Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczny probiotyk - Narimax Fast

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1121

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 08:03    Temat postu: Skuteczny probiotyk - Narimax Fast Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie probiotyków na problemy związane z układem trawiennym i flora bakteryjną. Czy może stosujecie Narimax Fast? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 08:03    Temat postu:

Powrót do góry
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrego i skutecznego probiotyku na problemy związane z układem trawiennym oraz florą bakteryjną to warto zwrócić uwagę na Narimax Fast https://www.mynarum.com/narimax-fast-200mg przy antybiotykoterapii naprawdę daje radę i pozwala zwalczyć te tak głębokie problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 798

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także mam dobre zdanie odnośnie Narimax zdecydowanie jeden z lepszych probiotyków jeżeli chodzi o problemy związane z układem naszego trawienia i właśnie długotrwałej antybiotykoterapii u dzieci, jak i dorosłych. Posiada ogromną ilość kultur żywych bakterii, więc fora sprawnie się odbudowuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1121

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ciekawy temat i dziękuję za wskazówki jakie mi przekazaliście. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilkaZ
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 193

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami co do Narimax Fast. Przede wszystkim bogaty skład w tak ważne kultury bakterii jak Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, czy metabiotyk Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Wszystko tak jak być powinno, dobra cena i rzeczywiste efekty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bambi
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępnych jest dużo probiotyków – ja natomiast poszukałam jakiś czas temu w necie informacji I doszukałam się Estabiom – ze złożonym składem (probiotyk + prebiotyk + witamina d i inne składniki w zależności od wieku dziecka). Tak więc mając wybór wybieram ten
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku najlepszym probiotykiem jest ProctoLact-M a to dlatego że lekarze zalecają go osobom z chorobami odbytu a jak od czasu ciąży mam problem z hemoroidami. Probiotyk ma dwa szczepy pożytecznych bakterii które hamują namnażanie się chorobotwórczych mikroorganizmów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę zawsze probiotyki głównie to multilac czyli ten sam co go pediatra mojemu dziecku każe kupić. Jak dla mnie to jest ok, nie muszę go trzymać w lodówce i jest łatwy do podawania nawet małym dzieciom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 07, 2021 17:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group