Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki-czy dbacie o siebie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orel
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam dbam, ale nie jakoś szaleńczo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 21:01    Temat postu:

Powrót do góry
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym kosmetykiem jednocześnie do twarzy i ciała jest ten kosmetyk tu https://www.bee.pl/mokosh-brazujacy-balsam-do-ciala-i-twarzy-pomarancza-z-cynamonem-180-ml_p1144320.html To kosmetyk wegański. Połączenie cynamonu i kwiatu pomarańczy daje niesamowity zapach. A ten balsam bardzo intensywnie nawilża skórę, łagodzi podrażnienia skóry i daje ładny efekt złocistej opalenizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://biobotanic-pro.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-organiczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poza kosmetykami biorę też oeparol bo zawiera olej z wiesiołka, a on naprawdę bardzo dobrze wpływa na kondycję skóry. Ja mam problem z przesuszaniem się skóry, szczegolnie na łokciach i kolanach ale odkąd biorę oeparol to nawet w tych miejscach skóra jest dobrze nawilżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia L.
Barok
Barok


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dbać o siebie. Lepiej wygląda moja skóra, ja lepiej się czuję. Od kilku lat bardzo starannie dobieram kosmetyki do pielęgnacji. Na noc używam kremu z retinolem, a rano serum z witaminą C oraz obowiązkowo cały rok krem z filtrem minimum 50. Mam zadbaną skórę jak nigdy dotąd. Lepszą niż gdy miałam 20 lat. Makijaż robię, ale tylko korektor pod oczy i wokół nosa. Nie mam potrzeby w innych miejscach. Skóra zadbana, więc po co. Wygląda to bardzo naturalnie. Maluję oczy i rzęsy, róż na policzki, czuję się wtedy bardzo kobieco. Usta podczas pandemii odpuściłam, tylko pomadka ochronna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandraaa
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety zmagam się z cerą naczyniową i trądzikową. Na ogół ciężko dobrać mi kosmetyki do pielęgnacji. Dlatego wybieram Ziaja Med, które świetnie pielęgnują i przy tym leczą. No ta mnie strzał w w 10! Moja skóra zdecydowanie docenia, że w tych produktach nie ma konserwantów i sztucznych substancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neki
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja odkąd zmieniłam swoją pielęgnację na naturalne kosmetyki to zdecydowanie widzę poprawę w całości mojej skóry i na buzi i na ciele. zamawiam rzeczy na https://eranatura.pl/ także i wam serdecznie polecam zastanowić się nad dobrej jakości pielęgnacją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to ostatnio zainteresowałam się produktami konopnymi. Zauważyłam, że one zyskują na coraz większej popularność. Ale w sumie nic dziwnego... Przejrzałam sobie właśnie oferty https://skladkonopny.pl/ i znalazłam tam produkty konopne na ból stawów, regulujące pracę jelit, na łuszczycę i wszelkie inne dolegliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HIstOWskIIII
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że używamy różnych kosmetyków. Wiadomo, że ja bardziej takie dla mężczyzn, ale moja żona ma tego dużo więcej. Ogólnie wszystko zamawia sobie z https://www.wizazsklep.pl. To dobry sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko się maluję ale za to staram się zawsze mieć zapas kosmetyków do pielęgnacji. Kremy, maseczki czy peeling do twarzy to dla mnie podstawa. Wszystkie te kosmetyki można kupić w drogeriach internetowych, moją ulubioną jest Kosmetyki z Ameryki https://kosmetykizameryki.pl/category/peelingi-do-twarzy. Bardzo duży wybór, znane i cenione marki, zróznicowane i niskie ceny. Myślę, ze warto się rozejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 115

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które same robią sobie manicure hybrydowy lub żelowy Very Happy Jaki klej do folii transferowej polecacie? Chciałam spróbować tego typu zdobienia, ale nie wiem na jaki klej się zdecydować, żeby był trwały...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 160

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście używam tylko profesjonalnych kosmetyków Smile Większość z nich dostaję na stronie Borbe.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście staram się o siebie dbać. Regularnie stosuję wiele produktów pielęgnacyjnych i nie tylko. Przekonała mnie do takiego podejścia moja siostra i jestem jej za to bardzo wdzięczny. Wcześniej kupowałem wszystkie potrzebne kosmetyki w drogeriach stacjonarnych, ale teraz całkowicie przerzuciłem się na zakupy online. Skusiła mnie do tego oferta produktów Gillette na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/gillette-1374746858.html - ich ceny są znacznie lepsze niż stacjonarne i w dodatku wybór jest znacznie większy! Teraz kiedy potrzebuję kosmetyków po prostu czekam na odpowiedni moment, kompletuje swoje zamówienie i opłacam. Zazwyczaj korzystam właśnie ze sklepu Ezebra ponieważ w ich asortymencie zawsze znajduje to, co mi odpowiada. Powyżej 200zł przesyłka u nich jest darmowa, więc to też warto wiedzieć! Ze swojej doświadczenia dodam też że realizują oni zamówienia naprawdę sprawnie i zawsze wszystko dokładnie pakują żeby nie uległo zniszczeniu w transporcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaAmszetel
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 15

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o swoją urodę jest jak najbardziej ważne dla mnie. Oczywiście nie można też przesadzić bo szczerze powiedziawszy to mam w pracy parę koleżanek, które przesiadują cały wolny czas szukając nowości. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy stawiamy na jakość? Dobrze to widać na przykładzie lakierów do paznokci. Od kiedy dowiedziałam się o lakierach marki Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/lakiery-klasyczne to dałam sobie spokój z innymi. Wszystko za sprawą trwałości nałożonej warstwy. Najlepszym wyjściem jest przetestowanie i porównanie we własnym zakresie. Przynajmniej ja się w ten sposób przekonałam do tej marki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam mineralne kosmetyki. Ta marka https://pixiecosmetics.com/ zdecydowanie przypadła mi do gustu. Bardzo lubię ich podkłady jak i bazy pod pokład. Służą mi świetnie i naprawdę dlugo utrzymuja się na buzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 19, 2021 23:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group