Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Catering na komunię
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamanaetacie
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 18

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 11:52    Temat postu: Catering na komunię Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Potrzebuję pomocy. Chciałabym zapytać, czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o catering w Poznaniu? Potrzebna mi dobra firma, która zajmie się obsługą komunii chrześniaka w kwietniu. Wrzucajcie proszę jakieś namiary Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 28, 2016 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
babciabogusia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jeżeli chodzi o ciepłe jedzenie i przekąski to za bardzo Ci nie pomogę, ale mogę doradzić Ci w kwestii słodkości. Dobre torty komunijne mają w http://asprod.com.pl/cukiernia/torty-komunijne. Duży wybór, przystępne ceny, a torciki naprawdę smaczne;) Zresztą podobnie jak inne ciasta i ciasta. Także jakbyś chciała zrobić słodki stół to spokojnie możesz od nich braćWink A pozostałe jedzonko to może popytaj znajomych, którzy już robili komunie. Na pewno mają jakieś firmy, z usług których są zadowoleni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlodypan
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering fajna sprawa tylko żeby był polecony i smaczny Smile
_________________
Zdrowomaniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nanobo
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bez chemikaliow Smile
_________________
Nasiona Marihuany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, jak duża jest komunia.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenie wiem, że catering nie zawsze się sprawdza i potrafi dać ciała. Wydaje mi się, że czasem o wiele lepiej jest zamówić jedzenie z jakiejś dobrej restauracji https://glodny.pl/poznan/restauracja-dowozem/61-815 i być spokojnym o jakość i świeżość posiłków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barry13
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile mniej więcej kosztuje taki catering Smile ?
_________________
http://www.spark.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taki catering to bardzo fajna opcja. U mnie w rodzinnej miejscowości jest taki zwyczaj, że goście opuszczają komunie z ciastem. Dlatego też kiedy mnie będzie czekało takie przyjęcie w przyszłym roku, chciałabym postawić na tego rodzaju pojemniki na ciasto https://sklep.technica.pl/pojemniki-na-ciasto . Dzięki nim bowiem przez dłuższy czas zachowa ono świeżość i nie straci nic ze swojego smaku:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 116

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy oczywiscie od tego co jest w menu no i jakie ma sie wymagania. my robilismy dosyc nietypowa komunie corce a nietypowa bo wiekszosc gosci byla wege. catering bralismy z macro bios bar. jedzenie pomimo tego ze bylo przemieszane tzn. czesc dla tych z wege strony a czesc standard bylo mega! bardzo wymyslne i jakie smaki. widac dbalosc o produkty u nich. naprawde bardzo profesjonalnie i ze smakiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z napojami? Nie chcę stawiać słodkich gazowanych napojów, wole postawić na naturalne soki i wodę i chyba http://iwoniczanka.pl/ by się sprawdziła - estetyczna butelka, szklana i zwrotna (to w trosce o środowisko), łatwe otwieranie no i jakość wody - jak dla mnie jedna z lepszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1309

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 04:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli organizujecie w tym roku Pierwszą Komunię Święta Waszego dziecka, to oprócz cateringu, warto też pomyśleć o dekoracjach. Bardzo fajne i oryginalne ozdoby na komunię możecie zamówić bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym Happenings.pl. Bez względu na to, czy wyprawiacie uroczystość w domu, czy tez w restauracji, na pewno przydadzą Wam się, aby pięknie udekorować stoły Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza cateringiem warto pomyśleć także o odpowiednim przystrojeni domu, bo powiem Wam, że małe detale mogą stworzyć naprawdę piękną dekorację całego domu.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele firm cateringowych Smile wystarczy pogooglować, Jakby ktoś chciał kupić w prezencie rower to powinien się zapoznać się z tym artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17241/rower_na_pierwsza_komunie_jaki Aby nie kupić za małego roweru względem wzrostu dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem skorzystanie z cateringu przy okazji komunii to fajna opcja. Oczywiście musimy jednak pomyśleć o miejscu, w którym będziemy mogli podać gościom zamówione dania. Na pewno ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się tego rodzaju stoły rozkładane https://www.edinos.pl/stoly-rozkladane . Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc z powodzeniem będziemy mogli z nich później korzystać np. w jadalni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kscc
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na komunię, święta czy urodziny bardzo opłaca się zamówić catering, oszczędność czasu jest dla mnie bardzo ważna więc ten sposób od lat się u mnie sprawdza
_________________
uroczyste kolacje Kraków catering
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group