Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjazd na wakacje a pies
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1313

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:07    Temat postu: Wyjazd na wakacje a pies Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
mam dziś do Was takie pytanie - co robicie ze swoimi zwierzakami podczas wyjazdów na wakacje, gdzieś daleko, gdzie niekoniecznie możecie zabrać czworonoga ze sobą?
Ja ostatnio skorzystałam z usług hotelu dla psów, konkretniej "U Zoopsychologa" pod Warszawą i powiem Wam, że to był doskonały wybór. Piesek miał tam zapewnioną fachową opiekę, był kilka razy dziennie wyprowadzany na wybieg, a w boksie miał klimatyzację. Na stronie http://psipensjonat.com.pl/o-nas/cennik/ jest dostępny cennik - chyba przyznacie mi rację, że wcale nie jest to droga usługa jak za taką opiekę. A Wy, mieliście kiedyś okazję korzystać z hoteli dla zwierząt? Jak wrażenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 20, 2018 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
namiocik
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Smile
Ja mojego Pucheła zwykle zostawiam przyjaciółce, bo ona go uwielbia. Smile Ale domyślam się, że nie każdy ma takie szczęście, więc hotel dla psów to chyba dobre rozwiązanie. Dzięki za namiary, może kiedyś skorzystam (aktualnie mieszkam w Warszawie) jak Wera nie będzie mogła. Smile
Bo cennik wygląda naprawdę spoko - opłacalnie.
_________________
Parasole gastronomiczne firmy Litex - dobry wybór dla Twojego lokalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że nie jest to jakimś większym problemem, żeby zabierać pieska ze sobą na wycieczkę. Owszem jak ktoś nie chce i nie ma możliwość pozostawienia u bliskich pupila to myślę, że warto skorzystać z takich miejsc jak hotel dla psów. Myślę, że najgorzej jest jak się ma szczeniaka, dlatego ja przykładowo z dwa miesiące jeszcze się wstrzymam z wakacjami. Planuję kupić mu karmę https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_karma-dla-psa-_karma-dla-szczeniakow-155.html żeby zdrowo rósł. Jak będzie wszystko ok to za dwa miesiące może wezmę pieska na mój wyjazd rodzinny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paczuuszka
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, przecież w dzisiejszych czasach to nie jest żaden problem żeby zabrać pieska ze sobą na wakacje. Tylko pamiętaj o tym, że jak Twój pupil złapie jakiegoś pasożyta to będziesz musiała podać mu coś przeciwpasożytniczego. Dobrze by było, żebyś w takiej sytuacji po prostu zaopatrzyła się w tabletki ze strony https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Drontal-Plus-Flavour-dla-psow-2-tabletki/5797 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poziomeczka98
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz pies na wakacje jeździ z nami. Jest już seniorem i z doświadczenia wiemy, że bez nas bardzo cierpi. Teraz jest mnóstwo udogodnień w hotelach jeśli chodzi o zwierzęta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 639

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także zabieramy psa ze sobą na wakacje. Nie wyobrażam sobie go zostawić pod czyjąś opieką. Przed nami kolejna podróż i chciałabym tym razem kupić takie podróżne miseczki. Widziałam je w sklepie http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Pies-w-podrozy/64 . Mieliście takie? Faktycznie sie sprawdzają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanka
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kochana mama co roku bierze do siebie na tydzień całą zgraję moich dalmatyńczyków Very Happy
_________________
http://www.jorge.com.pl/hurtownia-fajerwerkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estok
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie tu piszą że nie wyobrażają sobie nie brać psa ze sobą, a ja mam odwrotnie... nie wiem jak można go ze sobą brać! Wakacje to odpoczynek od dzieci i zwierząt, więc czemu mamy je ze sobą brać Wink
_________________
Przeczytaj jak laserowa depilacja poprawi twój komfort życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatte
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zabieramy zawsze pieska na wakacje ze sobą. Bierzemy dla niego potrzebne rzeczy, zapas jego ulubionej karmy beyond i w drogę https://www.purina.pl/psy/beyond/karmadlapsa/simply-9-jagniecina Jak ma się psa, trzeba się czasem dostosować. Nie mamy go z kim zostawić, a hotele to ni jest moim zdaniem miejsce dla przyjaciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smerfetka251
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 123

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie jakoś nie bardzo przemawiają takie hotele i pensjonaty. Moje zwierzory (2 psy i 2 koty) zawsze zostają w naszym domu jak wyjeżdżamy. A na czas nieobecności przeprowadza się do nas kuzyn i dba o zwierzęcy dobytek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naszczescie mam to szczescie ze ulice obok mam rodziców i nigdy nie ma problemów z psem. Bardzo lubię ubranka dla psów https://www.bowlandbone.pl/ubranko-dla-psa/ Z racji tego, że powoli zbliża się jesień to zamierzam kupić kilka sweterków dla mojego pieska. Pimpek będzie zachwycony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psa spokojnie można zabrać ze sobą w podróż. Ważna sprawa to jednak zapewnić mu odpwoiednie warunki. Tutaj http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Pies-w-podrozy/64 można nabyć wiele przedmiotów, które naprawdę ułatwią podróżowanie z pupilem. A piesek też będzie dużo szczęśliwszy z nami niz mielibyśmy go zostawić gdzies u rodziny czy co gorsza w jakimś hotelu dla psów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanana
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zabieram psa zawsze ze sobą, szukam tylko hoteli do których można
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz244
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze zostawiałem psa u swoich rodziców gdy gdzieś wyjeżdżałem. Odkąd przeprowadziłem się wiele kilometrów dalej to zostawiam pieska w specjalnym zwierzęcym hotelu Smile
_________________
https://www.ceneo.pl/oferty/opony-zimowe-nokian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radzkagata
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście moja przyjaciółka zawsze chętnie zajmuje się psem kiedy wyjeżdżam a jak nie może to moi rodzice
_________________
linuxpl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 01, 2018 10:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group