Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kominki.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEKOstas
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki jest koszt takich kosmetyków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 03, 2020 16:06    Temat postu:

Powrót do góry
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Defrohome https://www.defrohome.pl/ skusiło mnie jednym za swoich modeli wkładów kominkowych. Dokładnie to model Prima ME C G, gdzie mam duży model z 3 ścianami przeszklonymi. Daje to dajny efekt otwartego ognia, widocznego z każdej strony przez boczne przeszklenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie koniecznie na kominki Katowice. Mają tam sporo różnych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Trzeba przede wszystkim stawiać na jakość, aby wybrać kominek, który będzie nam służył przez wiele lat i będzie się fajnie prezentował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert7979
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecę pompę ciepła jako najtańszy sposób na ogrzewanie domu lub mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ludzi właśnie decyduje się na montaż kominka u siebie, ale naprawdę jest to coś co nie wychodzi z mody. Nic dziwnego, bo kominek nie tylko efektywnie ogrzewa dom, ale też efektywnie wygląda i nadaje niesamowitego klimatu danemu wnętrzu w którym się znajduje. A teraz możecie wybrać nawet najróżniejsze modele kominków, zobaczcie tutaj https://kratki.com .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 37

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktoś interesowała się czym takim jak zabudowy na kaloryfer: tania deska ogrodzeniowa wpc. Ja niestety mieszkam w bloku i u mnie te grzejniki szpecą pokoje. Zamówiłem doskonałej jakości obudowy, dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej. Czy wy stosujecie u Was takie rozwiązania. Napomnę że mam grzejniki rożnej długości i zrobili je na wymiar. Jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Pon Lut 20, 2023 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
królowa32
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 9

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ja od pół roku cieszę się swoim biokominkiem z www.wkladykominkowe.net.pl. Rzetelna firma, jakość produktów zniewalająca. Naprawdę polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
królowa32
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sie 01, 2021 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroką gamę produktów oraz profesjonalne doradztwo gwarantują na www.wkladykoninkowe.net.pl. Moja mama kupiła biokominek do mieszkania i jest bardzo zadowolona, ja również skorzystam z ich oferty jak tylko skończymy budować nasz wymarzony dom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlize
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest prawda Very Happy Mi bylo ciężko wymyślić aranżację salonu, ale poszperałam w internecie i znalazłam mnóstwo ciekawych pomysłów. Teraz zastanawiam się dodatkowo nad kominkiem z www.ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ Zawsze chciałam mieć tradycyjny kominek w salonie i chyba się na niego zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 643

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób decyduje się na kominek. Obecnie ceny nie są tak wysokie jak były kiedyś, więc spokojnie można sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Zobaczcie sobie na https://www.kominki-ferretti.pl/ Wybór jest tam ogromny, więc z powodzeniem każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1126

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy i wysokiej jakości w zakresie wyboru dobrej jakości wkładów stalowych do kominka w swoim domu z zachowaniem również odpowiednich wymiarów, mocy oraz wsparcia w zakresie montażu to w Warszawie jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://kominki-sklep24.pl/pl/c/wklady-stalowe/45 licząc jednocześnie na konkretne wsparcie obsługi, która potrafi realnie pomóc i co najważniejsze bez naciągania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 11, 2021 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group