Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samiec-alfa
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się załamywać, ponieważ zawsze uczucia można odzyskać. Należy przeanalizować powody, przez które mogło do tego dojśc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Cze 09, 2021 08:06    Temat postu:

Powrót do góry
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej w tego typu problemach potrzebujemy wsparcia prawnika, z doświadczeniem w sprawach o separacje czy rozwodowych bo prędzej, czy później pewnie będzie potrzebna pomoc. Trudno jest odbudować coś, co nie ma sensu tak naprawdę, wiem z doświadczenia. U mnie podpytywałam mec. Mindykowskiego od roku, zanim złożony został pozew rozwodowy, z orzeczeniem winy męża. Sprawa trwa do dzisiaj, ale jest dobrze. Gdyby nie pomoc prawnika to byłabym w czarnej d...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprawa jest prosta. Nie byłabym w stanie znieść myśli, że mój mąż mnie zdradził. Szukaj dobrego prawnika we Wrocławiu i składaj pozew o rozwód, zanim on cię wyprzedzi i znajdzie jakieś niedorzeczne powody, żeby rozwód był z Twojej winy. Jeżeli raz Cię zdradził, to drugi raz też nie będzie miał oporów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrian123
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 37

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tereskao napisał:
Najczęściej w tego typu problemach potrzebujemy wsparcia prawnika, z doświadczeniem w sprawach o separacje czy rozwodowych bo prędzej, czy później pewnie będzie potrzebna pomoc. Trudno jest odbudować coś, co nie ma sensu tak naprawdę, wiem z doświadczenia. U mnie podpytywałam mec. Mindykowskiego od roku, zanim złożony został pozew rozwodowy, z orzeczeniem winy męża. Sprawa trwa do dzisiaj, ale jest dobrze. Gdyby nie pomoc prawnika to byłabym w czarnej d...

Na http://www.mindykowski.pl/ dokładnie jest napisane, że nawet w trakcie rozwodu warto skorzystać z ich wsparcia, nie ma dla nich niemożliwych rzeczy do negocjowania czy wywalczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 753

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz szpiegowanie jest na tyle proste że nawet nie potrzeba detektywa żeby kogoś nagrać, sfotografować czy też podsłuchiwać za pomocą jego własnego telefonu. Dlatego ja mam UseCrypt Messenger https://www.warszawski.pl/bezpieczny-komunikator-internetowy-czy-to-mozliwe/ bo to innowacyjny komunikator, który uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych, jakie są dostępne na rynku komunikacji i ostrzega użytkownika przed próbami szpiegowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Nie Sie 15, 2021 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niedawno przeżyłam rozwód i to właśnie z winy męża (zdrada). To ciężki czas był dla mnie, ale pełne wsparcie otrzymałem od pani mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/m która prowadziła moją sprawę. Wszystkim się zajęła, w każdym aspekcie prawnym dzięki temu ja nie musiałam się o nic martwić. Ma ona kancelarię w Ełku, ale przyjmuje sprawy niezależnie od ich lokalizacji. Mecenas jest bardzo konkretna, ma doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzi rozwody, podziały majątku, sprawy o opiekę nad dziećmi, o ustalenia alimentów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zkwobpxylwy211
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Ustka

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniakk napisał:
Myślę, że to normalna sprawa, że po jakimś czasie Twój partner czy partnerka Ci się po prostu znudzi ?


Czy ja wiem czy taka normalna sprawa. Na pewno jedna z osób w związku jest wtedy skrzywdzona. Generalnie temat rzeka. Lepiej po prostu żyć w otwartym związku lub być singielką zdecydowaną na związku bez zobowiązań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1573

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio jest chyba jakiś kryzys jeśli chodzi o uczucia.... czuje się samotny i po lekturze artykułu https://www.miastokobiet.pl/kryzys-wieku-sredniego-u-mezczyzn-czym-sie-objawia-i-jak-dlugo-trwa/ wydaje mi się, że to faktycznie są objawy kryzysu wieku średniego i mnie to dopadło :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunia91
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 201

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takiej sytuacji może pomóc detektyw trójmiasto. Sama jestem po rozwodzie, byłam zdradzana i uważam, że warto mieć dowody na niewierność małżonka. To się może przydać w sądzie. Moja znajoma ma podobny problem i namawiam ją na skorzystanie z pomocy detektywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kazikdobry
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 287

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób chcąc udowodnić zdradę korzysta z pomocy sprawdzonego detektywa. Czy znacie takie osoby? Czy pomoc okazała się skuteczna?
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem o pracy detektywa https://studioemocji.pl/biuro-detektywistyczne-wroclaw/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinos
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania że nie można się załamywać z tego powodu poniewaz życie toczy się dalej a w razie problemów uczuciowych zawsze można zaczerpnąć wiedzy z blogów takich jak np. https://meskiezasady.pl/ czy innych. Natomiast ja również lubię terapie ponieważ dużo mi ona daje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
limango
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 96

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, że cię to spotkało! Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz. Jeśli byś potrzebowała pogadać to pisz śmiało. Ja od siebie mogę polecić kontakt z Secret Service, to prywatny detektyw może pomógłby ci uzyskać jakieś dowody, które pomogłyby przy rozwodzie? Wiesz jak jest, jeśli zdradził to niech teraz cwaniak płaci za to co zrobił. Ja bym gościa puściła w skarpetach za takie coś, tym bardziej jeśli macie dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 97

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostolinijna napisał:
Zdrada to przykra sytuacja. Nie sposób jej zapomnieć, jednak można doszukać się jej powodów. Ustawienia systemowe to terapia szukająca przyczyn w relacjach rodzinnych. Często się zdarza, że dzieci wchłaniają nawyki czy sposoby zachowania rodziców, bądź żyją z jakimś narzuconym wzorcem zachowań. Zdrada może (choć nie musi) wynikać z zakrzywionych relacji w rodzinie. Warto pod tym kątem o tym pomyśleć. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej metodzie, pójdźcie na spotkanie do Szkoły Cichych Ustawień pani Renaty Downar. W dniach 16-17 marca odbędzie się tam sesja dotycząca Miłości, choroby i uzdrowienia.



cos w tym jest, nawyki i rozne sytuacje wplywaja na czlowieka, warto pracowac nad soba


_________________
https://www.robomotion.pl/esperal-poznan/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrada nigdy nie będzie pozytywnym doświadczeniem, a czasami dochodzą poważniejsze problemy np. przemoc wobec dzieci. Warto wtedy dowiedzieć się na czym polega pozbawienie władzy rodzicielskiej i co trzeba zrobić, aby zacząć działać w tym kierunku. Na stronie http://ggk-kancelaria.pl/prawo-rodzinne/pozbawienie-wladzy-rodzicielskiej/ dowiecie się na ten temat więcej od fachowców w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
claudyna
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 46

PostWysłany: Czw Cze 16, 2022 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze w takiej sytuacji detektyw gdańsk może bardzo pomóc. Sprawnie i dyskretnie zbierze dowody a ty będziesz wiedziała na czym stoisz. Nie ma nic gorszego od życia w niepewności. Ja byłam przez wiele lat zdradzana i żałuję, że tak późno zdecydowałam się odejśc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 16, 2022 22:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasze Uczucia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group