Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kominek w domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 19:09    Temat postu: kominek w domu Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi czy waszym zdaniem montaż kominka w domu to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 23, 2021 19:09    Temat postu:

Powrót do góry
franekk
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie konieczny, bo po to uciekamy z blokowiska do domku, by mieć tą przestrzeń i niepowtarzalny klimat. A tu kominek gra pierwsze skrzypce. Ja postawiłem na model wolnostojący od Defro Home https://www.defrohome.pl/, gdzie mam i ponadczasowa linię, ale i fajne solidne wykonanie. A teraz na samą myśl o wolnej sobocie, kawie, otwartych drzwiach na taras i rozpalonym kominku, robi mi się miło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexdenton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 499

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Kominek dodaje klimatu do każdego domu!!
____________________
http://pisaniepraclicencjackichogloszenia.szczecin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja też mam kominek w domu, daje on wspaniały klimat. Kupiłam go w https://www.wkladykominkowe.net.pl/ w bardzo atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
charlize
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 184

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak! Kominek zawsze tworzy świetny klimat Smile My dzisiaj znaleźliśmy drzwiczki do kominka otwartego i chyba się na takie zdecydujemy. Powoli kończymy budowę domu i możemy w końcu zacząć myśleć o kominku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Indiada44
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem czy to jest takie dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław207
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Sie 11, 2021 20:40    Temat postu: Fajny sposób na ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

Kominek to niezły pomysł na dodatkowe ogrzewanie w domu. Ale jeśli jest w nim chłodno, to najpierw trzeba rozważyć ocieplanie pianką poliuretanową. W Wałbrzychu to rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością, bo dzięki temu zyskujemy skuteczną i wydajną termoizolację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjrzyjcie się opcji kominków z płaszczem wodnym, to doskonałe rozwiązanie, taki kominek może służyć jako źródło ciepła w systemie centralnego ogrzewania domu, dzięki kominkowi z płaszczem wodnym ogrzejecie też inne pomieszczenia. Co do wyboru kominka to skierujcie się do https://taniekominy.pl/58-wklady-z-plaszczem-wodnym Ta firma to doskonali specjaliści w temacie, w 100 % się u nas spisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kali09
Barok
Barok


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa lata temu budując dom nie rozumiałam czemu mój mąż upiera się przy posiadaniu kominka. Dzisiaj dziękuję mu, że mnie do niego przekonał i cieszę się, że nie byłam bardziej uparta i nie zakwestionowałąm jego montażu. Kominek w domu to coś cudownego! Wspaniale ogrzewa, tworzy przytulną i ciepłą atmosferę. Wspólne, rodzinne wieczory planszówkowe przy kominku to już tradycja naszej rodzinki. Polecam, my mamy kominek od ttps://kominki-lumar.com/kategoria-produktu/kominki/ i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommm
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 349
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to lepiej będzie postawić na taki piec na pellet https://kominki-sklep24.pl/pl/c/Piece-na-pellet/25 . Sam mam coś takiego u siebie w domu i nie mam powodów do narzekań. Sam sprzęt jest najlepszej klasy, dzięki czemu jest po prostu niezawodny.
_________________
Twoje pocałunki są niebezpieczne jak czekolada, nigdy nie potrafię poprzestać na jednej kostce, a cała tabliczka stanowi prawdziwe zagrożenie dla moich bioder
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w internecie jest dużo ofert takich jak https://prokominki.pl/13_kominki-defro wartych uwagi. Sam je przeglądam, bo jeszcze nie mam kominka w domu, ale zamierzam w najbliższym czasie sobie go sprawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajot
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 81

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy biokominek, bo uznaliśmy, że to będzie najlepsza opcja, najbardziej przyjazna środowisku. Kominek prezentuje się naprawdę dobrze, a przy tym faktycznie grzeje, jest funkcjonalny. Kupiliśmy go online, w sklepie internetowym firmy Airhot Kominki: https://airhotkominki.pl/19-kominki-elektryczne Oni mają szeroki asortyment, jest z czego wybierać, możecie tam także kupić kominek elektryczny, jeżeli mieszkacie w bloku, ale zawsze marzył wam się kominek Wink, ceny mają atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piengjai2983
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kominek w domu to naprawdę super sprawa.
_________________
piecyki na pellet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się kominki ścienne elektryczne i zastanawiam się właśnie nad zamówieniem jednego z nich do swojego nowego mieszkania. Kiedys obiecałam sobie, że jeśli kiedykolwiek kupię sobie mieszkanie to będzie w nim kominek. W koncu mogę spełnic to małe marzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
aneaf
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 118

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, kominek to doskonała sprawa a jak jeszcze wybierzecie kominek marmurowy to będzie zdobił wasz salon nawet gdy nie będzie palił się w nim ogień. My zdecydowaliśmy się na kominek marmurowy i bardzo go sobie chwalimy, zakupiliśmy go w dobrej cenie w Kominki Lumar z Nowego Targu https://kominki-lumar.com/kategoria-produktu/kominki/kominki-marmurowe/ To specjaliści w tej dziedzinie, oferują szeroki wybór kominków i pieców, fachowo doradzają przy wyborze, warto się na nich zdać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 21, 2022 00:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group