Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Garnitur i ogólnie moda męska.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 16:34    Temat postu: Garnitur i ogólnie moda męska. Odpowiedz z cytatem

To największa elegancja oraz szansa - posiadanie modnego garnituru męskiego jest dla każdego mężczyzny, momentem przełomowym w jego życiu. Od początku, ma on szansę na poczucie stylu i elegancji. Jeśli szukasz pierwszego garnituru, eleganckiej koszuli czy innych dodatków, koniecznie sprawdź https://dastan.pl/ i zyskaj to wszystko i znacznie więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 23, 2019 16:34    Temat postu:

Powrót do góry
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecej informacji na ten temat znajdziesz pod tym adresem: http://nasionamarihuany.rzeszow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce wyglądać elegancko w garniturze, to najlepiej zainwestować w model szyty na miarę. Widzę to po sobie, odkąd korzystam z usług Hegg, to w garniturach wyglądam o wiele lepiej i też lepiej się czuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat na swoją studniówkę to szukał porządnego garnituru. Jest dość wybredny, ale w końcu trafił na https://borgio.co/pl/okazje/studniowka.html i tutaj miał już kilka modeli to wyboru. Na szczęście się zdecydował i muszę powiedzieć, że jak już się ubrał to wyglądał naprawdę bardzo ładnie i elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NowoczesnaNata
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 39

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leuxer napisał:
Jeśli ktoś chce wyglądać elegancko w garniturze, to najlepiej zainwestować w model szyty na miarę. Widzę to po sobie, odkąd korzystam z usług Hegg, to w garniturach wyglądam o wiele lepiej i też lepiej się czuje Wink

No taki szyty na miare to na pewno najlepsza ale też najdroższa opcja. Szukam na razie w internecie jakiś porad - jak dobrać garnitur do sylwetki. Znalazłam jeden blog > http://www.standar.pl/jak-dobrac-garnitur-do-sylwetki--praktyczny-poradnik/ i może faktycznie skorzystam z ich porad. Zobaczymy czy uda nam się znaleźć idealny garnitur dla Wojtka. Może obejdzie sie bez szycia na miarę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie chociaż jeden, porządny garnitur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio interesowało, ile trzeba zapłacić za dobrej klasy garnitur. Wiadomo, że są w życiu sytuacje, w których trzeba bardzo dobrze wyglądać. Przeglądając różne strony natrafiłam na ciekawy artykuł poradnikowy na stronie http://www.eleganta.pl/ile-kosztuje-dobrej-klasy-garnitur-ujawniamy-tajemnice/ . Zawiera on wiele cennych wskazówek i porad w tym temacie. One naprawdę się przydają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej takie rzeczy, jak garnitur to najlepiej wykonać sobie na wymiar. Często jest, że jak kupuje się w sklepach to zawsze coś nie pasuje. Jak marynarka dobra, to spodnie nie. A jak drugie jest dobre, to pierwsze nie. Często tak bywa... A jak wybierzecie się do Tailor Crafts , to tam będziecie mieć wszystko wykonane typowo pod siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Renesans
Renesans


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 44

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne i modne garnitury można znaleźć na tej stronie Filip Lebelt Mój brat na ślub tam zamawiał i był bardzo zadowolony, bardzo dobra jakość i cena także w porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tinka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 21

PostWysłany: Nie Lut 07, 2021 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zaczął ostatnio się bardziej elegancko, dlatego też musieliśmy stopniowo zacząć wymieniać jego garderobę. Co do koszul, to on bardzo polubił koszule męskie ellstone, z tego co ja zauważyłam, to są to jedne z lepszych jakościowo koszul jakie posiada, także możesz sobie je sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelly
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 195

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając podarunku dla ukochanego, trafiłam na sklep www.bornwood.pl. Od razu wpadły mi w oko personalizowane drewniane spinki i mucha. Postanowiłam zakup i to był strzał w dziesiątkę. Mój partner stwierdził, że jeszcze nic go tak nie zaskoczyło, a jednocześnie bardzo mu się spodobały oba akcesoria. Warto zainwestować w taki prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 813

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jak szukacie wskazówek i inspiracji modowych dla siebie zarówno w ubiorze na co dzień, jak i wyjątkowe okazje w zakresie garniturów oraz dodatków to na pewno warto sprawdzić https://meskiportal.pl/ skąd sam czerpię wskazówki dla siebie, również w temacie sportów i ogólnie zdrowia. Super, że są miejsca własnie przygotowane specjalnie dla mężczyzn Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 115

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z narzeczonym jesteśmy na etapie planowania ślubu, który ma się odbyć już w nadchodzące wakacje... Znalazłam mu rewelacyjny garnitur granatowy ślubny, ale chciałabym się doradzić, czy ktoś z Was zamawiał na tej stronie: https://newmen.eu/product-pol-1088-Garnitur-Slubny-Rafael-granatowy.html, bo boję się, że zawiodę się na jakości materiału...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wezzor
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 243

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem sobie fajną kurtkę na sezon zimowy. Jest porządnie uszyta, ciepła, zapinana na zamek i napy, pikowanie, ma ładny granatowy kolor z dodatkami w kolorze bordowym. Kupiłem ją online w LAID-BACK, mają tam sporo porządnej odzieży, także zajrzyjcie tam sobie. Tu macie dokładnie ten model kurtki https://laidback.pl/product-pol-211-Kurtka-meska-Laid-Back-011-granatowa.html jak możecie zobaczyć pod względem cenowym jest bardzo ok, tym bardziej jak na tak porządną jakość ciucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można zapomnieć o tym jak ważne jest prane garnituru w odpowiedni sposób. Sprawdźcie sobie np. ofertę pralni z https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Tam świetnie piorą garnitury według mnie. Jest to bardzo wygodne bo to pralnia z dowozem do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 19, 2021 14:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasi Mężczyzni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group