Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wzrok
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jednocześnie mamy tutaj na forum osoby, które wykonują zabiegi w zakresie chirurgii okulistycznej to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk u których będziecie mogli znaleźć tego typu sprzęty, jak Epikeratom EBK który jest multi ostrzem służącym do usuwania nabłonka rogówki przed zabiegami laserowej korekcji wzroku. Zapewniają najwyższy standard, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie konkurencyjne ceny. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 18, 2020 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny artykuł na temat wzroku i tego, jakie wady kwalifikują się do noszenia okularów znajdziecie na stronie https://www.onedayclinic.pl/od-jakiej-wady-wzroku-powinnismy-nosic-okulary/ . Warto pamiętać, że nienoszenie okularów może znacząco pogorszyć wadę, dlatego moim zdaniem warto chodzić co jakiś czas do okulisty na kontrole.
Powrót do góry
majka1991
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby, ktoś z Was szukał ciekawych namiarów i najważniejsze sprawdzonych, to polecam Wam się wybrać do salonów optycznych Super Optyk Smile np. optyk Białystok. Mają świetny wybór i napewno każdy coś dla siebie znajdzie Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
xXxFRANCISZxXx
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodzę na kontrolę do mojego okulisty.
Powrót do góry
Bożena
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na soczewki multifokalne. Miała straszny problem, żeby przyzwyczaić się do okularów dwuogniskowych, a wzrok coraz bardziej się pogarszał, więc nie ma mowy o tym, żeby okularów nie nosić. Na szczęście zaprzyjaźniony okulista powiedział mi o istnieniu takich soczewek. Pozwalają one na ostre widzenie z bliska i z daleka, co jest dla mnie idealną sprawą.
Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych i praktycznych informacji między innymi na temat astygmatyzmu znajdziecie tutaj https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie . Macie tam wszystko dokładnie wyjaśnione. Przed wszystkim można tam się dowiedzieć co to jest za wada i jak przebiega leczenie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać na ten temat.
Powrót do góry
XGartolowski
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2021 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam poważną wadę wzroku, ale jak to wyleczyć...
Powrót do góry
mautka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o laserowej korekcji wzroku to nie ma się co zastanawiać tylko trzeba udać się na badanie kwalifikacyjne. Tutaj http://korekcjalaserowa.pl/ znajdziecie dużo informacji na temat korekcji laserem, poczytajcie sobie. Na pewno będą dla Was przydatne.
Powrót do góry
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po zabiegu usuniecia zaćmy, mam przepisane okulary korekcyjne. Wybrałam takie https://eyewear24.net/product-pol-27993-Emporio-Armani-Ea-1082-3250.html Znanej marki, lekkie o ładnym kształcie oprawek. Moim zdaniem okulary korekcyjne też mogą dodawać klasy i są eleganckie.
Powrót do góry
Marinka
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie problem z niedostatecznym nawilżeniem? U mnie na to pomogły krople evotears omega. Ale było już chwilami mega ciężko przez ciągle podrażnienie i przesuszenie oczu
Powrót do góry
Przybysz
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wada wzroku na szczęście się ustabilizowała i mogłam mieć zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabieg miałam w Łodzi u doktor Pilas-Pomykalskiej w Optegrze. Nowoczesna metoda Lentivu więc mega szybko doszłam po zabiegu do siebie. Już tydzień po normalnie wróciłam do pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bubus
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez Bubus dnia Czw Maj 12, 2022 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lodzka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale trapił mnie problem ze wzrokiem. Evita https://evita.krakow.pl/laserowa-korekcja-wzroku/wady-wzroku-a-laserowa-korekcja/ zajeli sie tym bardzo profesjonalnie. Efekt koncowy to poprawione spojrzenie na swiat, co bylo moim marzeniem odkad pamietam. Dlatego i Wy skupcie sie na tym aspekcie bo faktycznie jest ma czym. Perfekcyjny wybor!
Powrót do góry
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie rzetelnej i profesjonalnej pomocy z waszym wzrokiem, to wydaje mi się, że najodpowiedniejsze miejsce znajdziecie pod tym linkiem https://okw.com.pl/ . Jeśli szukacie świetnego ośrodka korekcji wzroku, to moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mater
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wzrok trzeba dbać szczególnie, jeśli pracuje się przed komputerem. Mi długo wydawało się, że mam dobry wzrok, ale postanowiłam się przebadać w tym miejscu - okulary siemiatycze. Dobrali mi okulary i komfort pracy naprawdę mi się bardzo podniósł dzięki temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Czw Gru 30, 2021 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: