Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co dają okulary przeciwsłoneczne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaralily
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 03, 2020 10:57    Temat postu: co dają okulary przeciwsłoneczne? Odpowiedz z cytatem

Faktycznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem, czy to wszystko dla picu i efektownej stylizacji? Ja doskonale wiem, że nie wolno patrzeć prosto w słońce, ale zastanawiam się czy takie rzeczy mają jakiekolwiek znaczenie - poza walorami estetycznymi rzecz jasna.
Na przykład w wielu specyfikacjach szkieł na https://www.woodwear.pl/kategoria/drewniane-okulary-przeciwsloneczne pisze się o polaryzacji i filtrze UV-400. Pytanie, na ile to wszystko jest efektywne Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 03, 2020 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
majka1991
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby, ktoś z Was szukał ciekawych namiarów i najważniejsze sprawdzonych, to polecam Wam się wybrać do salonów optycznych Super Optyk Smile np. optyk Białystok. Mają świetny wybór i napewno każdy coś dla siebie znajdzie Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
xXxFRANCISZxXx
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam okularów przeciwsłonecznych.
Powrót do góry
Bożena
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre okulary przeciwsłoneczne chronią wzrok przed szkodliwe promieniowaniem. Dlatego ja nie oszczędzałam i kupiłam okulary rayban. Polecił mi je mój okulista i muszę przyznać, że całkiem inaczej się w nich widzi. Nie ma porównania do standardowych okularów z sieciówek.
Powrót do góry
olga32
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okulary przeciwsłoneczne to ochrona wzroku przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Dostępne są zarówno okulary dla dorosłych, jak i okulary dla dzieci z filtrem. To ważne, żeby takie okulary miały dobre filtry i by były markowe. W tym temacie nie ma co oszczędzać.
Powrót do góry
Madmx
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór jeśli chodzi okulary przeciwsłoneczne to ja polecam Wam zerknąć na stronę: https://bunnyblink.pl/pl/c/OKULARY/22 to oferta sklepu, z której niedawno zamawiałem prezent dla mojej wybranki Very Happy Zarówno okulary jak i naszyjnik, które wybrałem bardzo przypadły jej do gustu. Od siebie dodam też że te rzeczy są fajne jakościowo Wink
Powrót do góry
Granus
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chronią oczy przed promieniami UV. Ja dodatkowo latem zawsze mam przesuszone oczy ale na to to akurat stosuje krople Evotears omega
Powrót do góry
Bubus
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę wam coś doradzić, to z tego co wiem, na stronie tego sklepu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Damskie_Gucci-486.html możecie znaleźć ogromny wybór różnorodnych okularów przeciwsłonecznych od różnych marek. To od was zależy na kogo się zdecydujecie. Polecam wam tam zajrzeć, ponieważ myślę, że bez problemu znajdziecie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 14, 2021 15:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: