http://www.przyciemniamy.com.pl/szyby_samochodowe_lodz.php ?? Mój syn chce tam przyciemnić sobie szyby ale ja nie wiem czy tak bez zezwolenia można??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 869

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednocześnie prowadząc własną firmę transportową warto zwrócić uwagę na skuteczne systemy do monitoringu GPS, żeby udoskonalać kolejne procesy w przedsiębiorstwie ponieważ chcieliśmy mieć również kontrolę nad ilością zużywanego paliwa (ponieważ to stanowiło zdecydowanie zbyt duży koszt prowadzenia działalności). Odnośnie samego systemu który w tym nas wspiera jest Flotman, gdzie mogliśmy liczyć na dopasowanie zakresu do naszych potrzeb oraz pewność i skuteczność działania. Jak na razie spełniają wszystkie nasze wymagania, polecam i pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1578

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy na forum kogoś z Krakowa? Chciałbym zapytać o firmę http://pomoc-drogowa-krakow.pl/ ponieważ niebawem będę przejazdem w delegacji a coś mi się z autem dzieje i w myśl przezorny zawsze ubezpieczony chce mieć pewność, że w przypadku awarii ktoś szybko mi pomoże. Warto się zgłosić w razie wypadku właśnie do nich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina44
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 95

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co prawda już teraz kupiliśmy własnego, ale zanim nam się rozkręcił odpowiedni dział, samochody dostawcze wynajmowaliśmy tutaj https://www.proxima.waw.pl/. Mieliśmy wtedy za mało takich zleceń i kupno nam się nie opłacało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 839

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego auta dla siebie, to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez salon Auto Res. Przede wszystkim można w ich przypadku liczyć zarówno na pełne wsparcie, rzetelne podejście do klienta i jednocześnie propozycje modeli nowych oraz używanych. Nasz wybór to Fiat Tipo, natomiast do firmy Ducato. Dobre oferty, terminowe realizacje i jednocześnie możliwość złapania okazji na wyprzedaży rocznika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczik
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 162

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam się czy wybrać leasing, czy też wziąć kredyt na auto. Muszę się zorientować w różnych bankach, firmach. Znalazłam tak artykuł na stronie https://www.swinoujskie.info/2020/12/14/kredyt-samochodowy-czy-leasing/ w którym można porównać właśnie kredyty i leasing. Może i wam też to się przyda, warto sobie poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chiesa
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was nowe samochody użytkowe, czy to do prywatnych celów czy do firmy, to polecam zajrzeć na https://www.toyota-okecie.pl/new-cars/ - ogromny wybór modeli Toyoty, kto raz miał okazję się przejechać samochodami tej marki, ten wie jaka to jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 839

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj myślę, że mogę polecić Wam salon Auto Res z Rzeszowa w którym będziecie mogli liczyć zarówno na wysoki standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie duży wybór modeli samochodów i nie tylko nowych, ale również używanych. My kupowaliśmy do tej pory u nich dwa auta, jeden Fiat 500 dla żony i dla mnie hyundaia i40. Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, również jeżeli chodzi o prowadzone serwisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 165

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój firmowy samochód niestety miał awarię klimy ale polecono mi serwis gdzie jest auto klimatyzacja łódź i tam panowie szybko się rozprawili z tą usterką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fago
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 201

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałem samochodu do firmy, takiego który byłby komfortowy i reprezentacyjny a więc padło na porsche, ale to dlatego że mnie pozytywnie zaskoczyli panowie doradcy w salonie Porsche Centrum Sopot, dostałem od nich naprawdę super ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pomoc drogową ciężarową w opolskim to skierujcie się do Auto Czok https://www.autoczok.pl/ratownictwo-drogowe/ To profesjonalne ratownictwo drogowe, działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można na nich liczyć, ostatnio miałem wypadek na opolskim odcinku autostrady A-4 i szybko się pojawili na miejscu i fachowo ogarnęli sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akan
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz samochodu do firmy to zdecydowanie warto postawić według mnie na leasing, na https://leasebroker.pl/leasing-dla-nowych-firm/ znajdziesz wiele informacji na ten temat. Według mnie leasing to świetna opcja i zdecydowanie warto jest korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się akurat składa, że niedawno szukałam samochodu do swojej firmy. Zależało mi na kombi, które pochodzić będzie ze sprawdzonego źródła, a stan techniczny będzie dodatkowo potwierdzony. Muszę wam powiedzieć, że taki pojazd udało mi się znaleźć https://mauto.pl/kombi dokładnie w tym miejscu. Wybór pojazdów był naprawdę szeroki, więc było z czego wybrać. Co dla mnie bardzo ważne, są to pewne auta, bo w ramach grupy mBank. Warto tam zaglądać, jeżeli także poszukujecie aktualnie samochodu do firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym wszystkim co piszecie warto zadbać by klimatyzacja w samochodzie działała prawidłowo. Na https://www.e-warsaw.pl/klimatyzacja-o-co-trzeba-zadbac-przed-sezonem/ czytam że sezonowy przegląd powinien być normą. Przyznajcie się jak czesto to robicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 08, 2021 19:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group