Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dentysta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 293

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 12:43    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

Stomatolog Kraków - polećcie jakiś gabinet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 08, 2021 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1342

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle w pierwszej kolejności, to należy się dowiedzieć, kiedy warto udać się do dentysty. Taka wiedza na pewno się przyda. Tutaj https://expresskaszubski.pl/pl/662_materialy_partnera/34127_kiedy-warto-udac-sie-do-dentysty.html sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Trzeba nie tylko iść do specjalisty, kiedy boli ząb, ale również udawać się na wizyty kontrole, aby móc szybko pozbyć się problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwańska
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 177

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inna sprawa to warto też się dowiedzieć czy taki gabinet jest odpowiednio dezynfekowany. Teraz wiadomo, to dość istotne. Metod samej dezynfekcji jest kilka. Są jakieś naświetlenia, chemia itd. Tam gdzie ja chodzę, to stosują ozon. A właściwie przyjeżdża firma i odkaża wszystkie pomieszczenia. Miałam okazję rozmawiać z ludźmi od Profesjonalnego Ozonowania i z tego co mówili (jak czytałam w necie to wszystko się zgadza) to ozon jest najskuteczniejszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o dezynfekcję. Najgłębiej wnika i działa przez to skutecznie. No i jest bezpieczny po użyciu dla człowieka. Więc w gabinecie dentysty, czy w innej placówce medycznej, to najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego dentystę polecacie?

___
pas transportowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mojrra
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę ci polecić jedynie gabinet w Lublinie, jest to przychodnia Dental na ul. Lwowskiej. Korzystam z ich usług już od lat i bardzo ich sobie chwalę, mają szeroki zakres usług, są kompetentni. Najpierw usuwałam tam ósemki, a później miałam u nich jeszcze kilka zabiegów by wyleczyć inne zęby, miałam tam także leczony ząb metodą kanałową pod mikroskopem. Wszystko to odbyło się bez bólu, z czego jestem ogromnie zadowolona. Pracujący tam specjaliści są delikatni, bardzo sympatyczni, uśmiechnięci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa5678
Barok
Barok


Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 70

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonaliści od recepcji do gabinetów
Jestem pod wielkim wrażeniem
Polecam dentysta saska kępa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danny
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 70

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie bardzo :/, mam nadzieję, że jednak udało ci się szybko znaleźć dobrego dentystę. Od siebie mogę jedynie polecić dentystów z kliniki OK CLINIC w Gdańsku. Tam wielokrotnie leczyłam zęby na przestrzeni ostatnich kilku lat. Miałam tam także robione implanty dwóch zębów razem z ich protezami. Zakres usług mają szeroki, a przy tym mają dobre ceny, miejsce jest zdecydowanie rzetelne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uterk
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 33

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet mam swój ulubiony gabinet. A mowa oczywiście o Gabinecie http://czarnecka-stomatolog.com.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/ , który to okazał się całkowicie solidny. Na miejscu realizowane były zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, przez co mogę pochwalić piękny, i zadbanym uśmiechem - w końcu! Niestety, ale złe dbanie o zęby doprowadziło je do takiego stanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 23, 2022 23:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group