Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak sprzedać samochód?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli jednocześnie będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie nowego auta rodzinnego to może warto zastanowić się nad wyborem takiej propozycji jak Fiat Tipo, czy Jeep Cherokee. Takie propozycje znajdziecie w ofercie salonu Auto Res w którym jednocześnie są takie marki jak Hyundai, Fiat, Jeep, czy Alfa Romeo. Zapewniają wsparcie obsługi i przeprowadzenie całej realizacji poprawnie od A do Z.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 10:20    Temat postu:

Powrót do góry
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie też na [url=https://pokato.pl/motoryzacja]Moto giełda samochodowa/] Pokato to ciekawe miejsce gdzie można kupić tanie auto. Zostało przeze mnie sprawdzone i dlatego polecam - oferują bezpłatne ogłoszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gogus
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna samodzielnie wstawić na portalach ogłoszeniowych ogłoszenie, albo poszukać akurat tego, co Cię interesuje. To wcale nie jest takie trudne, a co naprawdę ważne, to jest darmowe. Więc bez problemu dodasz ogłoszenie i nic nie zapłacisz. Na spokojnie

ogłoszenia nowy sącz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pilas24
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem młodym przedsiębiorcą, prowadzę salon samochodowy, Łódź jest miastem, które nie należy do najbogatszych więc zastanawiam się na tym czy wprowadzić auta używane, czy też wpłynie to negatywnie na wizerunek mojej formy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystianx
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pieknyolek"]Możesz wystawić na platformę taką jak OLX i na pewno się sprzeda Very Happy



też tak robię Smile Szybko zawsze się sprzedaje!
_____________
miernik lakieru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinson
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpłatne ogłoszenia, to doskonała okazja do zakupu lub sprzedaży takich rzeczy, za które nie opłaca się jeszcze płacić za to, że się chce je sprzedać. Żona mnie namówiła i zrobiliśmy taką sprzedaż garażową w internecie. Okazało się, że chętnych było bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ritez
Renesans
Renesans


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie też,żeby zadbać o lakier auta szczególnie w okresie zimy gdy obrywa on najbardziej. Sprawdźcie np. https://dbamyoauto.pl/ochrona-lakieru/zima-trudny-okres-dla-lakieru-samochodowego-sprawdzamy-jak-o-niego-zadbac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toffik98
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 32

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dużo lepsze wrażenie na potencjalnym kupcu zrobi czysty i wypolerowany samochód. Warto w takim razie zaopatrzyć się w dobrej jakości produkty i akcesoria do pielęgnacji auta. Ja regularnie tego typu produkty kupuję w sklepie https://cargeek.pl/pl/menu/mikrofibry-157.html i jestem z nich bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przede wszystkim zorientować się, gdzie wystawić samochód za darmo. Nie ma sensu bowiem płacić za ogłoszenia, bo są to dodatkowe wydatki. Pomyślcie o tym koniecznie. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest portal Pokato. Każdego dnia zagląda tam wiele osób, więc szybko można tam sprzedać swoje auto i to w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od wyczyszczenia pojazdu! Mój samochód do porządku doprowadzili https://www.stefandreamcars.pl/oferta/myjnia-samochodowa , będący prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie. Co prawda pojazdu nie sprzedawałam, ale po myciu wyglądął jak nowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
someonecs
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 10:57    Temat postu: Polecam skup aut Łódź Odpowiedz z cytatem

http://www.the-king.pl Polecam skup aut Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak... Jak coś się dzieje z autem i zresztą ma swoje lata; nie służy wam tak jak wcześniej, to warto kupić coś nowszego. Jakby co możecie nawet zgłosić się do firmy https://carfactor.pl/samochody-na-zamowienie-szwecja/ , a oni mogliby wam sprowadzić auto z zagranicy. To też jest bardzo dobre i korzystne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://auto-set.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kepsi
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 44

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy sprzedawałem swój samochód najpierw wybrałem się do mojego serwisu samochodowego. Mechanik Ferrari Wrocław kompleksowo sprawdził mój i wskazał, co ewentualnie przydałoby się naprawić, aby podczas sprzedaży ktoś sięnie przyczepił i nie miałam potem problemów. Tak też uczyniłem, samochód bardzo szybko sprzedałem i w sumie mam czyste sumienie, bo facet który kupił auto sprawdził go u swojego mechanika i nic nie znaleźli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
automazowsze
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest dbać o auto przez cały czas jego użytkowania. Wtedy przy odsprzedaży weźmiesz więcej pieniędzy. Jeżeli stało się inaczej i zaniedbałeś pojazd to dobrą opcją jest https://auto-mazowsze.pl/ Odkupią bez problemu, a Ty masz kasę w ręku i jedną sprawę na głowie mniej Smile
_________________
automazowsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Sie 24, 2023 14:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group