Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta w Chorzowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 672

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 19:48    Temat postu: Dieta w Chorzowie Odpowiedz z cytatem

Czy mamy tu kogoś z okolic Chorzowa kto mógłby polecić mi dobrego dostawce cateringu dietetycznego? Szukam dobrze zbilansowanych diet i porządnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 16, 2021 19:48    Temat postu:

Powrót do góry
joAnna
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 145

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich sprawdzonych, to na pewno godny uwagi jest https://supermenu.com.pl/catering-dietetyczny-chorzow/ jedzenie mają naprawde smaczne i nie ma monotonii w menu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką takich opcji, jak Dieta pudełkowa Toruń W ofercie SportFoodBox będziecie mogli znaleźć wersje zarówno klasyczne, jak i wege, czy nowość jaką jest Sirt Food. Do tego genialne oczyszczające diety sokowe które pozwolą Wam wrócić do odpowiedniego stanu przy problemach trawiennych. Potrzebowałam odpowiedniej pomocy i zdecydowanie nie żałuje. W końcu odpowiednia opcja dla mnie, bo jestem zabiegana i nie mam czasu na samodzielne gotowanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jeżeli o mnie chodzi to wygrywa Dieta pudełkowa Toruń od SportFoodBox na której czuję się świetnie wybierając dla siebie wersję Classic Fit na 1800kcal. Jest zdecydowanie dużym ułatwieniem dla zapracowanych i tych którym po prostu nie chce się gotować (a chcecie uwolnić się od fastfoodów). No i naprawdę fajnie znikają zbędne kilogramy. Myślę, że pozytywnie Was również zaskoczą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 06, 2021 12:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group