Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca zdalna- zarabianie przez internet
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krami
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 17:46    Temat postu: Praca zdalna- zarabianie przez internet Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Jestem nowy na tym forum, ale myślę, że mogę dzięki swojej wiedzy pomóc każdemu forumowiczowi dorobić kilka stówek miesięcznie do domowego budżetu. Znalazłem stronę, na której zestawione są aplikacje do zarabiania. Są to najlepsze aplikacje do zarabiania, myśląc najlepsze mam na myśli fakt, iż nie są to oszustwa tylko naprawdę wypłacalne aplikacje. Ktoś kto jest odpowiedzialny za tę stronę nie idzie w ilość tylko jakość i takie podejście się szanuje. Myślę, że atutem jest też fakt, iż aplikacja są często kompatybilne z Androidem i iOS'em, przez co będziecie mogli zarabiać telefonem podczas przerwy w waszej pracy na etacie Smile
https://mobilnezarabianie.pl/aplikacje-do-zarabiania-telefonem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 13, 2020 17:46    Temat postu:

Powrót do góry
worcieszywski
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że obecnie istnieje multum możliwości zarabiania przez internet. Na pewno to dobry sposób na dodatkową wypłatę Smile
_________________
kruszywo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loren
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowa praca to świetny pomysł na jakiś czas, kiedy trzeba na przykład podreperować jakoś budżet.
Ale warto szukać takich zajęć, które rzeczywiście sprawią, że ten budżet będzie realnie większy. W innym wypadku szkoda energii!
Dlatego ważne jest, gdzie się szuka. Zerknij tu: https://megapraca.pl/praca-dorywcza - to oferty dodatkowego zatrudnienia, które realnie pomogą Ci zdobyć więcej pieniędzy.
Są aktualizowane na bieżąco na portalu, wiec szanse masz naprawdę spore, żeby szybko i skutecznie znaleźć zajęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
936Rupercik
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w sumie można robić przez taki internet? Generalnie wydaje mi się, że to chyba będzie głównie skupiało się wokół marketingu albo projektowania Smile
_________________
nowy sącz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na GEOPRACY.pl spokojnie znajdziesz jakieś oferty pracy na podkarpackie. Portal jest prosty w obsłudze i przede wszystkim można szybko wyszukać oferty w interesujących nas zawodach. Niektórzy pracodawcy pozwalają czy wręcz nawet narzucają pracę online, bo jest ona bezpieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba nadmienić, że nie każdy nadaje się do takiej pracy. Są osoby, które zdecydowanie lepiej czują się w pracy fizycznej i co ważne, w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Moja znajoma postanowiła wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych co bardzo sobie chwali. Z tej strony https://bravecare.pl/chce-zostac-opiekunka/ dowiedziała się, jak taką opiekunką zostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina44
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 95

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz branża IT dość mocno otwiera się na kobiety. Zobacz sobie kto może zostać programistą. Może cię zainteresuje, na pewno będziesz mogła pracować zdalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xADRIANEKx
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie jestem przekonany do takiej pracy. Ogólnie coraz więcej się o tym słyszy, ale nie znalazłem jeszcze odpowiedniej ofert dla siebie.
_________________
pendrivy-reklamowe.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagarto
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że można zarabiać przez internet. Na ten moment ucze się projektować i tworzyć strony internetowe coś podobnego do http://www.ultrarent.pl/badania-wizualne-vt/ na ten moment. Wiem, że jeszcze nie ma perfekcji, ale chyba źle też nie jest, co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość firm preferuje prace zdalną. Jest to związane głównie z tym, że chcą w ten sposób chronić swoich pracowników. Jeśli zdecydujecie się na taką pracę, to warto sprawdzić dokładnie ile będziecie zarabiać czy ile byście chcieli zarabiać Smile Wiecie wynagrodzenie 2100 netto ile to brutto? Jeśli nie, to sprawdźcie sobie na kalkulatorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinson
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sob Paź 03, 2020 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzędzie https://bot-bitcoin.com/ jest idealne dla tych, którzy chcą szybko zarobić bitcoiny, ale nie mają czasu lub odpowiedniej wiedzy, by się tym zajmować. Wszystkie zadania wykonuje za Ciebie odpowiednio zaprogramowany bot, który analizuje kursy w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1576

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co tutaj piszecie to na dzień dzisiejszy internet daje nam mnóstwo możliwości w związku z czym ja chcę zapytać o platformę https://qubittech.ai/r9OOVW dającą wiele możliwości np. iGaming czy platforma p2p (więcej informacji na stronie). Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podzielę się tutaj z Wami opcją głównie dla Pań, ale może akurat komuś się te informacje przydadzą. Otóż na stronie: https://rekrutujemy-konsultantki.pl/jak-zostac-konsultantka-avon/ znajdziecie wskazówki jak zostać konsultantką Avon. To praca dorywcza na której naprawdę można sobie fajnie dorobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXxGRZECHUxXx
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem praca przez internet jest obecnie bardzo popularna i zdecydowanie coraz więcej ludzi chce z tego korzystać. Ja sam bym na to przeszedł Smile
_________________
architekt wnętrz Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okinakis
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 119

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bardziej pod kątem czegoś dodatkowego szukam, myślę, że sporo osób tak robi, ale coraz więcej i pracuje normalnie, na stałe przez internet. Takie czasu, szczególnie pandemia w tym pomogła. Ja to akurat szukam czegoś stacjonarnie, tak praca Ostróda - od zaraz, dużo ofert na portalu Geo Praca udało mi się znaleźć. Najlepiej szukać online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 10, 2021 07:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group