Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Równowaga hormonalna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też z tego co wiem stosować antykoncepcję niskodawkową żeby wyregulować hormony, tu http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-po-40-roku-zycia/ czytałam że po 40-stce też się je stosuje a więc można jakoś doczekać do menopauzy i wtedy zdecydować się na htz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 11, 2020 16:33    Temat postu:

Powrót do góry
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie menopauza, objawy i dolegliwości rozpoczęły się wcześniej niż myślałam. Zwalałam to jednak na trudny czas i złe samopoczucie. Dopiero teraz wybrałam się na badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi hormonami to my kobiety mamy niestety dość mocno przekichane. Sama nawet musiałam kilka razy zmieniać tabletki antykoncepcyjne, bo cięgle mój organizm się buntował. Teraz przyjmuję vines, które mają niską zawartość hormonów i w końcu skończyły się moje problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ninek55
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równowaga hormonalna jest niezwykle ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 115

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joAnna napisał:
mnie ostatnio dokuczaja strasznie uderzenia goraca, myslalm ze to menopauza, typowo, tym bardziej ze jestem w takim wieku, a tu okazuje sie ze to nie to.. chociaz ostatnio czytalam ze takie uderzenia to niekoniecznie musi byc menopauza https://tantumrosa.pl/uderzenia-goraca-czy-to-tylko-objaw-menopauzy/


Jeżeli faktycznie jest to menopauza to polecam mangostan sklep NaturaWit. Ja swoją menopauzę przechodziłam dość ciężko i naprawdę bardzo mi pomogły te suplementy diety Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 115

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joAnna napisał:
mnie ostatnio dokuczaja strasznie uderzenia goraca, myslalm ze to menopauza, typowo, tym bardziej ze jestem w takim wieku, a tu okazuje sie ze to nie to.. chociaz ostatnio czytalam ze takie uderzenia to niekoniecznie musi byc menopauza https://tantumrosa.pl/uderzenia-goraca-czy-to-tylko-objaw-menopauzy/

Menopauza to ciężki okres dla każdej kobiety, dlatego dobrze poszukać suplementów, dzięki którym można załagodzić jej objawy... Ja stosowałam mangostan sklep Natura Wit i co istotne ma naturalny skład. Dodatkowo pomaga również przy chorobach reumatycznych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klara
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przez niedobór estrogenów miałam nieprzyjemną suchość pochwy, lekarz zalecił mi Cicatridina to takie globulki dopochwowe, pomogły w regeneracji błony .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramonka
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 56

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak mialam taki problem z hormonami to bralam ovarin i po nim wszystko sie uspokoilo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 160

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby leczenie zawsze przebiegało prawidłowo. Ostatnie leki spowodowały u mojego męża zapalenie prącia i teraz musimy się z tym męczyć bardziej niż z tarczycą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 144

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie równowaga hormonalna nastąpiła dopiero w momencie kiedy regularnie zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne vines, wcześniej to różnie z tymi cyklami bywało, raz miałam okres co dwa tygodnie a innym razem nie bylo go dwa miesiące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://medicot.pl/dlaczego-warto-stosowac-lek-kamagra-i-gdzie-go-kupic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 865

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami i fajnymi opcjami diet dla siebie, szczególnie kiedy nie jesteście fanami gotowania to w mojej opinii warto tutaj zastanowić się nad taką opcją, jak Catering Warszawa od SportFoodBox będzie idealny dla Ciebie. Mają świetne menu z najlepszych produktów oraz według standardów, ja na niej czuję się świetnie i mam dużo więcej energii do działania. Zdrówka i jak najlepszych efektów odchudzania oczywiście Wam życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 27 Wrz 2021
Posty: 226

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie niestety menopauza nie była łaskawa. Uderzenia gorąca, problemy z emocjami, drażliwość i niskie libido. Moja Pani ginekolog poleciła mi Jasnum Mood https://jasnum.pl/jasnum-mood Ten suplement dzięki zawartości witamin z grupy b, i ekstraktu z szafranu wspomaga mój organizm w tym trudnym dla niego czasie. Nie mam już takich wahań nastroju a moje libido znacznie się zwiększyło. Dodatkowo na problemy ze snem biorę Jasnym Noc, który ma w składzie ekstrakt z szyszek chmielu i melatoninę. Pozwala mi sie wyciszyć i spokojnie zasnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
charlize
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 184

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menopauza potrafi uprzykrzyć życie kobiety. U mnie największy problem był z pęcherzem moczowym przez zmiany hormonalne. Stosowałam regularnie Jasnum Uro https://jasnum.pl/jasnum-uro ktory wspierał mój układ moczowy oraz mięśnie dna miednicy. Ten suplemnt ma bardzo dobry, czysty skład. Znajduje się w nim m.in ekstrakt z lnu, pestek dyni, skrzypu polnego, witamina D oraz witamna C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marinka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 127

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są suplementy które pozytywnie działają na hormony, na przykład Mybestcomplement Smile objawy PMS się znacznie zmniejszają przy regularnym stosowaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 16, 2021 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group